Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi United Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı United Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

United Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Takvimler 6 Nisan 1926’yı gösterdiğinde faaliyete geçen United Airlines, 339 farklı hava limanına uçuş gerçekleştiriyor. Güvenilir, konforlu ve uygun fiyatlı uçuş avantajı ile yolcular tarafından çokça tercih edilen firma, 2015 yılında sunulan rapor ile birlikte toplamda 140 milyon yolcuya hizmet verdiğini duyurmuştur. Her geçen gün daha başarılı işlere imza atan ve sektörde önemli bir yer edinen firma, Star Alliance üyesi firmalardan bir tanesidir. 80.000’den fazla personele sahip olan ve her geçen gün arttırdığı personel sayısı ile daha kalabalık bir aile olmayı başaran United Airlines, kurumsal kimliğini de korumaya devam ediyor.

 

Check-in

United Ailines, birçok hava yolu firması gibi 2 farklı check-in alternatifi ile karşımıza çıkıyor. Tercih edebileceğiniz ilk alternatif, online check-in işlemidir. United Airlines’a ait olan kurumsal web sitesini ziyaret ederek sistem aktif hale geldiği andan itibaren sizler de check-in işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Biniş kartınızı da alarak işlemleri tamamlayabilir ve yolculuk için hazır olabilirsiniz.

Havalimanındaki kontuarlar da bu işlemi havalimanında yapmak isteyen yolculara hizmet veriyor. Kontuarların başında bekleyen görevli personel de check-in işlemleri için hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olacaktır. Havalimanında yapacağınız işlemlerde, oluşan kuyruk nedeniyle zaman kaybı yaşayabilirsiniz bu yüzden online check-in her zaman çok daha avantajlı olacaktır ve koltuk seçimlerinizi de bu esnada sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz.

 

Bagaj Hakkı

El bagajı hakkı, farklı sınıflarda da uçuş yapsanız aynı. 22x35x56 cm olmak üzere ağırlık sınırlaması yoktur. El bagajı dışındaki kabin bagajı hakkı ise sınıflara göre farklılık gösteriyor. Ekonomi sınıfı için bu sınırlandırma 1 parça ve maksimum 23 kg olarak karşınıza çıkıyor. United Business ve United First yolcuları için ise 1 parça ve 32 kg gibi bir sınırlama mevcuttur. Bagaj hakkınız, her firmada olduğu gibi United Airlines firmasında da güzergaha göre farklılık gösterebiliyor. Bagaj hakkı konusunda net bilgi almak isterseniz firmaya ait web sitesini ziyaret edebilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Standart koltukların yanı sıra özel koltuklara da sahip olan firma, bu koltukların rezervasyon işlemlerini online olarak yapabileceğinizi belirtiyor. Check-in işlemleri esnasında bu işlem bittikten sonra karşınıza koltuk rezervasyon paneli çıkacaktır ve bu paneli kullanarak koltuk seçimlerinizi yapabiliyorsunuz. Koltuk seçimi yapmadığınız takdirde sistem sizleri standart koltuklardan bir tanesine atayacaktır. Koltuk seçimini havalimanında yapmak isteyen yolcuların ise daha fazla ödeme yapacaklarını belirtmek gerekiyor. Online koltuk rezervasyonu ile birlikte hem daha hızlı işlem yapabilecek hem de rakamsal olarak daha az ödeme ayrıcalığına sahip olacaksınız.

 

İkram

Uçak içi servis hizmetlerinde yiyecek ve içecek hizmeti de yer alıyor. Yiyecek ve içecek menüsü de yine güzergaha bağlı olarak değişiklik gösteriyor. Sitede yer alan mutfak bölümünü ziyaret ederek konu ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sandviç, meyve suyu ve kahve gibi ikramlar her sınıfta mevcuttur ancak özel menülerin yer aldığı uçuşlar da söz konusu. Sağlık sorunu ya da dini inancınız nedeniyle farklı bir menü tercih etmek istiyorsanız bunu firmaya telefon yolu ile de iletme şansınız vardır.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder