Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Swissair Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Swissair Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Swiss Air Hakkında Genel Bilgiler

70’den fazla farklı noktaya sefer düzenleyen İsviçre merkezli firma, aynı zamanda İsviçre’nin ulusal hava yolu firması olarak da hizmet vermektedir. Lıfthansa ve Star Alliance üyesi olan firma, kalabalık ve güçlü uçak filosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Swissair uçak bileti aramalarınıza da yanıt verecek bir firma olduğunu belirtmek gerekiyor ve ekonomik uçuşların yanı sıra konforlu bir seyahat de sizleri bekliyor.

Personel deneyimini üst seviyelere taşıyan firma, uçak içi eğlence konusunda da rakiplerine nazaran bir adım öndedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişme kaydeden firma ile yolculuk yapmak için sizler de Swissair uçak bileti aramalarınızı ucakbileti.com üzerinden yapabilir ve en uygun fiyata daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yaptığı anlaşmalar ve attığı adımlar ile birlikte sektörün popüler hava yolu firmaları arasında yer almayı da başaran özel bir firma olduğunu ifade etmek gerekiyor. Konfor ve uçak içi eğlence ayrıcalıkları ile birlikte sizleri de daha keyifli bir yolculuk bekliyor. Filosuna yaptığı katkı ile de büyümeye devam eden firmayı sizler de dilediğiniz an tercih edebilirsiniz.

En uygun Swissair uçak bileti için kampanyaları takip edebilir ve seyahat etmek istediğiniz noktalara çok daha ucuza uçabilirsiniz. En uygun Swissair uçak bileti aramalarınızda sizlere zaman kazandırmak adına hizmet veren ucakbileti.com adresini de değerlendirebilirsiniz.

 

Check-in

İnternet teknolojisi hava yolu firmalarını da daha kolay erişilir hale getirmiş durumda ve bu erişimin yanı sıra check-in gibi zahmetli işlemleri de tek bir tık ile online dünya üzerinden yapmak artık mümkün hale gelmiş durumda. Uçuşlarınızdan 24 saat önce aktif hale gelen online check-in ekranını kullanarak sizler de check-in işlemlerini daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. İnternet teknolojisine uzaksanız ya da bu işlemi havalimanında yapmak istiyorsanız seyahatlerinizden en az 3 saat kadar önce kontuarları ziyaret etmeniz gerekiyor. Havalimanı personeli de bu konuda gerekli yardımı yapacaktır.

 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimlerinizi online check-in işlemi ile birlikte yine bu ekran üzerinden kolayca yapabilirsiniz. Check-in sonrası boş olan koltuklar da ekrana yansıyacak ve seçimlerinizi yapabileceksiniz. Bazı koltuklar firma tarafından ücretli olarak satışa sunuluyor. Özellikle konforun üst seviyede olduğu özel koltuklar için ekstra ödeme yapmak durumundasınız ve zaten bu bilgi de sizlere verilecektir.

 

Bagaj Hakkı

Seyahat edeceğiniz noktaya ve bilet sınıfına bağlı olarak bagaj hakkında değişiklik söz konusu olabiliyor. En ucuz Swissair uçak bileti satın alma işlemleri esnasında firma web sitesi üzerinden bagaj hakkınızı da kontrol edebilir ve bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra firma müşteri hizmetlerini arayarak da konu ile ilgili merak ettiklerinizi sorabilir ve yanıt alabilirsiniz.

 

Yiyecek ve İçecek

Damak tadınıza hitap edecek zengin bir mutfağa sahip olan Swissair, özel menüler ile de dikkatleri çekmeye devam ediyor. Eğer özel bir talebiniz varsa ve sağlık durumunuz ya da inanışınız gereği özel menü sipariş etmek istiyorsanız seyahatlerinizden 1 gün önce firmayı arayarak bunun bilgisini de vermeniz gerekiyor. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder