Kapadokya Gece Hayatı

Kapadokya Gece Hayatı

Kapadokya’da gezeceğiniz birçok yerden sonra yorgunluğunuzu atmak için Kapadokya gece hayatı mekânlarına kendinizi atmak isteyebilirsiniz. Birbirinden değişik cafe ve barların olduğu Kapadokya gece hayatı sizleri bekliyor.

 

 

Orta Anadolu’da bulunan Kapadokya’da elbette ki batı ve güneydeki eğlence hayatını bulmayı beklemek doğru olmaz. Sabahlara süren köpük ve kumsal partilerini burada bulamayacağınızı söylemeliyiz. Kapadokya’da daha sakin bir gece hayatı sizleri bekliyor. Eşiniz, dostunuzla güzel ve keyifli bir akşam yemeğinden sonra tatlı bir akşamın sizleri beklediği Kapadokya’da huzurlu bir gece hayatına hazır olun.

Merkezi olarak Ürgüp’de yer alan Angel Cafe and Bistro Bar sabah 09:00 – 03:00 arası hizmet vermektedir. Merkezi bir yerde oluşundan dolayı dönüşünüzde araç sıkıntısı yaşamayacağınız bu yer gece hayatı severlerin uğraması gereken bir mekân.

Kapadokya’da mağara ve taş ev konsepti de oldukça yoğundur. Dolayısıyla yine buralarda konumlanmış olan birçok eğlence yerinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Buna örnek olarak Red Rock Cave Bar’ı görmek isteyebilirsiniz.

Turistlere yönelik olarak geceleri Türk gecesi düzenleyen Uranos Restoran’ın da müdavimleri oldukça fazla. Elbette mekâna girmek için yabancı olmanız şartı yok.

Kapadokya’daki diğer gece hayatı mekânları ise şu şekilde ;

● Adonis Disco Bar

● Asım’ın Yeri

● Mahzen Şarap Evi

● Red Red Wine

● Yaşar Baba

● Evranos Restoran

● Kervanhan Karmina Cafe Bar

Kapadokya ilginç mimarisi ve doğal güzellikleri ile gezilip görülesi bir yerdir. Bu gezilerinizden arta kalan zamanlarınızı gece hayatına ayırabilirsiniz. Kapadokya uçak bileti ile kolayca ulaşımlarınızı gerçekleştirebileceğiniz Kapadokya, dört mevsim boyunca ziyaretçilerini bekliyor.

İyi eğlenceler!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Kapadokya Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder