Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Tuifly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Tuifly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Tuifly Hakkında Genel Bilgiler

Düşük maliyetli uçuşları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Tuifly, Almanya’da kurulan firmalardan bir tanesidir. 2007 yılında sektörde yerini alan firma, kısa sürede gelişme kaydetmiş ve çok sayıda yolcuya da ev sahipliği yapmıştır. 30 uçaklık filosu ile 90 farklı noktaya sefer düzenleyen firma, deneyimli kabin ekibi ve personel kadrosu ile güvenilir bir yolculuk sunuyor. Merkezi Hannover havalimanında olan firma, bugün en çok tercih edilen hava yolu şirketlerinden bir tanesidir ve bilet fiyatlarının diğer firmalara göre daha uygun olması da bu firmayı tercih edilebilir hale getiriyor. Konforun yanı sıra uçak içi servis ve mutfak bakımından da gayet profesyonel bir firma olarak listelerdeki yerini alıyor.

 

Check-in

Rezervasyon numaranız ve kimlik bilgileriniz ile birlikte check-in işlemlerinizi online olarak vakit kaybı yaşamadan gerçekleştirebiliyorsunuz. Online işlemler sonrasında seyahat esnasında ihtiyacınız olacak olan biniş kartınızı da almanız gerekiyor. Online işlemler 30 saat öncesinden başlıyor ve uçak hareket etmeden 2 saat kadar önce sistem kapanıyor. Check-in işlemlerini havalimanında hizmet veren kontuarlar aracılığı ile de yapabilirsiniz ve ilgili personel de yine bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Sıra beklemek istemiyor ve daha da önemlisi vakit kaybetmek istemiyorsanız eğer check-in işlemlerinizi online olarak yapmanız kesinlikle lehinize olacaktır. Biniş kartınızı mail adresinize yönlendirebilir ya da akıllı telefonlarınıza ‘’Sms’’ olarak da talep edebilirsiniz.

 

Bagaj Hakkı

Kabin bagaj hakkınız, 55x40x20 cm boyutlarında ve 6 kg şeklinde sınırlandırılmıştır. Ekonomi sınıfındaki yolcular için serbest bagaj hakkı 20 kg olarak belirlenmiş durumdadır. Ekonomi Premium için bu sınırlandırma 30 kg olarak belirlenmiştir. Online rezervasyon işlemi ile birlikte ekstra bagaj hakkı talebinde bulunabiliyorsunuz. Bu işlemi online olarak yapmak rakamsal olarak da sizlerin lehine olacaktır. Havalimanında böyle bir talepte bulunduğunuz takdirde ekstra ödeme yapmak zorunda kalıyorsunuz. Online rezervasyonda ödeyeceğiniz rakamlar ise limandaki tutara göre çok daha düşük ve daha avantajlı görünüyor. Bagaj hakkı ile ilgili detayların yer aldığı firma web sitesini de dilediğiniz zaman ziyaret edebilirsiniz.

 

Koltuk Seçimi

Xl koltuklar dışındaki koltuklar için ödeme yapmanız gerekmiyor. Standart koltukların 12 Euro, geniş koltukların ise 20 Euro olarak belirlendiği uçuşlar sınırlıdır ve gideceğiniz yöne bağlı olarak da değişiklik göstermektedir. Bu konu ile ilgili de yine web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Mısır ve Fas yolculuklarında standart koltuklar için 15 Euro, geniş koltuklar için ise 25 Euro ödemeniz gerekiyor ve az önce de belirttiğimiz gibi uçuş yönüne bağlı olarak rakamlar değişiklik gösterebiliyor. Koltuk seçimlerinizi online olarak yapmak çok daha kolay ve havalimanında seçim yapabileceğiniz alternatiflerin sayısı da azalacaktır.

 

İkram

Yiyecek ve içecek seçimlerinizi biletlerinizi satın alırken online olarak yapabiliyorsunuz. Menü incelemeleri için web sitesinde yer alan mutfak bölümüne göz atabilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. Sınıflara göre menülerde değişiklik olabiliyor ve bu konu ile ilgili de yine web sitelerinde bir açıklama yer alıyor. Birbirinden özel lezzetlerin yanı sıra vejan yolcular için de ekstra bir menü hazırlıyorlar. Aynı şekilde sağlık sorunu olan yolcular için de taleplerine bağlı olarak özel bir menü hazırlama durumu da söz konusudur.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder