Promosyon, Ekonomi ve Business sınıfı biletler

Promosyon, Ekonomi ve Business sınıfı biletler

Promosyon, Ekonomi ve Business sınıfı biletler

Fiyat ve konfor bakımından kıyaslandığında bilet türleri arasında büyük farklılıklar olduğunu görebiliyoruz. Dilerseniz vakit kaybetmeden bilet sınıflarına hep birlikte göz atalım ve seyahatleriniz öncesi sizleri de bilgi sahibi yapmaya çalışalım…


Ekonomi

Fiyat olarak en uygun bilet türlerinden bir tanesidir ancak konforlu bir seyahati tercih ediyorsanız bu konuda beklentilerinize yanıt vermekte bir hayli zorlandığını da görebiliyoruz. Bacak mesafesi yani koltuklar arası mesafe çok daha dar ve uzun süreli yolculuklarda bu bağlamda sıkıntı yaşayabiliyorsunuz. Fiyatları en uygun bilet türlerinden bir tanesidir ve buna bağlı olarak sunduğu fırsatlar da bir hayli azdır. 28 ila 35 inç gibi bir koltuk mesafesi söz konusu ancak bu hava yolu firmalarına ve uçak modellerine göre değişiklik gösterebilir. Yemek, uçuş eğlencesi, tv ekranı gibi hizmetler mevcut…


Business Class

Business Class, ekonomi sınıfına göre daha yüksek rakamlar ile karşınıza çıkacaktır ancak bu rakamın karşılığını da sunulan hizmetler ile birlikte fazlasıyla alıyorsunuz. Koltuklarınız çok daha rahat ve koltuk arası mesafe de ekonomi sınıfına göre daha geniş. Bununla birlikte koltuklarınızı tam yatar pozisyona getirerek seyahat etme avantajına da sahip oluyorsunuz. Zengin bir mutfak, özel sunum ve içecekler ile birlikte seyahatlerinizi çok daha keyifli ve çok daha konforlu hale getirme şansına sahipsiniz.


Promosyon

Uygun fiyatları ile dikkatleri üzerine çeken promosyon biletler, daha ekonomik seyahat etmek isteyen yolcuların ilk tercihi olarak karşımıza çıkıyor. Promosyon biletler, sınırlı sayıdaki koltuk için geçerlidir ve bu yüzden promosyon biletlerde iptal ya da iade gibi bir durum söz konusu değildir. Hava yolu firmaları promosyon biletlerde yapacağı değişikliği ya da güncellemeleri saklı tutmaktadır. Promosyonlu biletler, satın alındığı andan itibaren herhangi bir iptal, iade veya değişiklik yapılamayan biletlerdir. Bunun yanı sıra yine hava yolu firmasına bağlı olarak birtakım kısıtlamalar da söz konusu olabiliyor.

 

 First Class, Economy Class Ve Business Class Nedir? 

Kategoriler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder