Santorini Gece Hayatı

Santorini Gece Hayatı

Ege Denizi’nin incilerinden olan, günbatımıyla masallara konu olacak cinsten olan Santorini Adası gece hayatı nasıldır?

 

 

Santorini’de gece hayatı Mykonos’a göre oldukça sakindir fakat bu çok tercih edilen bir yer olmadığı anlamına gelmiyor elbette ki. Klasik yunan kültürünü her girdiğiniz mekânda hissedeceğiniz bir yer olan Santorini gece hayatı, sakin bir gece hayatı severler için biçilmiş kaftan. İlk bakışta Santorini’de etnik ve modernitenin birleştiği bir çok mekân göze çarpar. Santori’nin en çok bilinen ve popüler olan Fira ve Oia’da konuşlanmış olan bu kasabalarda taverna, meyhane, kafe ve barlar misafirlerine hizmet vermektedir. Sevdiklerinizle bu birbirinden güzel ve renkli yerlerde yemeğinizi yerken, şahane günbatımını seyre dalabilirsiniz. Yalnız belirtmekte fayda var, bu mekânların her zaman deniz manzarasına değil, caddeye bakan kısımları ücret olarak daha hesaplı.

Santorini’de en çok tüketilen içki elbette ki uzo ve şaraplardır. Santori’nin şarapları dünya çapında ün sahibidir. Hem bu büyülü Yunan atmosferinde bu dünyaca ünlü içkileri deneyimleyebilir hem de tatil dönüşünüzde de sevdiklerinize hediye etmek için yanınızda götürebilirsiniz.

Santorini’de gece hayatı Mykonos’a göre daha sakin demiştik, bunun en güzel örneklerinden biri de vakit henüz gece yarısına varmadan eğlencenin sona ermesidir. Eğer sabahlara kadar süren gece hayatını seven biriyseniz Santorini gece hayatı size pek uygun olmayabilir.

 

Santorini’de Önemli Gece Kulüpleri

  • Two Brothers Bar
  • PK Cocktail Bar
  • MoMix Santorini
  • Crsyal Cocktail Bar
  • Bob’s Bar
  • Lioyerma Lounge Cafe Pool Bar

Bu eşsiz Yunan adasına ulaşımınızı sitemizi ziyaret ederek  Santorini uçak biletiniz ile sağlayabilir, avantajlı  fiyatlarımızdan  faydalanabilirsiniz.

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Santorini Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder