Hızlı Erişim

En Ucuz Simferopol Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Simferopol Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Simferopol Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Simferopol Hakkında Genel Bilgiler

Kırım Özerk Cumhuriyetine başkentlik yapan Simferopol, Ukrayna’ya bağlı bir şehirdir. Kırım yarımadasında konumlanmış olan şehir gerçek bir sanayi ve ekonomi merkezidir. Yapılan yatırımlar ve atılan profesyonel adımlar ile birlikte son dönemde çok daha fazla öneme sahip olduğunu da belirtmek gerekiyor.

Henüz keşfetmediyseniz simferopol uçak bileti aramalarınızı ucakbileti.com üzerinden yaparak hangi firmanın bu noktaya sefer düzenlediğini ve ne kadar ücretle sizleri taşıyacağını da öğrenebilirsiniz.

Şehrin tam ortasından etkileyici bir nehir geçiyor. Salgır nehri etrafında konumlanmış olan ve ihtişamlı yapıları ile de dikkatleri üzerine çeken mimari dokular da ziyarete açılmış durumda. Nehir turları hali hazırda devam ediyor ancak şehrin arka kısımları da görülmeye değer ve buralarda çok farklı hayatların olduğunu da söylemek mümkündür.

Simferopol ucuz uçak bileti için en doğru zaman kış dönemi olacaktır. Turistlerin inzivaya çekildiği sezon dışı dönemlerde bilet fiyatlarında büyük ölçüde indirime gidiliyor ve Simferopol en uygun uçak bileti fırsatı da birçok kişiye ekonomik seyahat ayrıcalığı sunuyor.

Şehrin en dikkat çekici festivali, Mayıs Ayında düzenlenen gastronomi festivalidir. Festival döneminde sokaklar çok daha kalabalık ve çok daha eğlenceli bir görüntü sergiliyor. Festival döneminde fiyatlar biraz daha yüksek ve simferopol uçak bileti aramalarınızda sizler de rakamlardaki yükselişi daha net bir şekilde fark edebileceksiniz.

Alış veriş için uygun bir şehir çünkü çok sayıda alış veriş merkezi var ve yerli halk tarafından kurulan sokak pazarları da şehri ziyaret eden turistlerin ilgisini çekmeye yetiyor. Ukrayna’ya özgü örgü bebekler en özel hediyelik eşyalardan bir tanesi ve çok fazla ilgi gördüğünü söylemek de mümkündür.

Gece hayatı konusunda şehir biraz daha sakindir. Sosyal hayatın hareketliliği ne yazık ki gece hayatına bariz bir şekilde yansımıyor. Kafe tercihi çok daha fazla yapılıyor ancak farklı eğlence anlayışlarına karşılık verebilmek adına mekan çeşitliliği de dikkatlerden kaçmıyor.

Irey ve King adlı mekanlar, şehrin en gösterişli ve en çok ilgi gören mekanları arasında yer alıyor. Fiyatları oldukça uygun ve mekanların sabaha kadar açık olması da büyük bir avantaj.

Havalimanına vardığınızda sizleri çok sayıda ulaşım alternatifi karşılıyor. Şehir merkezine ulaşmak için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.

Simferopol Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

49 numaralı otobüs, kalabalık bir güzergaha sahip değil ve daha hızlı hareket edebilmek adına direkt olarak şehir merkezine gidiyor. 10 dakikada bir yeni sefer düzenleniyor ve bu seferler akşam saatlerine kadar devam ediyor. Konforlu ve güvenilir olan otobüsleri sizler de tercih edebilirsiniz.

49A ve 89 numaralı otobüsler ise gece yarısı hizmet veren ve tren istasyonuna ulaşımı sağlayan otobüs hatlarıdır. Hızlı ve konforlu olmalarının yanı sıra gece yarısı hizmet veriyor olmaları da bu alternatifi tercih edilir hale getiriyor.

100 numaralı otobüsü kullanarak da Eastern otobüs istasyonuna kısa bir sürede ulaşabilir ve dilerseniz buradan farklı noktalara aktarma yapabilirsiniz.

Taksi

Havalimanında resmi firmalar tarafından sunulan taksi hizmeti mevcut. Taksiye binmeden önce fiyatlar hakkında şoförlerden bilgi almanız tavsiye ediliyor çünkü rakamlar kimi zaman çok yüksek olabiliyor.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder