Marmaris Gece Hayatı

Marmaris Gece Hayatı

Marmaris, bir turizm kenti olmasından dolayı yaz – kış hareketli bir şehirdir. Bu hareketlilik Marmaris gece hayatına da yansımıştır. Yerli yabancı turistler harici çevre illerden de teknelerle gelen misafirler ile daha da canlanan  Marmaris gece hayatında, sabahlara kadar süren eğlence yerlerinin başlarında kumsal partileri, bar, disco ve publar geliyor.

Marmaris gece hayatının yoğun olduğu yerlerin başında ise Netsel Marina geliyor. Dilerseniz zevkinize göre buradaki eğlence mekânlarına gidebilir, dilerseniz ise ara sokaklardaki yerleri deneyimleyebilirsiniz. Bulunduğunuz konuma göre Turunç ve İçmeler bölgelerinde de oldukça yoğun bir eğlence hüküm sürmektedir. Tatilinize renk katmak isterseniz buradaki mekânları da tercih etmek isteyebilirsiniz.

Yabancı turistlere Türk kültürünü tanıtmak için de Türk geceleri düzenlenen çeşitli mekânlar oldukça rağbet görmektedir.

Marmaris Gece Hayatı’nda önde gelen eğlence mekânlarından bazıları ise şöyle ;

 

Club Areena

Köpük partileri, lazer gösterileri ve durmaksızın çalan müzikleri ile Club Areena, eğlenceye asla ara vermeden 04:00’e kadar eğlenceye devam ediyor. Marmaris’in en ünlü mekânlarından biri olan tesise yalnız girmeniz pek mümkün değil. Müşteri portföyünü yabancıların oluşturduğu mekânda epey eğleneceksiniz.

 

Bono Good Times Beach

Tercihini sakinlikten yana kullanmak isteyen misafirler ise Bono Good Times Beach. Dostlarınızla içkilerinizi yudumlayıp keyifli sohbetleriniz için biçilmiş kaftan bir mekân. 08:00 – 02:00 saatleri arasında hizmet veren tesis huzur arayanlar için birebir.

 

Back Street Bar

Müşterilerinin genellikle Türk olduğu bu bara da yalnız girmeniz pek mümkün değil. 21:00 - 04:00 saatleri arasında hizmet veren mekân Marmaris’in en eski barlarından biri.

 

Apple Bar

Hareketli bir geceden sonra daha sakin bir yere geçiş yapmak isteyenlerin seveceği türden bir yer olan Apple Bar, Armutalan’da bulunuyor. Oldukça geniş bir saat aralığına sahip olan mekân 07:00 – 04:00 arası açık. Kahvaltı ve atıştırmalıklardan tutun, alkollü içecek ve geniş skalaya sahip menüleriyle en çok tercih edilen mekânlardan biri oluşu size kendisini sevdirecek cinsten.

Bunların yanı sıra ;

● Greenhouse

● La Rocca

● Marmaris Budha Bar

● Crazy Daisy

● Joy Club

● No Bambu

● Hix

● Blackpool Bar

●Paprika Cafe

● Highend

● Cheers’i de bir göz atmak isteyebilirsiniz.

Marmaris, büyülü güzelliği ve yemyeşil tabiatıyla sizleri kendine hayran bırakırken, hızlı gece hayatı ile de adından oldukça söz ettirecek. Marmaris’e seyahat düzenlemek planlarınız arasındaysa, hemen uygun fiyatlı Marmaris uçak bileti satın alarak bu eğlenceli gece hayatını yerinde deneyimlemelisiniz.

İyi eğlenceler dileriz!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Marmaris Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder