Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Tap Portugal Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Tap Portugal Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Tap Portugal Hakkında Genel bilgiler

Portekiz menşeli firma, aynı zamanda Portekiz’in ulusal hava yolu firmasıdır. 2011 yılında yayınlanan rapor doğrultusunda Batı Avrupa’nın en güvenli hava yolu şirketi unvanını da kazanan Tap Portugal, dünya sıralamasında da bu anlamda önemli bir yere sahiptir. Konforlu ve güvenilir yolculuğun en önemli adreslerinden bir tanesi olan firma, her geçen gün kendini biraz daha geliştiriyor ve büyümeyi sürdürüyor. Çok sayıda ödül alan ve Star Alliance üyesi olan Tap Portugal, güçlü uçak filosu ile birlikte çok sayıda sefer düzenlemektedir. Konforun yanı sıra uçak içi servis hizmeti ile de bir adım öne çıkan firmayı sizler de tercih edebilirsiniz.

 

Check-in

Check-inlerinizi online ve havalimanında olmak üzere iki farklı şekilde yapabiliyorsunuz. Havalimanında sizleri en iyi şekilde ağırlayacak olan görevli personel, check-in işlemleri için de yardımcı olacaktır. Online işlemleri ise firmaya ait web sitesini kullanarak yapabiliyorsunuz. 72 saat ve 90 dakika sınırlaması ile sistemin aktif kaldığını da belirtmek gerekiyor. Bu süre zarfında sizler de işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz ve online işlemler sonrasında biniş kartlarınızın çıktısını da almanız gerekiyor. Sürelerde değişiklik mümkündür bu yüzden uçuş ve check-in işlemleri ile ilgili detayları firma web sitesinden güncel olarak takip edebilirsiniz.

 

Bagaj Hakkı

Kabin bagaj hakkı olarak 55x40x20 cm gibi bir sınırlama karşınıza çıkıyor ve ağırlık konusunda da 8 kg’lık bir sınırlama getirilmiştir. Business sınıfında uçacak olan yolcular için 2 el bagajı hakkı mevcuttur ve ağırlık sınırlaması da 16 kg’dır. Ücretsiz bagaj hakkı ise 23 kg sınırı ile karşınıza çıkıyor. Uçuşlara bağlı olarak bagaj haklarında değişiklikler meydana gelebiliyor bu yüzden güncel bilgiler için firma web sitesini tercih etmeniz çok daha doğru olacaktır.

 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi için online check-in işlemleri karşınıza bu tür bir seçenek çıkıyor. Oturma düzeni ve koltukları detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyor ve tercihlerinizi de yapabiliyorsunuz. Daha konforlu bir yolculuk için standart koltukların yanı sıra özel koltuk rezervasyonu da yaptırabiliyorsunuz ancak bunun için ödeyeceğiniz rakam biraz daha fazladır. Ekonomi ve business sınıfları için bu rakamlar değişiklik gösterebiliyor. Fiyat ve koltuk seçimi ile ilgili detaylı bilgi almak adına firma web sitesine göz atabilirsiniz.

 

Yiyecek ve İçecek

Ekonomi ve business sınıfı için ücretsiz yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Dünya mutfağının en özel lezzetlerini sizinle buluşturan Tap Portugal, alternatifler bakımından da zengin bir mutfağa sahiptir. Menü seçimlerini uçuş öncesi de yapabiliyorsunuz ve geniş bir kitleye hitap eden firma, ekstra talepler için de sizlere önemli bir fırsat sunuyor. Sağlık durumunuz nedeniyle belli başlı gıdaları tüketmeniz gerekebilir ve uçağın sunduğu menü bu bağlamda size hitap etmiyor ya da taleplerinizi karşılamıyorsa, bu detayı yetkili personele 1 gün öncesinden iletmeniz yeterli olacaktır. Size özel bir menü hazırlanıyor ve uçak içi serviste sunumu yapılıyor. Aynı durum inancınız gereği de gerçekleşebiliyor ve tüketmek istemediğiniz gıdaları da menüden çıkartabiliyor ya da menüye ekleme yapabiliyorsunuz. Mutfak konusunda oldukça zengin bir menü sizleri bekliyor ve firma, usta aşçılar ile çalışıyor.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder