En Ucuz Yurt İçi THY Uçak Biletleri

 • THY
  İzmir - İstanbul
  23.02.2018
  61 TL
 • THY
  İstanbul - İzmir
  11.03.2018
  61 TL
 • THY
  İstanbul - Ankara
  4.04.2018
  66 TL
 • THY
  İstanbul - Kütahya
  2.04.2018
  66 TL
 • THY
  Ankara - İstanbul
  6.04.2018
  66 TL
 • THY
  Kütahya - İstanbul
  23.02.2018
  70 TL
 • THY
  Kastamonu - İstanbul
  21.02.2018
  70 TL
 • THY
  İstanbul - Kastamonu
  7.03.2018
  71 TL
 • THY
  İstanbul - Balıkesir
  14.03.2018
  71 TL
 • THY
  Antalya - İstanbul
  12.02.2018
  71 TL
 • THY
  Balıkesir - İstanbul
  21.03.2018
  72 TL
 • THY
  Isparta - İstanbul
  26.03.2018
  85 TL

En Ucuz Yurt Dışı THY Uçak Biletleri

 • THY
  İstanbul - Londra
  9.02.2018
  228 TL
 • THY
  İstanbul - Paris
  25.03.2018
  348 TL
 • THY
  İstanbul - Münih
  22.02.2018
  390 TL
 • THY
  İstanbul - Berlin
  27.02.2018
  390 TL
 • THY
  İstanbul - Köln
  14.02.2018
  393 TL
 • THY
  İstanbul - Amsterdam
  16.02.2018
  398 TL
 • THY
  İstanbul - Moskova
  10.02.2018
  523 TL
 • THY
  İstanbul - Milan
  25.02.2018
  670 TL

Türk Hava Yolları - THY Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Türkiye'den Güney Avrupa'ya Avantajlı Uçmanın Keyfini Çıkarın

Türkiye'den Güney Avrupa'ya Avantajlı Uçmanın Keyfini Çıkarın

THY'den 17 Ocak 2018 - 31 Ocak 2018 tarihleri arasında Güney Avrupa ülkelerine alacağınız indirimli biletler ile Avrupa'yı yeniden keşfedeceksiniz.

Devamı >
Sona Erdi
Türkiye'nin Her Yerine 55 TL ve 66 TL'den Başlayan Fiyatlarla

Türkiye'nin Her Yerine 55 TL ve 66 TL'den Başlayan Fiyatlarla

THY ile yurt içinde gezmedik yer bırakmayın. Türk Hava Yolları Ayrıcalığıyla Türkiye'nin her yerine 55 TL ve 66 TL'den başlayan fiyatlar sizleri bekliyor.

Devamı >
Sona Erdi
thy avrupa uçak bileti

THY Avrupa Uçak Bileti Fırsatları

THY ile Avrupa'nın en güzel şehirleri gidiş dönüş 99$'dan başlayan fiyatlarla sizleri bekliyor. Avrupa fırsatlarını kaçırmamak için kampanyaya bir göz atın!

Devamı >
Sona Erdi
thy phuket kampanyasi

Thy den Phuket kampanyasi

Türk havayolları ( Thy ) phuket yarımadasına direkt olarak uçuyor en ucuz phuket uçak biletini sizlere sunuyor. Sizde hemen inceleyin.

Devamı >
Sona Erdi
türk hava yolları uçak bileti kampanyaları

Tüm Türkiye 55TL'den Uçuyor

Türk Hava Yolları 'ndan kaçırılmayacak fırsat! Türkiye'nin heryerine herşey dahil 55TL'den başlayan fiyatlarla uçak bileti fırsatlarını kaçırmayın!

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Türk Hava Yolları - THY Hakkında Genel Bilgiler

Thy bilet rezervasyon işlemleri öncesinde firma hakkında bilinmesi gereken önemli detayları da paylaşmak istiyoruz. 5 uçaklık mütevazı filosu ile takvimler 1993’ü gösterdiğinde ilk adımını atan ve ‘’Hava Yolları Devlet İşletmesi’’ resmi adı ile uçuşlarına başlayan firma, takvimler 2007’nin Ekim Ayı’nı gösterdiğinde büyük bir başarı elde ederek filosundaki thy uçak sayısını 330’un üstüne çıkarmayı başarmıştır. Thy seferleri hali hazırda devam ediyor ve firma an itibarıyla 299 farklı destinasyona gerçekleştirilen seferler ile birlikte geniş bir yelpazeye ulaşmayı da başarıyor.

En genç uçaklara sahip olmanın avantajını da değerlendirmeye devam eden Thy, 7 olan filo yaş ortalamasını düşürmek için de ekstra gayret gösteriyor. 120 ülkede uçuşlarına devam eden ve deneyim sahibi personel kadrosu ile de göz doldurmayı başaran firma, uygun uçak bileti  araması ile de en popüler hava yolu firmaları arasında gösteriliyor. Ekonomik uçuşun yanı sıra uçak içi konfora da bir hayli önem veren firma, bu konuda da müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşımayı başarmış durumda. Ucakbileti.com ile online olarak en uygun yurtiçi ve yurt dışı uçak biletlerini sorgulayabilir, rezervasyon yaptırabilir, kalkış ve biniş bilgilerini tüm detaylarıyla inceleyebilirsiniz. 

 

Star Alliance Üyesi

Değişen teknolojiye ve dünyaya ayak uydurmayı başaran ender hava yolu firmalarından bir tanesi olan Türk Hava Yolları, 2006 yılında attığı adım ile adından bir kez daha söz ettirmiş ve Star Alliance üyeliği olan yerli firmalardan biri olmuştur.

 

Sunexpress Hamlesi

Bulunduğu sektörde her daim başarılı işlerle anılmayı hedefleyen firma, Lufthansa ortaklığı ile güçlü bir adım daha atmış ve Sunexpress firmasını da bu sektöre kazandırmayı başarmıştır. Sunduğu hizmetlerin yanı sıra bulunduğu sektöre yeni firmalar dahil etmek için de çalışmalarına devam eden Thy, Türkiye için olduğu gibi birçok dünya ülkesi için de büyük önem arz etmektedir.

 

Bilet Satın Alma İşlemleri

Uygun THY uçak bileti aramalarınızı vakit kaybı yaşamamak adına ucakbileti.com adresi üzerinden yapabilir ve ana ekranda sizlerden istenilen detay bölümleri eksiksiz bir şekilde doldurarak en uygun Thy uçak biletine daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Thy uçak bileti fiyatları ile birlikte güzergah ve seyahat tarihi sorgulaması da yine bu ekran üzerinden tek bir tık ile kolay bir biçimde gerçekleştirilebiliyor.

 

Prosedürler

Hava yolu firmalarının güvenlik önlemleri ve güvenli uçuş kapsamında uyguladığı bazı prosedürler söz konusudur. Hamile yolcular ya da bebek sahibi kimseler için de belli bir prosedür karşımıza çıkıyor. Hamilelik döneminin 28. Haftasına kadar Thy firması ile sorunsuz bir şekilde uçabiliyorsunuz fakat 28. haftadan 35. Haftaya kadar olan dönemde Thy firmasını tercih etmek istediğinizde biletlerinizin yanı sıra doktor raporunuzun da yanınızda olması şartı karşınıza çıkıyor. Bu hem firmanın hem de yolunun güvenliği için de göz önünde bulundurulması gereken detaylardan bir tanesidir. Bu durumların tek bebeğe hamile olan anneler için geçerli olduğunu belirttikten sonra 36. Hafta sonrası dönemde uçuşlara kabul edilmeyeceğinizi de belirtmek isteriz.

1’den fazla bebek sahibi olan hamile yolcular için ise prosedür, 36. Haftadan itibaren uçuşla kabul edilmeyecekleri yönündedir. 

 

Tekerlekli Sandalye Kullanımı ve Engelli Vatandaşlarımıza Sunulan Ayrıcalıklar

Thy, hitap ettiği kitleyi kucaklamayı başaran ve her kesimi bünyesinde en iyi şekilde misafir etmeyi başaran bir firmadır. Tekerlekli sandalye kullanan vatandaşlarımız, yolculuk boyunca kendi sandalyelerine ihtiyaç duymadan seyahat edebiliyor ve firmanın özel sandalyelerini kullanabiliyorlar. Vatandaşlarımıza ait sandalyeler ise ücretsiz olarak kargo bölümünde taşınacaktır.

İşitme engelli vatandaşlarımız için de bir ayrıcalık söz konusu ve uçak içi eğlence kapsamında değerlendirilen film keyfi de alt yazı desteği ile vatandaşlarımıza sunuluyor.

Deneyimli kabin ekibi sayesinde engelli vatandaşlarımız saygıda ve hizmette herhangi bir şekilde kusur edilmeden en iyi şekilde ağırlanıyor. Siz de thy uçak bileti satın alarak bu sınırsız hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

 

Türk Hava Yolları Check-in İşlemleri Nasıl Yapılır?

Kiosklar ve kontuarlar, havalimanında check-in işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu işlemi havalimanında gerçekleştirmek isteyen yolcuların uçuştan en az 1.5 saat kadar önce havalimanında yer alması tavsiye ediliyor.

Check-in için kioskları tercih edecek olan yolcular, bu hizmetin uçuş saatinden 12 saat önce aktif hale geleceğini de bilmeleri gerekiyor.

Check-in işlemleri için online dünyayı tercih eden yolcular ise seyahat saatinden 24 saat önce aktif hale gelen online check-in ekranını kullanabilir ve işlemlerini de resmi web sitesi üzerinden sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir.

 

Bagaj Hakkı Bilgilendirme

Hava yolu firmalarının yolcularına sundukları bagaj hakkı, uçuş noktası ile birlikte bilet sınıfına göre de değişiklik gösterebiliyor. Türk Hava Yolları bu aşamada business bilet sınıfı için 30 kg’lık bir sınırlama getirmiş durumda. promosyon bilet sınıfı için bu sınırlama 15 kg, ekonomi için ise 20 kg olarak karşımıza çıkıyor. Fazla bagaj için yolcuların ödeyeceği tutar ise thy uçak biletine ilave olarak kg başı bir hesaplama ile 6 lira olarak karşımıza çıkıyor.

 

Koltuk Seçimi Nasıl Yapılır?

Pnr kodunuz ile birlikte koltuk düzenine online olarak göz atabiliyorsunuz. Bu ekranda, uygun olan, yani henüz rezerve edilmemiş koltukları görüntüleyebiliyorsunuz. Ekrana yansıyan uygun koltuklardan bir tanesini seçerek koltuk seçimlerini de tamamlayabilirsiniz.

 

Yiyecek İçecek

Bilet fiyatına dahil edilen uçak içi ikramlar sayesinde yolcuları lezzeti bir uçuş bekliyor… Thy uçak bileti ile birlikte dünya mutfağının en önemli lezzetlerine de bir adım daha yaklaşıyorsunuz. Menüler ve ikram edilen yiyecekler-içecekler, seyahat noktasına göre ve bilet sınıfına göre değişiklik gösterebiliyor.

Türk Hava Yolları, dünya genelinde hizmet veren bir firma olduğu için birçok detayı da göz önünde bulunduruyor. Sağlık sorunları olan yolcular, seyahatten en az 1 gün önce müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek özel menü talebinde bulunabiliyor.

 

Uçak içi Konfor ve Eğlence Detayları

Seyahatlerinizi konforlu bir şekilde sürdürmenizin yanı sıra daha eğlenceli hale getirmek isteyen Türk Hava Yolları, koltuk arkalarında yer alan dijital ekran ile birlikte vizyona yeni girmiş birçok filmi ve klasik haline gelmiş beğeni toplayan çok sayıda filmi de yolcuları ile buluşturmaya devam ediyor. Çok sayıda sanatçı ve bilinen eserlerinin yanı sıra döneme damga vurmayı başarmış klasikler de bu ekran ile birlikte yolculara sunuluyor.  

Ekranların arka bölümü ise çocuklarınızın sıkılmadan oynayabileceği çok sayıda oyun ile donatılmış ve kulaklık hizmetinin de mevcut olduğunu belirtmek gerekiyor.

 

THY Uçak Bileti Fiyatları Nasıldır?

Türk Hava Yollarının Türkiye'nin bütün havalimanlarına uçuşu bulunmaktadır. Avrupadan Orta Doğuya, Afrikadan Asya'ya dünyanın birçok yerine en uygun THY uçak bileti fiyatlarını bulmak için ucakbileti.com'u ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Hemen sayfamızın üst kısmında bulunan arama motorunda gideceğeniz şehrin ismini girin ve yalnızca birkaç saniye içinde bütün THY seferlerini listeleyin. Ayrıca kampanyalar sayfamızdan ucakbileti.com'a özel tüm THY uçak bileti kampanyalarını takip edebilir ve en uygun fiyata Thy uçak bileti satın alabilirsiniz. 

 

THY İletişim Bilgileri

Thy numara bilgilerini de yolcular ile paylaşmak istiyoruz. ‘’0850 333 0849’’i tuşlayarak haftanın her günü müşteri temsilcisine ulaşabilir, soru ve sorunlarınızı da detaylı bir şekilde iletebilirsiniz.

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder