Uçak Biletimi İptal Edebilir Miyim? Şartları Nelerdir?

Uçak Biletimi İptal Edebilir Miyim? Şartları Nelerdir?

Uçak Biletimi İptal Edebilir Miyim? Şartları Nelerdir?

Sitemiz üzerinden satın alacağınız biletlerin iptal sürecini online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi dilerseniz çağrı merkezi çalışanlarımız aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz. 0 212 496 16 72 numaralı çağrı merkezi hattı üzerinden ulaşacağınız ekiplerimiz konu ile ilgili süreci başlatacak ve en kısa sürede iptal işlemini gerçekleştirecektir. Dilerseniz iptal taleplerinizi online olarak da yine sitemizde yer alan ‘’İptal/İade’’ kategorisi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İptal talebi ile birlikte doldurmanız gereken bir form karşınıza çıkıyor. Ad Soyad, E-mail, Telefon ve Pnr girişini yaptıktan sonra bir alt kısımda yer alan talep bölümünden ‘’İptal iade değişiklik’’ seçeneğini işaretleyerek mesajınızı ekiplerimize iletebilirsiniz. Mesajınız tarafımıza ulaştıktan sonra sizlere en kısa sürede geri dönüş yapılacak ve süreç başlayacaktır.

 

2 Adımda Kolay İptal Fırsatı

Bilet iptal sistemi sayesinde sizler de vakit kaybetmeden 2 adımlık bir süreç ile biletlerinizi iptal edebiliyorsunuz. Bu aşamada yapılan incelemeler ile birlikte biletlerinizin genel kurallar kapsamında iptal işlemine uygunluğu teyit edildiği takdirde süreç başlayacaktır. Promosyon biletlerde ne yazık ki değişim ya da iptal durumu söz konusu değildir. Kampanya dahilinde satışa sunulan ve daha uygun fiyatlar ile satışta olan bu biletler, firmaların sınırlı sayıda koltuk için hazırladığı biletler oldukları için bu durumu da anlayışla karşılamanız gerektiğini düşünüyoruz. İptal talebiniz 5 ila 10 dakikalık süre zarfında değerlendiriliyor ve cep telefonlarınıza gönderilen teklife vereceğiniz yanıt ile birlikte süreç tamamlanıyor. Sms onayı ile birlikte ödeme iade süreci başlıyor ve bu süreç de 5 iş günü olarak karşılık buluyor.

 

Detaylar


 Ekonomik ve Business Class biletlerinizin iptali için en az 2 gün öncesinden iptal talebinizi
iletmeniz gerekiyor.
 Promosyon biletlerde iptal ya da iade durumu yoktur.
 İptal talebinize firma üzerinden yanıt genellikle 5 ila 10 dakika içerisinde cep telefonlarınıza
iletilecektir. Bu esnada ekranlarınız açık kalabilir ve Pnr sorgulama işlemini sorunsuz bir
şekilde yapabilirsiniz.
 Tekliflerinizin geçerlilik süresi 5 dakikadır.
 Ödeme iadesi 5 iş günü içerisinde yapılır ve bu sürenin dışına çıkıldığında firma ile irtibata
geçerek sorunu iletebilirsiniz.

 İptal - İade Talebi İçin Tıklayın ✈ 

Kategoriler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder