Ucuz bilet ararken nelere dikkat edilmeli?

Ucuz bilet ararken nelere dikkat edilmeli?

Ucuz bilet ararken nelere dikkat edilmeli?

Ucuz bilet satın almak istiyorsanız eğer aşağıda belirtilen anekdotlar, ekonomik olarak sizlere de artı değer katacak ve fayda sağlayacaktır…


Seyahat Tarihi

Ucuz uçak bileti satın almak istiyorsanız eğer seyahat tarihlerinizi esnek tutmalı ve daha da önemlisi özel günler(Bayram, Noel, Yılbaşı) için satın alacağınız biletleri de uzun zaman öncesinden rezerve ettirmeniz gerekiyor. Bu tarihlerde bilet fiyatları bir hayli yüksek ve kısa süre öncesinden satın almak istediğinizde ateş pahası rakamlar karşınıza çıkabiliyor.


Promosyon Uçak Bileti

Firmalar tarafından sınırlı koltuklar için belirlenen promosyon bilet avantajı, birçok yolcunun ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor. İptal ve iade fonksiyonuna sahip olmayan bu biletler, oldukça uygun rakamlara satışa sunuluyor ve eğer ucuz bilet avcısı iseniz ilk mercek altına almanız gereken bilet türü de promosyon biletler olacaktır.


Alternatif Firmalar

Tek bir firma üzerinden bilet sorgulaması yapmak yerine alternatif firmalara da göz atabilir ve incelemelerinizi detaylandırabilirsiniz. Aynı güzergaha çok daha ucuza hizmet sunan sayısız firma var ve online olarak bu firmaları görüntüleme şansına da sahipsiniz.


Firmaların Mail Listelerine Dahil Olun

Hava yolu firmaları, yolcularını bilgilendirmek ve kampanyalardan haberdar etmek adına mail listeleri oluşturuyor ve sizler de bu listelere dahil olarak kampanyalar hakkında çok daha hızlı ve çok daha kolay bir şekilde bilgi alabilirsiniz.


Alternatif Rota

Seyahat edeceğiniz noktaya farklı rotalar üzerinden giden hava yolu firmalarını tercih edebilirsiniz. Rota değişikliği de bilet fiyatlarını etkiliyor ve sizlerin lehine çevirebiliyor. Yukarıda belirtilen detayları göz önünde bulundurduğunuz takdirde sizler de daha uygun fiyata seyahat edebilecek ve zamandan tasarruf etmenin yanı sıra ekonomik olarak da derin bir nefes alacaksınız.

Kategoriler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder