Çanakkale Gece Hayatı

Çanakkale Gece Hayatı

Çanakkale ülkemizin kuzeybatısında bulunan bir liman kentidir. Hem konumu itibariyle hem de tarihinin ön planda olması sebebiyle gece hayatı biraz daha geri planda kalmaktadır. Fakat her ne kadar tarihiyle öne çıkan bir yer olsa da deniz turizmi zamanı gelen misafirlerini de geri çevirmemektedir. Aynı zamanda Çanakkale’nin bir öğrenci şehri oluşundan dolayı da bilhassa öğrencilere yönelik gece hayatı mekânları ile kent, göz doldurmaktadır.

 

Çanakkale gece hayatı mekânları gelirinize göre, hangi yaş aralığına sahip olduğunuza göre misafirlerine çeşitli alternatifler sunmaktadır. Elbette Çanakkale biraz daha kafa dinleme yeri olduğundan dolayı eğer hareketli bir gece hayatı fikriniz varsa sezon olarak yaz dönemini tercih etmenizi öneririz.

Çanakkale gece hayatının en aktif olduğu bölge Fetvahane Caddesi’dir. Buradaki birçok alternatif olan gece hayatı mekânlarında gönlünüzce eğlenebilirsiniz. Dilerseniz sakinliğin adreslerinden biri olan Çanakkale’de birbirinden güzel sahil meyhanelerinde dostlarınızla, dilerseniz de sabahlara kadar süren eğlence mekânlarında eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz. 

Çanakkale’de belli başlı tercih etmek isteyebileceğiniz mekânlar ise şunlardır :

● Hayal Kahvesi

● MacLaren’s Irish Pub

● Sise Bar

● Asmalı Konak Birahanesi

● Taksim Cafe & Bar

● BarDuck Cafe & Bar

● Duvar Cafe Bar

● Sünger Shot House

● Jack’n Pub

Çanakkale’nin eşsiz doğa ve tarihine bir gezi düzenledikten sonra geri kalan zamanınızı eğlenceye muhakkak ayırın. Çanakkale gece hayatının dilerseniz sakin, dilerseniz hareketli mekânlarını yerinde görmek ve eğlenmek için ise ucakbileti.com’u ziyaret ederek ekonomik Çanakkale uçak bileti fırsatlarımızdan yararlabilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Çanakkale Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder