Kaliningrad Gece Hayatı

Kaliningrad Gece Hayatı

 

 

Gece hayatı severlerin oldukça tercih ettiği ülkelerden biri olan Kaliningrad’ın gece hayatı da en az kültürü kadar renkli. Sabaha kadar süren partileriyle eğlenceli anlara tanık olabileceğiniz mekânlar genel olarak şehir merkezinde konuşlanmış durumda. Batı tarzı müziklerin yoğun olduğu pub,cafe ve kulüplerden tutun, etnik müziğin hâkim olduğu yerlere kadar geniş bir yelpaze sunuyor, Kaliningrad gece hayatı mekânları.

Kaliningrad’da Rusya ve Almanya etkisi çokça görüldüğü için buralarda tüketilen içkilerin başında Votka ve Alman biraları geliyor elbette. Bu listeyi takipleyen sırada ise özel üzümlerle,  mahzenlerde üretilmiş şaraplar yer alıyor.

Tabii ziyaretçileri uyarmakta fayda var, olası zor bir durum için, gece de pasaportunuzu, yanınızda bulundurmayı lütfen ihmâl etmeyin. 

Kaliningrad gece hayatı mekanları, her yıl binlerce turistin ağırlandığı açık havada gerçekleştirilen etkinlikler ile de ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatıyor.

 

 

Kaliningrad’da Belli Başlı Gece Hayatı Mekânları

● Skybar

● Vse Svoi

● Platinum Club

● Entertainment Complex Rezidentsiya Koroley

● Hookah Club

● Yalta Club

Siz de gece hayatı severlerdenseniz, Kaliningrad’ın eğlenceli mekânlarında sabaha kadar eğlenebilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Kaliningrad’a gitmek için ise, Kaliningrad uçak bileti sayfamızı ziyaret edebilir, avantajlı uçuş fırsatlarımıza göz atabilirsiniz.

İyi eğlenceler!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Kaliningrad Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder