Hızlı Erişim

En Ucuz Thassos Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Thassos Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Thassos Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Şehir Rehberi

Thassos Hakkında Genel Bilgiler

Kuzey Ege Adalarına dahil olan Thassos, Kavala’ya bağlıdır. Coğrafi anlamda önemli bir zenginliğin sembolü olan bu etkileyici ada, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Yunan Adaları arasında yer alan Thassos, bu bağlamda kuzey kesimde yer alan bir ada olarak karşımıza çıkıyor. adanın en büyük şehrine de isim sahipliği yapan Thassos, gezginlerin de keşif için sık sık tercih ettiği noktalar arasında yer alıyor.

 

Su sporları adanın en önemli faaliyetleri arasında yer alıyor ve profesyonel sporculara da ev sahipliği yapan adalardan bir tanesi olmayı başarıyor. Büyüleyici kumsalları ve kendine has dokusu ile fark yaratan Thassos, plaj cenneti olarak da biliniyor. Şehir içi ulaşım otobüs ve taksiler ile sağlanıyor ancak havalimanından adaya ulaşmak için tercih edebileceğiniz tek seçenek feribot olarak karşınıza çıkıyor.

 

En uygun uçak bileti ve ucuz uçak bileti gibi aramalar yaparak uçuşlar hakkında bilgi edinebilir ve fiyat bilgisi de alabilirsiniz. Thassos, sahip olduğu coğrafyanın yanı sıra kendine has zengin mutfak lezzetleri ile de ziyaretçilere hitap etmeyi başarıyor. Damak tadınıza uygun çok sayıda lezzeti, adadaki kafe ve restoranlarda bulabiliyorsunuz. Deniz ürünlerinin yoğun olarak yer aldığı menüler iştahınızı fazlasıyla kabartacaktır.

 

Thassos, alış veriş yapmanız için de cadde boyu çok sayıda mağazayı sizinle buluşturuyor. Etnik ve otantik ürünlerin yanı sıra adaya özel hediyelik eşyalar da ilginizi fazlasıyla çekecektir. Temmuz ve Ağustos döneminde düzenlenen Thassos Festivali, adaya özgü dansların sergilendiği ve eğlencenin hat safhaya çıktığı festivallerden bir tanesidir. Adayı bu dönemde ziyaret ediyorsanız eğer festivale katılarak eğlenceye ortak olabilirsiniz.

 

Havalimanı sonrası şehir merkezine seyahat etmek için feribot seferlerini takip etmeniz yeterli olacaktır. 

Kavala Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Feribot

Firmaya ait kurumsal web sitesi üzerinden güncel feribot bilet fiyatlarını öğrenmeniz çok daha sağlıklı olacaktır ve yine sitede feribot saatleri de mevcut. Feribotlara dilerseniz araçlarınız ile de binebiliyorsunuz ancak ödeyeceğiniz ücret tahmin edersiniz ki çok daha fazla olacaktır.

2016 feribot yolcu fiyatı 5 Euro olarak belirlenmiş durumda ancak aracınız ile binmek isterseniz 19 ila 24 Euro arası bir rakam ödemeniz gerekiyor. Feribot ulaşımı tek seçenek olduğu için sefer saatleri arası süre oldukça kısa ve sabah 09:00 sularında başlayan seferler, akşam saatlerine kadar devam ediyor.

 

Keramoti Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Feribot

Yaz aylarında 05:00-23:00 arası gerçekleştirilen seferler, sezon bittiğinde değişiklik gösterebiliyor. Feribot ulaşımı için ödeyeceğiniz ücret 3.5 Euro ve araçlarınız ile binmek isterseniz 16 ila 20 Euro arası değişiklik göstermektedir. Fiyatların ve sefer saatlerinin güncel olmadığını da belirtmek gerekiyor bu yüzden havalimanı sitesinden ya da ilgili personelden bilgi almak daha sağlıklı ve doğru olacaktır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder