Bilet alırken kişisel bilgilerimi hatalı girdim ne yapmalıyım?

Bilet alırken kişisel bilgilerimi hatalı girdim ne yapmalıyım?

Bilet alırken kişisel bilgilerimi hatalı girdim ne yapmalıyım?

Bilet rezervasyon işlemlerinizi online olarak sitemiz üzerinden gerçekleştirebiliyorsunuz. İşlemler esnasında hatalı giriş yapmanız ve sonrasında bu durumu fark etmeniz sizi endişelendirmesin çünkü çok kısa sürede ve çok kolay bir şekilde değişiklik işlemi yapabiliyor ve dilerseniz bilet iptal işlemlerini de yine ekiplerimiz aracılığı ile gerçekleştirebiliyorsunuz. Kişisel bilgilerinizi hatalı girmeniz durumunda mail atarak ya da iletişim numarası aracılığı ile bu durumu bildirmeniz yeterli olacaktır. Anlam değiştirmeyen isim değişikleri haricinde isim değişikliği yapılamaktadır. Onun dışında yanlış alınan tarih veya parkurlarda hemen bize ulaşmanız veya online iptal teklifine başvurmanız gerekir.

 

 

İptal-Değişiklik Hattı


Site üzerinden alınan biletlerde yapacağınız değişiklikler için 0 212 496 16 72 numaralı telefon üzerinden çağrı merkezi çalışanlarımıza ulaşabilir ve değişiklik talebinizi iletebilirsiniz. Online rezervasyon esnasında girmiş olduğunuz ve sonrasında değiştirmek istediğiniz bilgiler çalışma arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede değiştirilecek ve gerekli düzenlemeler sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

7 gün 24 saat hizmet veren çağrı merkezi ekiplerimiz, değişiklik sürecinde de sizlere bilgi aktarımında bulunacak ve sorunu en kısa sürede çözecektir.

 


İptal-İade Koşulları

Kişisel bilgilerin değişikliğinin yanı sıra biletlerinizi iptal ettirebileceğinizi de bilmenizde fayda var. İptal talebi sonrası gerekli incelemeler yapıldıktan sonra cep telefonlarınıza bir teklif iletiliyor ve onay vermeniz durumunda aynı gün iptal ve geri ödeme işlemi yapılıyor.


 İptal ve iade işlemlerinde promosyon biletler ne yazık ki geçersiz ve bu tür bir bilete sahipseniz iptal ya da iade hakkından faydalanamıyorsunuz.


 İptal talebi tek Pnr için bir kez olmak suretiyle talep edilebiliyor ve bu işlem sonuçlandıktan sonra yeniden talepte bulunabiliyorsunuz. Açık işlem mevcutsa ekstra bir talep oluşturmanız mümkün değildir.


 Teklif oluşturulduktan sonra verilen geçerlilik süresi 5 dakikadır.


 Sizlere sunulan teklifi onayladığınız takdirde ödeme süreci başlayacaktır ve bu süreç 5 iş günü olarak belirlenmiştir. 5 iş günü içerisinde ödemeleriniz, belirttiğiniz banka hesabı ya da karta aktarılacaktır.


 Ödeme alma ya da iptal işlemlerinde herhangi bir sorun yaşadığınız takdirde çağrı merkezi kanallarımız ya da iletişim adreslerimiz üzerinden dilediğiniz her an bizlere ulaşabilir ve sorunu detaylı bir şekilde ileterek yardım talebinde bulunabilirsiniz.

 

İptal - İade Talebi İçin Tıklayın ✈ 

Kategoriler

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder