Karadağ Gece Hayatı

Bulunduğu konum itibari ile ülkemizden oldukça kolay ulaşım sağlanabilen Karadağ ile gece hayatında yapabileceğiniz onlarca aktivite ve gidebileceğiniz onlarca mekan yer almaktadır. Ülkemiz ile Karadağ arasında vize anlaşması bulunmaktadır. Bu anlaşma neticesinde, tatil için ya da farklı durumlarınız için dilediğiniz an Karadağ’a yolculuk yapma imkanınız vardır. Vizesiz giriş ile transit geçiş yapabileceğiniz ülke sınırından ülkeye girişinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça basit olan bu durum sayesinde tatilinize kolay yoldan başlamış olacaksınız. Yiyecek ve içecekleri ile, gezilecek ve görülecek yerleri ile, sıcak ve samimi insanları ile her zaman çok keyif dolu bir tur yapmanıza imkan sağlamaktadır. Tüm bu alternatiflerinin yanı sıra Karadağ gece hayatı açısından da çok sempatik mekanlara ve aktivitelere sahiptir. Gece hayatı gittiğiniz her tatil ülkesinde mutlaka hayata geçirmeniz gereken bir eylemdir. En azından hayatınızda bir gece de olsa dışarıya çıkıp çılgınlar gibi eğlenmek, yoğun bir iş temposuyla geçen koskoca bir senenin ardından, hak ettiğiniz bir durumdur. Böyle bir tavsiye üzerine Karadağ gece hayatı nasıl gibi bir soru yönelttiğinizi duyar gibiyiz. Elbette her ülkede ve tatil mekanlarında olduğu gibi Karadağ’da da pek çok gece hayatı merkezleri yer almaktadır. Bunlardan en meşhur olanı ise kuşkusuz Top Hill’dir. Budva kentinde bulunan bu mekan gece hayatı için en uygun mekanlar arasında yer almaktadır. Oldukça muazzam, hoş, eğlenceli, uygun fiyatların yer aldığı sevimli bir diskodur. Bar ve disko tarzlarının birleşiminden oluşan bu mekanda oldukça hoş vakitler geçirebilirsiniz.

 

Karadağ’ın Budva kenti aslında gece hayatı yaşayabilmek için en önemli ve meşhur yerlerden birisidir. Çoğunluklu olarak gece hayatı mekanları da burada yer almaktadır. Top Hill diskosu da adından anlaşıldığı üzere Budva kentinin tam tepesine kurulmuş bir diskodur. Açık hava diskosu olmasından dolayı ayrı bir özelliği vardır. Canlı müzik ile de daima müzik severleri coşturmaktadır. Budva kentinde yer alan diğer meşhur club ise La Roca’dır. Müziğin harika bir ortam oluşturduğu ve tasarımıyla müşterilerini en çok etkileyen yerlerden birisidir. Üstelik burada karışık bir koktely sadece 4 eurodur. Bir bira ise en az 2 euroya sizlere gelmektedir. Harika bir gece geçirebileceğiniz, atmosferin çok sıcak ve samimi olduğu bir mekandır. Budva kentine gittiğiniz takdirde, muhteşem bir gece geçirmek için mutlaka uğramanız gereken yerlerden birisidir. Yine aynı şekilde Budva’da yer alan Raffaello Budva, çok kaliteli mekanlar arasında yer almaktadır. Kalitesinden önce dikkatleri tarihine çekmektedir. Diğer tüm mekanlardan önce inşa edilen Raffaello’ya gittiğinizde eski bir tarih kokusunu derinliklerde hissedebileceksiniz. Oldukça makul içki fiyatları da yerini almış durumdadır. Budva kentinde yer alan kulüp ve diskolar bu şekilde sıralanmaktadır. Hangisine giderseniz gidin mutlaka memnun kalacağınız özellikler taşımaktadır.

 

 

 

Gece hayatı Budva kentinde bu mekanlarda devam ederken, Kotor kentinde de hareketlilik son derece hızla akmaktadır. Kotor kentinde yer alan Maximus öncelikle mimarisi ile dikkat çekmektedir. Mimarisi çok farklı bir tarza sahip olan Maximus, içeriğinde pek çok ışıklandırma barındırarak müşterilerine sıcak bir ortam sunmaktadır. Müzikleri ortamın enerji durumuna göre yükselen ya da alçalan nitelikler taşımaktadır. Ayrıca pek çok farklı içki türüyle de uygun fiyatlar sunmaktadır. Kotor kentide yer alan bir diğer meşhur Baywatch Plazni Bar’dır. Şehir duvarlarının ve kıyı sularının yakınlarına kurulan Baywatch Plazni Bar nefes kesen bir manzaraya sahiptir. Şezlongların yer aldığı açık mekana kurulmuştur. Gece hayatınıza bir nevi güneş doğdurmaktadır. Bir şezlong kirası için yalnızca 5 Euro ödeme yaparsınız. Ayrıca bu ücret içerisine yatak ve 2 şemsiye de dahil olmaktadır. Bu denli uygun fiyat kapsamında harika bir gece hayatı sizlere sunar. Karadağ bar olarak da bilinen bu bar hem çok uygun fiyatlar hem de keyifli manzara eşliğinde çeşitli müzikler sunmaktadır. Oldukça fazla ünlü olduğu için ve pek çok birey tarafından tercih edildiği için direk ülkenin ismiyle de anılmaktadır. Diğer meşhur ve en çok gidilen barlar ve diskoların yer aldığı şehir ise Tivat şehridir. Bu şehirde kurulu olan ve içkilerinin kalitesi, müziklerinin kalitesi ile en çok tercih edilen mekan Platinum Club olarak bilinir.

 

Bütün olanaklarından yararlanmak için giriş ücreti yalnızca 25 Euro’dur. İçeriğinde yer alan tüm kısımlardan ve içkilerden faydalanmanız için yalnızca 25 Euro ödemeniz gerekecektir. Hayatınızda görebileceğiniz, güzel insanların yer aldığı sayılı güzel mekanlardan biridir. Tivat kentinden yer alan bir diğer mekan ise Almara Beach Club’tır. En iyi sahil kulüplerinden biri olarak bilinmektedir. Tam olarak sahil kıyısında yer alan Almara Beach Club hem açık hem de kapalı alanlarıyla geniş bir kapasiteye sahiptir. Dj kabini ve buraya ait Dj’i, yemekleri ve içkileri mükemmellik derecesinde yorumlar almaktadır. Karadağ’da gece hayatı denilince akla ilk ve en çok gelen mekanlardan biri haline gelmiştir. Büyük bir metre kareye kurulması ve sahile çok yakın olmasından dolayı da yoğun ilgiyle karşı karşıya kalmaktadır. Tivat şehrinde yer alan ve üçüncü olarak en çok tercih edilen mekan ise Purobeach olmaktadır. Bu şehrin ve ülkenin cenneti olarak nitelendirilmektedir. Çok profesyonel ve nazik olarak sunulan hizmetleri ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Temizliği, modernliği ve lüksü de bunların yanında ekstra olarak sunulmaktadır. Çok kalabalık olmaması açısından da her zaman rahatlık sunmaktadır. Tivat şehrinde yer alan mekanlar da bu şekilde sıralanmaktadırlar. Karadağ’ın başkenti Podgorica’ya geçiş yaptığımızda ise asıl gece hayatı burada başlamaktadır ve en mükemmel gece hayatınızı burada geçirebileceksiniz.

 

 

 

Başkent Podgorica’da yer alan en meşhur mekanlardan ilki şüphesiz Mr. Cool Night Club’dır. Mükemmel bir yer olarak nitelendirilen ve her gideni memnun eden Mr. Cool Night Club konum itibari ile merkezde yer almaktadır. Her gece kalabalık bir insan grubu ve canlı müzik eşliğinde partileri mevcuttur. Hızlı ve tam bir güvenliğin sağlandığı bu bölgede, gece hayatınız için rahatlıkla bu kulübü seçebilirsiniz. Çok eskilere dayana tarihi ile pek çok uygarlığa da ev sahipliği yapmış bir mekandır. Hiçbir tehlike ile karşı karşıya gelmeden gece hayatınıza bu mekanda başlayıp yine bu mekanda sonlandırabilirsiniz. Çünkü sizi hiç sıkmayacak bir atmosferi mevcuttur. Profesyonel görevlileri ve muhteşem kokteylleri ile de dikkatleri üzerine toplamaktadır. En önemli şehirlerden biri haline gelen Herceg Novi’de ise karşılaşabileceğiniz en kaliteli bar ve disko tarzı mekan Prostor’dur. Arkadaşlarınızla takılabileceğiniz, dilediğiniz içkiyi içebileceğiniz ve çok uygun fiyat bir fiyat ödeyeceğiniz sayılı yerlerden birisidir. Yol kenarında yer alan ve terası olan bir mekandır. Canlı müziğin yer aldığı bu mekanda her gece mutlaka kalabalık bir insan grubunu ağırlamaktadır. Aynı şehirde yer alan Pub Got ise dingin bir gece hayatı geçirmeniz için uygundur. İlginç detayları ile farklı ambiyansı ve ışıklarıyla, küçük ve sıcak servisleri ile gece dinlenerek bir gece hayatı geçirmenize olanak sağlar. Sırbistan Karadağ gece hayatı bu şekilde kendini göstermektedir. 

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Karadağ Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder