Lütfen Bekleyiniz
Sizin için en uygun uçak biletlerini arıyoruz.

Tahran Uçak Bileti

Nereden?
Nereye?
Gidiş Tarihi
Gidiş Tarihi x
 
Dönüş Tarihi
Dönüş Tarihi x

Ucuz Tahran uçak bileti sorgulama

Tahran uçak biletinizi en ekonomik fiyatlarla satın alabilmek için, hemen uçuş tarihlerinizi girerek aramanızı yapabilirsiniz. Tüm Tahran uçuşlarını karşılaştırma ve sizin için en uygun Tahran uçak biletini anında satın alma imkânı Ucakbileti.com’da.

Köklü Pers İmparatorluğu’nun mirasçısı Tahran, kültürel bakımdan ziyaretçilerine çok fazla seçenek sunar. Gül Bahçesi Sarayı ve Cam Seramik Müzesi şehrin en çok ziyaretçi çeken yerleri arasındadır. Aynı zamanda Pers İmparatorluğu’nun 2500. Yılı anısına yapılan Özgürlük Anıtı’nın tepesinden Tahran’ın mükemmel manzarasını seyredebilirsiniz.

Tahran uçuşlarınız için, İran’ın en büyük havalimanı konumunda olan Tahran İmam Humeyni Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinin 50 km güneyinde yer alan Tahran İmam Humeyni Havalimanı’na yaklaşık 1 saat içinde ulaşabilirsiniz.

Tahran Havalimanları

Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı

Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı Tahran şehir merkezinin 30 km güneybatısında yer alır. Şehrin ana uluslararası havalimanı konumundadır.

Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı Ulaşım

Tehran-Qom otoyolu ile havalimanı terminali arasında bulunan bağlantı yolunu kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda taksi ve otobüsleri kullanarak havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkündür.

 

Tahran Uçak Biletleri için Arama Yapınız.

Tahran Hava Durumu

5.8.2015
Güneşli
37°
Thursday 38°
Friday 38°
Saturday 38°