Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Transavia Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Transavia Airlines Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Transavia Hakkında Genel Bilgiler

1965 yılında Transavia Holland adı ile sektöre adım atan firma, düşük bilet fiyatları ile her geçen gün çok daha fazla yolcu tarafından ziyaret edilen firmalardan bir tanesidir. 2003 sonrası KLM tarafından satın alınmış ve çok daha güçlü bir hale gelmiştir. KLM grup bünyesinde hizmetlerini sürdüren Transavia, konforun ve ucuz biletin adresi olmaya da devam ediyor. Hollanda’da pazarın lideri olmayı başaran hava yolu firması, her geçen gün biraz daha büyüyor ve sahip olduğu filoyu da genişletmeyi ihmal etmiyor. Güler yüzlü personeli ve kurumsal kimliği açısından bir değerlendirme yapıldığında bu fiyata tercih edilebilecek en iyi firma olduğu da ortaya çıkıyor.

 

Check-in

Uçuş saatinden 1 gün öncesine ve hareket saatine son 4 saat kalana dek aktif olan sistem sayesinde sizler de check-in işlemlerinizi online olarak yapabilirsiniz. İşlemlerinizi tamamladıktan sonra biniş kartınızın çıktısını da almanız ve yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Havalimanındaki check-in işlemleri için de uçuş saatinden 2 saat kadar önce limanda yerinizi almanız gerekiyor ve kioskların başında sizleri bekleyen personelden de yardım alabiliyorsunuz. Havalimanında zaman kaybı yaşamamak adına online check-in her zaman daha avantajlı bulunuyor ve bunun yanı sıra koltuk seçimi konusunda da sıkıntı yaşamıyorsunuz.

 

Bagaj Hakkı

10 kg ve 1 adet olmak üzere bagaj hakkınız mevcuttur. 40x25x20 ölçülerini geçmeyecek şekilde bagaj sınırlaması getirilmiş durumdadır. El çantası için bu sınırlama ise 55x35x25 cm olarak karşınıza çıkıyor. Kilo başına ekstra bagaj hakkı ve ücretlendirme bilgisi için dilerseniz firmaya ait kurumsal web sitesinde yerinizi alabilir ve incelemelerinizi yapabilirsiniz. Bagaj taleplerinizi ve ödemelerinizi online olarak yaparsanız, havalimanında ödeyeceğiniz rakamlara göre daha az ödeme yapacağınızı da belirtmek gerekiyor. Online işlemler her anlamda sizlerin lehine oluyor ve rakamsal olarak da bu avantajlı durum geçerlidir.

 

Koltuk Tercihi

Koltuk seçimlerinizi daha geniş bir alternatif yelpazesi üzerinden yapmak isterseniz online olarak bunu gerçekleştirebilirsiniz. Sistem aktif hale geldikten sonra koltuk yerleşimi ve boş koltuk görüntülemesini de hızlı bir şekilde yapabiliyorsunuz. Bu işlemi havalimanında yapmak isterseniz hem daha fazla ödeyecek hem de kısıtlı seçenekler ile karşı karşıya geleceksiniz. Acil çıkış noktasına yakın kapılar ile ilgili prosedür bu firmada da karşımıza çıkıyor. Kriterleri ve kısıtlamaları öğrenmek isterseniz eğer firmaya ait web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

 

Yiyecek ve İçecek

Yiyecek ve içecek servisi konusunda mütevazı bir firma olduğunu görebiliyoruz. Dar bir mutfağa sahip değiller ancak çok geniş bir mutfaktan söz etmek de mümkün değildir. Menülere göz atmak isterseniz web sitelerini ziyaret edebilir ve seçimlerinizi yapabilirsiniz. Menüler, uçacağınız noktaya ve seyahat süresine göre değişiklik gösterebiliyor ve güncellemeler de site üzerinden sizlere sunuluyor. Sağlık durumunuz ile ilgili bir sıkıntı varsa ya da inancınız gereği tüketemeyeceğiniz gıdalar menüde yer alıyorsa firmayı arayarak bilgilendirme yapabilir ve taleplerinizi de iletebilirsiniz. Size uygun menülerin hazırlanması mümkündür ancak bu bildirimi uçuş öncesi en az 1 gün öncesinden iletmeniz daha sağlıklı olacaktır. Uçak içi bir talep de bu bağlamda söz konusu değildir.

 

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder