Mykonos Gece Hayatı

Mykonos Gece Hayatı

 

Bembeyaz kumsallarında sabahlara kadar süren plaj partileri ile ünlü olan Mykonos gece hayatı, Yunan adaları arasında oldukça popüler bir yere sahip. Her yıl binlerce yerli ve yabancı turisti bünyesinde ağırlayan Mykonos, eğlence severler için biçilmiş kaftan.  Sabahın ilk ışıklarına kadar süren partiler birçok çiftin  renkli anlar geçirmesine olanak sağlıyor.

Mykonos’da gece hayatı genellikle gece gündüz hizmet veren plajlarda toplanmış konumda. En ünlü plajları ise Paradise Beach, Super Paradise Beach ve Elia Beach. Super Paradise Beach genellikle  eşcinseller tarafından tercih ediliyor. Elia Beach ise çıplaklar kampı olarak  hizmet veriyor. Her üç plajda da tüm partiler öğleden sonra başlıyor . Elbette ki ada genelinde sakin plajlar da vardır ve buralar size gürültülü gelirse  dilediğiniz gibi bu sakin plajları da tercih edebilirsiniz.

Mykonos gece hayatı, Mykonos’un birçok açıdan rağbet gören bir ada olmasından dolayı oldukça renklidir. Yalnız dikkat etmekte  fayda olduğunu belirtmek istiyoruz. Ada geneli oldukça kalabalık olduğundan dolayı kavga ve gürültüye oldukça açık. Ve her yerde olabileceği gibi yine ada gelinde hırsızlık olayları da olabiliyor. Dolayısıyla kıymetli eşyalarınızı yanınızdan ayırmamanızda  fayda var.

Mykonos’da Belli Başlı Mekânlar

Alley Cocktail Bar

Scarpa Bar

Jackie O’Bar Mykonos

Lola Bar – Cafe

180 Degrees Sunset Bar

Cavo Paradise

Paradise Club

Mykonos gece hayatı yazımızın sonuna gelirken belirtmekte  fayda var sakinlik arayışındaysanız Mykonos size uygun bir seçim olmayabilir. Fakat yine de bu  özgürlükler adasını  deneyimlemek isterseniz, Mykonos uçak biletinizi sitemizden satın alabilir, bu büyülü dünyayı keşfe çıkabilirsiniz.

İyi tatiller dileriz!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Mykonos Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder