Miami'de Gece Hayatı

Tatil için Amerika Birleşik Devletleri’ni tercih edecek olanların Florida eyaletinin Miami şehrinde oldukça tatmin edici bir tatil geçireceklerini belirtmek gerekmektedir. Her daim sıcak havanın ve güneş ışınlarının mutluluk verici etkisinin hüküm sürdüğü bu şehirde, tatil için istenilen her bir detayın layığıyla yaşanacağı bir gerçektir. Miami uçak bileti seçeneklerinden yararlanarak tatillerini değerlendirecek olanların, gece hayatı konusunda da oldukça güzel aktiviteleri gerçekleştirebileceklerini belirtmek doğru olacaktır.

Her daim hareketli bir şehir olan Miami, geceleri insanların doyasıya eğlenmelerini sağlayacak mekanları ile daha çok göz doldurmaktadır. Arkadaşlarınızla ya da ailenizle eğlenmek istediğiniz taktirde, birbirinden farklı pek çok mekan seçim listenizde kendisini gösterecektir.

Arzunuza göre istediğiniz mekanı tercih ederek güzel bir gece geçirebilirsiniz. Böylelikle Miami tatilinizde, eğlence adına güzel anılar edinebilirsiniz.

Sizlere Miami’de tatil yapmaya karar vermeniz durumunda, gece hayatının nimetlerinden faydalanmak için tercih edebileceğiniz bazı mekanlardan bahsetmeye çalışacağız;

 

 

Miami Gece Hayatı-1

 

 

  • Ball & Chain

Miami de oldukça fazla olan Küba halkının, eşsiz esintilerini taşıyan otantik barlardan bir tanesi Ball & Chain’dir. Ambiyans olarak farklılığı ile göz dolduran bu mekanın birbirinden güzel lezzetleriyle kendinizi bambaşka hissetmeniz mümkün olmaktadır.

Kızarmış peynir topları denenmesi gereken atıştırmalıklar arasında ilk sırada yer alırken, tavuk kanatları ve balık takoları da göz ardı edilmemelidir. Bu lezzetlerin Küba’ya özgü uygulama teknikleriyle tatilcileri büyülediğini söylemek abartı olmayacaktır.

Çalışan personelin güler yüzlü ve ilgili tavrı, burada geçirilen zamanın kaliteli olmasının en büyük etkenleri arasında yer almaktadır. Otantik bir bar olan mekanda, müziklerin insanın içini ısıttığını da belirtmek gerekmektedir. Dans etmek için tercih edilebilecek eşsiz mekanlardan bir tanesidir.

Adres : 1513 SW 8th St, Miami, FL 33135 – 5218

Telefon Numarası : +1 305 643 7820

 

 

Miami Gece Hayatı-2

 

 

  • Wood Tavern

Evcil hayvanlarında kabul edilmekte olduğu bu mekan, hayvan dostu olması sebebiyle Miami gece hayatı tadına bakmak isteyenlerin tercih ettikleri yerlerin başında gelmektedir. Genel olarak genç kalabalığın tercih etmekte olduğu bu mekanın fiyat olarak da uygun bir aralıkta olması dikkat çeken yerlerden biri olmasına neden olmaktadır.

Cana yakın tavır benimsemiş personellerden hizmet almak oldukça mutluluk verici bir hava yaratırken, insanı kendisine esir alan müziğin ritminde eğlenmek daha büyük bir tatmine neden olmaktadır.

Bu mekanı tercih edecek olanların, menüde bulunmakta olan takoları muhakkak denemesi tavsiye edilmektedir. Bu güzel lezzetin tadına bakmadan buradan ayrılmanın yanlış olacağını belirtmeliyiz. Taco lezzetine varmak isteyenlerin Perşembe günlerini değerlendirmeleri gerektiğini de muhakkak belirtmek gerekmektedir.

Ayrıca uygun fiyat aralıkları belirlenmiş olan içkilerden Jack and Stella tercihlerinde bulunmak, tatilcilerin hoşuna gidebilecektir.

Adres : 2531 NW 2nd Ave, Wynwood, Miami, FL 33127 – 4305

Telefon Numarası : +1 305 748 2828

 

 

Miami Gece Hayatı-3

 

 

  • Blue Martini Brickell

Eğlenceli ve samimi bir ortamda zaman geçirmek isteyenlerin muhakkak tercih etmesi gereken mekanlardan bir tanesi olarak burayı belirtmek doğru olacaktır. Miami genelinde olduğu gibi burada da personellerin oldukça cana yakın olduğunu belirtmek gerekmektedir. Miami gece kulüpleri seçeneklerini değerlendirmek isteyen tatilcilerin, bu mekanın üst katındaki kulübü muhakkak değerlendirmeleri tavsiye edilmektedir.

Konum olarak harika bir yerde bulunmakta olan mekanın, eğlenceli müziklerle insanların istedikleri kadar eğlenme imkanlarını değerlendirme şansı sunduğu bir gerçek olarak gözler önüne gelmektedir. Canlı müzik imkanı da sunmakta olan bu mekanda, aranılan büyük eğlencenin bulunacağını söylemek doğru olacaktır.

Fiyat olarak belirli bir aralığın üzerinde olan bu mekana gelenlerin, ödenen ücrete değer bir hizmet alacaklarını belirtmeliyiz. Her türlü eğlencenin doyasıya tadına varılabilecek bu mekanda, özel kokteyl seçeneklerini değerlendirmeyi unutmamanızı tavsiye ederiz.

Adres : 900 S Miami Ave, Miami, FL 33130 – 3044

Telefon Numarası : +1 305 981 2583

 

 

Miami Gece Hayatı-4

 

 

  • King Of Diamonds

Miami’ye tatile gelenlerin uç noktalarda eğlence isteklerinde bulundukları da göz ardı edilmemelidir. Miami de geniş bir eğlence ağı olduğunu da belirttiğimiz gibi, sadece yetişkinlere hizmet vermekte olan bu bardan da bahsetmek doğru olacaktır. Klasik bir bar olarak da hizmet vermekte olan bu mekan, Miami gece hayatı ilerledikçe striptiz kulübü olarak, ziyaretçilerini şaşırtmaktadır.

Cana yakın personellerin hizmet verdiği bu mekanda, yemekler ve içeceklerin de oldukça lezzetli bir şekilde sunulduğunu söylemek gerekecektir. Farklı eğlence arayışları içerisinde olanların burayı tercih edebilecekleri tahmin edilmektedir.

Adres : 17800 NE 5th Avenue Miami, FL 33138 Miami, FL

Telefon Numarası : +1 305 999 9500

 

 

Miami Gece Hayatı-5

 

 

  • Club Space

Miami de eğlencenin tadını çıkarmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri kulüplerden bir tanesi Club Space olarak bilinmektedir. Giriş ücreti kişi başı 30 dolar olarak belirlenmiş olan bu mekana giriş yapmak için erkenden gelmek gerektiğini unutmamak gerekir. Uzun  kuyrukların oluştuğu mekanın girişinde, geç gelinmesi durumunda uzun zaman beklemek gerekecektir.

Her daim kalabalık olan bu kulüpte istenilen içeceklerin gelmesi bir miktar uzun sürebilecek olsa da, müziğin ritmini iliklerinizde hissederek eğleneceğinizi göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Her türlü müziğin etkisinin görülmekte olduğu bu mekanda, eğlenmek isteyenlerin sabahın erken saatlerine kadar isteklerine ulaşabileceklerini söylemek gerekmektedir.

Eğlence  anlayışı daha sakin mekanlar olanların buradan uzak durmasını da belirtmek gerekecektir. Her zaman kalabalık ve yoğun olan bu kulüp sakinlik arayışında olanların isteklerini ne yazık ki karşılamayacaktır.

Adres : 34 NE 11th St, Miami, FL 33132 – 1724

 

 

Miami Gece Hayatı-6

 

 

  • Blackbird Ordinary

Gece hayatının tadını farklı şekilde çıkarmak isteyenlerin tercih edebilecekleri ilginç mekânlardan bir tanesi olarak burayı belirtmek doğru olacaktır. Birbirinden güzel ve farklı alkol kokteylleriyle insanların içlerini ısıtacak bu mekânda; arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz oyunların bulunduğunu da unutmamalısınız.

Jenga’dan Tabu’ya kadar pek çok oyun seçeneğinin bulunduğu bu mekânda, hem ortalama standartlarda olan müzikle keyiflenebilir hem de yakınlarınızla rekabet içerisinde zaman geçirebilirsiniz.

Mekanın arka bahçesi bulunması insanların oldukça hoşuna giden bir özellik olarak göz önüne gelmektedir. Miami Nehri’nin hemen güneyinde bulunan bu mekanın atmosferinin biraz soğuk ve karanlık olması ön yargı oluşturmanıza neden olabilecektir. Fakat buna rağmen ne kadar eğlenceli zaman geçirilebileceğini deneyimlediğinizde muhakkak şaşıracaksınız.

Adres : 729 SW 1st Ave, Miami, FL 33130 – 3006

Telefon Numarası : +1 305 671 3307

 

 

Miami Gece Hayatı-7

 

 

  • Bongos Cuban Cafe

Miami gece kulüpleri her çeşit eğlencenin insanlara sunulmakta olduğu geniş bir yelpazeyi sunmaktadır. Sakin bir eğlence ortamından, dur durak bilmeyen müziklerle dans edilecek ortamlara kadar seçeneğin sunulduğu Miami gece hayatında, istekleri karşılayacak mekânlardan bir tanesi de Bongos Cuban Cafe olarak göz önüne gelmektedir.

Miami şehrinde yaşamakta olan Küba halkının izlerini taşımakta olan bu mekânda zaman geçirmek oldukça keyifli bir deneyim olacaktır.

Fiyat olarak bir miktar pahalı olarak adlandırılmakta olan bu mekânda, yemeklerin oldukça leziz olduğunu belirtmek gerekmektedir. Eğlenmek için buraya gelenlerin yemekleri deneyimlemesi tavsiye edilmektedir.

Müzikleriyle insanların keyfini yerine getiren bu mekânda, oldukça güzel zaman geçirileceği ön görülmektedir. Miami’de tatil yapanların geceleri de eğlenmeye devam etmek istemeleri durumunda bu güzel mekânı muhakkak değerlendirmeleri gerekmektedir.

Adres : 601 Biscayne Blvd, Miami, FL 33132 - 1801

Sırakadaki Şehir Rehberi

Diğer Şehir Rehberleri

X
Miami Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder