Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Ukraine Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Ukraine Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Ukraine Airlines Hakkında Genel Bilgiler

Ukrayna’nın en büyük hava yolu firması olan Ukraine Airlines, aynı zamanda ulusal hava yolu firmasıdır. 75 farklı destinasyona hizmet veren ve seferler düzenleyen firmanın en önemli özelliklerinden bir tanesi, yolcu taşımacılığının yanı sıra bazı noktalara kargo taşımacılığı da yapıyor olmasıdır. 1992 yılında aktif olarak sektörde yerini alan ve kısa sürede muazzam bir büyüme gelişme kaydeden firma, 2013 yılında sunulan bir rapor ile birlikte hizmet verdiği yolcu sayısı oranında %60 gibi bir büyüme kaydettiğini de ortaya koymuştur.

Aerosvit, firmanın en büyük rakiplerinden bir tanesi iken, talihsiz bir şekilde batması ile birlikte Ukraine Airlines firmasının daha fazla değer kazanmasına neden olmuştur. An itibarıyla Ukrayna için büyük önem taşıyan ve her geçen gün biraz daha büyüyen Ukraine Airlines, sunduğu kaliteli hizmet ile popüler hale gelmeyi başarmıştır. Uygun bilet fiyatları da bu firmanın tercih edilmesindeki en önemli etkenlerden bir tanesidir.

 

Check-in

Uçuş saatinden 1 gün önce aktif hale gelen online check-in panelini kullanarak sizler de check-in işlemlerinizi kısa bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Panel, uçuştan 2 saat önce kapanıyor ve bu süreye kadar vaktinizin olduğunu da belirtmekte fayda var. Check-in işlemlerini online olarak yapmanın yanı sıra havalimanındaki kontuarları da kullanarak yapabileceğinizi bilmenizde fayda var. Kontuar çevresindeki personellerden yardım alabilir ve dilerseniz süreci daha kısa ve sorunsuz hale getirebilirsiniz. Online işlemler sonrası biniş kartlarınızı almayı da unutmayın!

 

Bagaj Hakkı

Güzergaha bağlı olarak değişiklik gösteren bagaj hakkı durumu ile ilgili net bilgi almak isterseniz eğer firmaya ait kurumsal web sitesine küçük bir ziyaret düzenleyebilir ya da yine firmaya ait çağrı merkezi ekiplerine ulaşarak sorularınızı sorabilirsiniz. Güzergahın yanı sıra uçuş sınıfına göre de bu durum değişiklik gösterebiliyor. Firmanın, diğer havayolu firmalarına göre bu konuda çok daha cömert olduğu ise aşikar.

 

Koltuk Seçimi

Ukraine Airlines, yine çok sayıda havayolu firmasında olduğu gibi koltuk seçimleri için online işlemleri tavsiye ediyor. Check-in sonrası karşınıza çıkacak olan panelde oturma düzenini görüntüleyebilecek ve koltuk seçimlerinizi de sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Özel koltuklar için bu işlemi online olarak yapmanızda fayda var çünkü havalimanına ulaştığınızda koltukların büyük bir kısmı seçilmiş olacak ve sizlere de çok fazla alternatif sunulmayacaktır. Acil çıkış kapısına yakın olan ve ön koltuk mesafesi daha geniş olan özel koltukların rezerve edilmesinde bazı kriterler karşınıza çıkacaktır, bu kriterleri de yine firma web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

 

İkram

Business Class sınıfı ve uzun mesafe uçuşlarda yiyecek ve içecek servisinin ücretsiz olduğunu belirtmek gerekiyor. Yiyeceklerin yanı sıra alkollü ve alkolsüz içecek tercihi de yapabiliyor ve bunun için ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Kısa mesafe uçuşlarda ise ücretsiz olarak çay ve kahve ikramı yapılmaktadır. Buy on board hizmetinin aktif hale getirilmesi ile birlikte konforun yanı sıra uçak içi servis de daha profesyonel bir noktaya taşınmıştır. Yolcular, menüden istedikleri yiyecek ve içeceği seçerek sipariş verebiliyor ve uçak içerisinde de ödeme yapabiliyorlar. Zengin bir mutfak ve zengin bir menü sizleri bekliyor olacaktır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder