Karadağ'da Nerede Kalınır?

Karadağ coğrafi konum itibariyle ikliminin yapısı ile yiyecek ve içecekleriyle, gezilip görülecek yerleri ile vazgeçilemeyen tatil mekanları içerisinde yer almaktadır. Bünyesinde yer alan binlerce oteli ile tüm müşterilerinin bütçelerine uygun şekillerde fiyatlandırmalara yer vermektedir. 6 yıldızlı otelleri içerisinde yer alan Regent Porto Montenegro en iyi 7 otelden biri olarak bilinmektedir. Karadağ otelleri arasında yer alan en iyi 7 otel Regent Porto Montenegro, Eco Hotel Carrubba, Palma Hotel, Hotel Magnolia, Hotel Helada, Kamelija Hotel ve Hotel Mimoza’dır. Yoğunluklu olarak Tivat şehrinde yer alan bu oteller her zaman ilk ve en çok tercih edebileceğiniz otel niteliği taşımaktadırlar. Regent Porto Montenegro en lüks otel olarak bilinmektedir. Kullanım kolaylıkları saymakla bitmeyen bu otel personel ve cana yakın elemanları ile çok sıcak bir tatil geçirmenize olanak sağlamaktadır. Birçok daireden, bir marinadan ve harika bir fantastik manzaradan oluşmaktadır. Banyolarının mükemmelliği, yemeklerinin lezzeti ve servis hizmetleri en kaliteli şekillerde sunulmaktadır. Burada kalmayı tercih ettiğiniz andan itibaren yemek ve gurme köşesinden, devasa kütüphanesinden, spa ve havuz hizmetlerinden, gezi bilgileri vermesinden ve sunduğu şölenlerden bir hayli memnun kalacaksınız. İlerleyen sezonlardaki tatilleriniz için de ilk sıralarda bu otele yer verebilirsiniz. Son derece lüks ve kaliteli bir hizmete sahip olan otel 2 kişilik yetişkin fiyatlarını en az ülkemiz fiyatlarına göre 1.877 TL’den sunmaktadır.

 

Tam olarak deniz kıyısında yer alan ve en lüks otellerden biri olarak bilinen Eco Hotel Carrubba’da pek çok niteliğe sahiptir. Su üzerine kurulu bir terasa sahip olan bu otel genellikle ailecek konaklamak için uygundur. En az 3 kişilik bir aile ile gidip kalmak istediğinizde ödemeniz gereken miktar ortalama 3.196 TL civarlarındadır. Mükemmellik sertifikasına sahip olan bu otelde konaklamak istediğinizde ücretsiz otopark ve ücretsiz kahvaltı şölenlerinden yararlanabileceksiniz. Bu otelde tek gece dahi geçirseniz çok memnun kalabilir ve daha uzun bir süre geçirmek isteyebilirsiniz. Karadağ plaj kısmında yer alan sayılı otellerden biri olan Eco Hotel Carrubba hiç şüphesiz çok lüks bir niteliğe şahiptir. Seçkin oteller arasında yer alan en muazzam üçüncü otel ise Palma Hotel’dir. Çift olarak ya da aile olarak konaklayabileceğiniz Palma Hotel çok sakin ve konuksever bir niteliğe sahiptir. Cennet gibi bir otel olarak nitelendirilen Palma Hotel’de sorunsuz ve dinlendirici bir özellik taşımaktadır. Profesyonel ve nazik personelleri ile dikkat çeken otel, sürekli olarak yenilenen odaları ile sizlere ferah bir tatil imkanı sunacaktır. Otelin konumu bir önceki otel gibi kıyı kısmında yer aldığı için plajın da harika görüntüsünden ve denizin gece manzarasından mahrum kalmadan bu otelde konaklamanızı gerçekleştirebilirsiniz. Çift kişilik oda fiyatları bir gece için en az 287 Tl olarak sunulmaktadır.

 

 

 

Diğer seçkin oteller arasında yer alan otel ise Hotel Magnolia’dır. Oldukça cana yakın, sakin ve kibar personellere sahip olan Hotel Magnolia kişi başı fiyatlar için gecelik 410 Tl fiyat vermektedir. Oda tiplerine göre birkaç Tl oynamalar olabilmektedir. Ya da balkonlu ya da balkonsuz olarak tercih edeceğiniz oda tiplerine göre kişi başı ödeme yapacaksınızdır. Bu fiyatları tüm vergiler ve herşey dahil olarak sunmaktadırlar. Son derece lüks olan ve hoş bir tatil geçirmenizi sağlayan bu oteller ile tatillerinizden büyük bir keyif alabileceksiniz. Tüm Karadağ otel fiyatları bu şekilde kişi başı fiyatından ve gecelik olarak fiyatlandırılmaktadır. Hotel Magnolis’dan sonra en çok tercih edilen otel ise hotel Helada’dır. Genel olarak bakıldığında Karadağ ülkesinde yer alan tüm oteller aslında çok lüks ve sevecen bir yapıya sahiptir. Horel Helada da 5.ci en büyük ve kaliteli oteller arasında yer almaktadır. 1 odada 2 yetişkin kalmak istediğinizde tek gecelik fiyatı 384 Tl’dir. Eğer öğrenciyseniz mutlak surette indirimle size yaklaşırlar. Samimi ve sıcak personelleri hem sevecenlikleri ile hem de profesyonellikleri ile sizlere daima çok iyi niyetle ve konuksever halleriyle yaklaşacaklardır. Hotel Heralda’ya ödeyeceğiniz bu fiyatlar da her şey dahil olarak yer almaktadır. Ayrıca ücretsiz otopark ve ücretsiz açık büfe kahvaltı çeşitleri de hediye olarak tatilinize eklenmektedir.

 

6.sırada yer alan en seçkin otel ise Kamelija oteldir. Tek gecelik fiyatı en az iki kişilik odalarda 219 TL’den başlamaktadır. Kişi sayısı arttıkça fiyatta da yaklaşık 10 ile 20 TL arasında bir değişiklik gözlemlenmektedir. Ancak hiçbir otel, müşterilerini bütçe açısından mağdur etmemek adına her zaman sıcakkanlılıkla yaklaşmaktadır. Odaları genellikle ailelere uygun olarak tasarlanan Kamelija otelde arkadaşlarınızla ya da bir tatil grubunuzla da rahatlıkla tatilinizi geçirebilirsiniz. Deniz manzaralı, balkonlu ya da daire şeklinde odaları da mevcuttur. Ortalama fiyatlar sunan bu otelde hem lüks hem de en uygun fiyatla tatilini geçirmiş olacaksınız. Seçkin oteller arasında yer almasının sebepleri ise, tıpkı diğer otellerdeki gibi sevecen, içten, samimi, sıcakkanlı ve profesyonel elemanlara sahip olması, lezzetli yemekleri, manzaralı görüntüleri ve ferah oda tipleridir. Sunduğu bu fiyatlar ise her şey dahil olarak sunulmaktadır. Odalarında klima ve televizyon gibi fırsatları da mevcuttur. Seçkin oteller arasında yer alan sayılı otellerden bir diğeri ise Hotel Mimoza’dır. 7.sırada sıfatını ve vasfını koruyan Hotel Mimoza hem kalitesinden hem de uygun fiyatlarından asla taviz vermemektedir. Tek gece iki kişilik odalar için sunduğu fiyat ortalama 207 TL civarlarındadır. Porsiyonları oldukça büyük olan yemekleri, ferah odaları, lüks ve kaliteli hizmetleri ile müşterilerinin memnuiyetini diri tutan bir nitelik taşımaktadır. Burada uygun fiyatlı olduğu için kalmaya verdiğiniz andan itibaren samimiyeti hissedecek ve hiçbir zaman hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

 

 

 

Yalnızca en seçkin otelleri paylaştık ancak bunların yanı sıra daha onlarca otel yer almaktadır. Karadağ küçük bir ülke olmasına rağmen, ekonomisini turizm ile canlı tutabilmektedir. Bu yüzden otellerinin sayısı her geçen gün daha da artış göstermektedir. Hiçbir oteli eskimiş ya da kullanılmayacak niteliklere sahip değildir. Tüm oteller kendilerine has tasarımlarıyla, kaliteli yemek ve oda servisleriyle, gece hayatlarına uygun kısımlarıyla, plaja yakın yerlerde ya da merkezde yer alan konumları ile pek çok birey tarafından tercih edilmektedir. Seçkin otellerin yanı sıra, rahatlıkla ve daha ucuz fiyatlarla konaklayabileceğiniz Hotel Pine, Hotel Palladium, Hotel San ve Hotel Bokeljski Dvor sahile çok yakın mesafelerde yer alan otellerdendir. Bu otellerde de genel olarak kişi başı fiyatları tek gecelikten hesaplandığında her şey dahil 200 TL’den başlamaktadır. Tam orta yollu bir bütçe ayırdığınızda ise kalabileceğiniz oteller gecelik 400 TL’den başlayan ve 600 TL’den yukarıya çıkmayan fiyatları ile Hotel Conte, Hotel Delfin, Hotel Splendido ve Casa Del Nare olarak bilinmektedir. Karadağ’a seyahat yapmaya başlamadan önce Karadağ nerede kalınır diye bir soruyla karşı karşıyaysanız, tüm oteller hakkında bu bilgilendirmelere sahip olmanız gerekir. Ön bilgilere sahip olduktan sonra bütçenize uygun şekilde erken rezervasyonlar yaptırarak indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. 

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Karadağ Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder