Uçak biletimi satın aldım fakat SMS ya da Eposta bildirimi almadım ne yapmalıyım?

Uçak biletimi satın aldım fakat SMS ya da Eposta bildirimi almadım ne yapmalıyım?

Uçak biletimi satın aldım fakat SMS ya da Eposta bildirimi almadım ne yapmalıyım?

Online bilet satın alma işlemleri, kontuarlardan (havalimanıdaki havayolu iletişim noktaları)  yapılacak olan işlemlere göre farklılık gösteriyor ancak sağladığı fayda ve artı değerler sayesinde artık günümüzde binlerce yolcu bilet alma işlemlerini online dünya aracılığı ile yapmayı tercih ediyor. Bu sayede bagaj hakkı ile ilgili bilgi alabiliyor ve uçak bilgisine de daha kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Biletlerinizi ucakbileti.com üzerinden satın almayı tercih ettiğiniz takdirde sms ya da e-posta bildirimi almama gibi bir sorun ile karşılaşmıyorsunuz ve daha da önemlisi biletlerinizin satın alma işlemini tamamladıktan kısa bir süre sonra bilgilendirme eylemi hem sms hem de mail yolu ile sağlıklı bir şekilde gerçekleşecektir.


Eğer e-mail veya SMS almadıysanız işlem yaparken, e-mail adresinizi veya cep numaranızı yanlış yazmış olabilirsiniz. Bu durumlarda lütfen müşteri hizmetlerimiz ile görüşünüz.


Bilgilendirme Sms ve Mail’i için Ücret Ödemiyorsunuz


Ucakbileti.com adresi üzerinden satın aldığınız biletlere dair bilgilendirme mail ve sms yolu ile yapılıyor ve ziyaretçilerimiz bu bilgilendirme eylemi için ekstra ücret ödemiyor. Eğer bu tür bir mail ya da sms almadıysanız öncelikle kontrol etmeniz gereken detay banka hesaplarınız olacaktır. Zaman zaman sistemsel sorunlar nedeniyle para çekimi gerçekleşmiyor ve bilet satın alma ekranı da hata verebiliyor. Bankalarınızdan onay aldıktan sonra sorun devam ediyorsa çağrı merkezi ekiplerimize ulaşarak durumu iletebilirsiniz. Bugüne kadar hiçbir müşterimize bu tür bir sorun yaşatmadık ve var olan sorunlar da banka kaynaklı sistemsel sorunlar olarak karşımıza çıktı.


Uçak bileti satın alma işlemlerini tamamladıktan birkaç dakika sonra bilet ve seyahat ile ilgili tüm detaylar hem mail adresinize hem de cep telefonlarınıza iletilecektir. Bilgileri muhafaza edebilmeniz adına bu araçları tercih ediyoruz ve aldığımız tepkiler de fazlasıyla olumludur. Bilet satın alma işlemini farklı firmalar aracılığı ile yaptığınız ücret ödeyebilirsiniz çünkü bilgilendirme için ekstra ödeme talep eden çok sayıda firma mevcut ancak bir kez daha hatırlatmak isteriz ki Uçak Bileti bu eylem için herhangi bir ücret talep etmiyor ve tamamen ücretsiz olarak hizmet veriyor.

Kategoriler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder