Nevşehir Gece Hayatı

Nevşehir Gece Hayatı

Mistik peribacalarının, gizli yer altı şehirlerinin ve otantik atmosferin adresi Nevşehir’de gece hayatı, misafirlerine oldukça eğlenceli anlar yaşatmaktadır. Turistlere Türk kültürünü tanıtmak amaçlı hazırlanan Türk geceleri ile birlikte modern disko ve barlar Nevşehir gece hayatının olmazsa olmazlarındandır.

 

Türk geceleri yabancı turistlere kültürümüzü tanıtmak için hazırlanan Anadolu’nun geleneksel türlü yöresel oyunları ile harmanlanan, Nevşehir gece hayatında ekseriyetle daha baskın olan bir aktivite. Türk gecelerine yabancı turistler kadar yerli turistler de akın ediyor. Semah, oryantal, folklor, köçek, çiftetelli gibi yöresel oyunlarımız ile eğlence sabaha kadar sürüyor.

Türk geceleri haricinde daha modern olan rock barlar, pub ve diskolar, Nevşehir gece hayatının ikinci ayağını oluşturuyor. Buralarda da isterseniz rock, elektronik ve çeşitli müzikler ile eğlencenin keyfini doyasıya çıkartabilirsiniz.

Nevşehir gece hayatı mekânları Kapadokya bölgesi olan Ürgüp – Avanos – Göreme içerisinde şekillenmiştir. Bu bölgelerde daha küçük ölçekli mekânlar bulunmaktadır.

Ürgüp Bölgesi Gece Hayatı Mekânları : Adonis Disco Bar, Angel Cafe Bistro Bar, Mahzen Şarap Evi, Asım’ın Yeri.

Avanos Gece Hayatı Mekânları : Uranos Restoran, Evranos Restoran, Kervanhan Bar.

Göreme Gece Hayatı Mekânları : Red red wine, Yaşar Baba, Red Rock Cave Bar.

Siz de etnik Türk gecelerinden, modern ezgilerin bölgede yankılandığı Nevşehir’de gece hayatını yerinde deneyimlemek isterseniz, Nevşehir uçak bileti için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.

İyi eğlenceler dileriz!

 

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Nevşehir Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder