En Ucuz Washington Varışlı Uçak Biletleri

 • Ukraine International Airlines
  Ankara - Washington
  17.02.2018
  1538 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Antalya - Washington
  2.04.2018
  1542 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  İstanbul - Washington
  19.02.2018
  1562 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  İstanbul - Washington
  12.02.2018
  1568 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  İstanbul - Washington
  19.03.2018
  1568 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  İstanbul - Washington
  19.03.2018
  1594 TL
 • United Airlines
  İstanbul - Washington
  21.02.2018
  1774 TL
 • THY
  Ankara - Washington
  6.03.2018
  1852 TL

En Ucuz Washington Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Aeroflot Russian Airlines
  Washington - Antalya
  13.03.2018
  1747 TL
 • Aeroflot Russian Airlines
  Washington - İstanbul
  27.02.2018
  1818 TL
 • Qatar Airways
  Washington - Ankara
  21.03.2018
  2698 TL
 • THY
  Washington - İzmir
  10.02.2018
  4211 TL
 • THY
  Washington - Gaziantep
  27.02.2018
  4229 TL
 • THY
  Washington - Dalaman
  19.02.2018
  4508 TL
 • THY
  Washington - Adana
  18.03.2018
  4508 TL
 • THY
  Washington - Lefkoşa
  27.02.2018
  4778 TL

Washington Hakkında Genel Bilgiler

Dünyanın en güçlü devletlerinden bir tanesi olan A.B.D’nin Başkenti olan Washington, diplomasinin de merkezi olarak biliniyor. Çok sayıda marka ve bilinir kurumu da bünyesinde barındıran şehir, modern yapılanmanın da en önemli adreslerinden bir tanesidir. En gelişmiş ve en büyük şehirler sıralamasında da kendine yer bulan Washington, Beyaz Saray’a da ev sahipliği yapmaktadır. Washington Ulusal Katedrali ve Pentagon da yine bu şehirde yer alıyor.

 

Şehir, festivalleri ile de önemli bir yere sahiptir ve bu festivaller arasında Mayıs’ın ilk haftası düzenlenen Kültür Festivali de çok sayıda konsolosluğun dahil olduğu güçlü ve önemli festivallerden bir tanesidir. Dc Blues Festivali ise dünyanın dört bir yanından gelen blues sanatçıları ile birlikte eğlenceli anlara sahne olmaktadır. Festivallerin olduğu dönemde şehir turistik bakımdan çok daha hareketli ve çok daha canlı bir hal almaktadır.

 

Gelişmişlik düzeyi sosyal hayatı olduğu gibi gece hayatını da olumlu anlamda etkiliyor. Caddelerin büyük bir kısmını etraflıca çevirmiş olan barların yanı sıra gay ve lezbiyen barları ile de farklı bir kimliğe sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Şehirde güçlü bir ulaşım ağı söz konusudur ve şehrin birçok noktasına farklı ulaşım araçları ile ulaşmak da mümkündür. En çok tercih edilen alternatif ise raylı sistemlerdir.

 

Türk Hava Yolları, Washington seferleri ile birlikte şehre ulaşımı mümkün hale getiren yerli firmalardan bir tanesidir. Thy bilet araması yaparak sefer saatlerine daha detaylı bir şekilde göz atmanız da mümkündür. 

Baltimore Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Thy bilet tercihlerinizi Washington’da yer alan farklı havalimanlarına uygun şekilde de yapabiliyorsunuz. Türk Hava Yolları, şehirde yer alan birçok limana sefer düzenlemektedir.

 

Otobüs

Rta ve ICC otobüsleri, havalimanı şehir merkezi ulaşımını sağlayan otobüslerdir. Bununla birlikte yine havalimanından hareket eden 17 ve 99 numaralı otobüsleri de kullanarak daha geniş bir güzergaha ulaşabilirsiniz.

 

Metrobüs

Ortalama 40 dakikalık seyahat sonrasında sizler de şehir merkezine ulaşabiliyorsunuz. Şehirde metro ağı oldukça gelişmiş durumda ve havalimanında da metroya bağlı ana hat yer almaktadır. Fiyat bilgisi yer almıyor ancak havalimanını arayarak bu konuda da bilgi edinebilirsiniz.

 

Tren

Havalimanına 1 mil uzaklıkta olan istasyona ulaşarak trenleri tercih edebiliyorsunuz. Metroya göre çok daha uygun bilet fiyatlarına sahip olan trenler, konforlu olmalarının yanı sıra çok daha hızlıdır. Dilerseniz tren istasyonuna havalimanından kalkan otobüsleri tercih ederek de daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

 

Taksi

Washington merkez ve şehrin önemli noktalarına daha hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat edebilmek adına dilerseniz havalimanında sizleri bekleyen taksileri de kullanabilirsiniz. Gece tarifesi uygulaması mevcuttur ve gece geç saatlerde fiyatlar çok daha yüksektir.

 

Diğer Alternatifler

Transfer

3 farklı işletmenin bünyesinde hizmet veren transfer araçlarını kullanarak da seyahatlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bilet fiyatları oldukça uygun ve günün büyük bir kısmı seferler düzenleniyor.

 

Dulles Intl Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

981 ve 983 hat numarası ile hizmet veren otobüsler, havalimanındaki diğer otobüslere göre çok daha konforlu ve çok daha hızlıdır. Şehir merkezine giden güzergahta farklı noktaları da bünyesinde barındırmaktadır. Otobüsler, gün içerisinde havalimanı önünden hareket etmektedir.

 

Metrobüs

Havalimanında bulunan metrobüs duraklarını ziyaret ederek metrobüsleri kullanabilirsiniz. Direkt şehir merkezine ulaşmanızı sağlayan ana metrobüs hattı havalimanında da yer almaktadır. Hızlı ve konforlu bir şekilde seyahat etmenin yanı sıra uygun bilet fiyatı da metrobüslerin sunduğu artılardan bir tanesidir.

 

Washington Flyer

Washington Flyer bünyesinde çok sayıda araç yer alıyor ve bu araçlar; taksi, minibüs ve otobüslerden oluşuyor. Kalabalık gruplara hizmet etmek adına havalimanında bulunan firma, alternatif seçeneklerden bir tanesidir. Rezervasyon için firmaya ait iletişim numarasını kullanabilir ve iletişime geçebilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Araç kiralama firmaları ana terminal binasında kendilerine ait ofislerde sizleri bekliyor olacaktır. Birebir görüşmeler yapabileceğiniz gibi dilerseniz firmaların web sitelerindeki araç kiralama formunu da doldurarak rezervasyon işlemlerini daha kısa sürede tamamlayabilir ve hizmet alabilirsiniz.

 

R Reagan Nat Havalimanı

Ucuz bilet ayrıcalıklarından faydalanarak Türkiye’den R Reagan Nat Havalimanına direkt olarak uçabiliyorsunuz. Özellikle yaz döneminde ve erken rezervasyon kampanyalarında ucuz bilet bulmak çok daha mümkün hale geliyor.

 

Metro

B ve C terminalleri önünden hareket eden metroları kullanarak güzergah doğrultusunda şehir merkezine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. Bilet fiyatları ve sefer saatleri hakkında bilgi almak adına havalimanı yetkili isimlerine ulaşabilir ve sorularınızı iletebilirsiniz.

 

Taksi

Günün her saati hizmet veren taksiler, şehir merkezi ve geniş güzergahları ile tercih edilebilecek alternatifler arasında kendine yer buluyor. Ödemelerinizi nakit olarak yapabileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartlarınız ile de sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Popüler araç kiralama firmalarının neredeyse hepsi bu limanda bir ofise sahip! Firmaları ofislerinde ziyaret ederek araç tercihlerinizi ve ödemelerinizi de yapabiliyorsunuz.

 

Shared Rice Servisleri

Terminal önünden hareket eden araçlar bir hayli konforlu ve bagaj sayısı fazla olan yolcuların da en çok tercih ettiği alternatiflerden bir tanesidir. Şehir merkezine ve dilerseniz şehrin önemli noktalarına bu araçlar ile kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder