Batum'da Alışveriş

Batum denilince herkesin aklına eğlence hayatı ve yasal olan kumar gelmektedir. Şehir her bakımdan herkese uygun gezilecek yerler ve eğlenilecek alanlar bulunmaktadır.  Batum ne alınır?  Sorusuna cevaplar bulalım hep birlikte.

 

Batum şehrinde herkesin bildiği üzere araba uygun fiyata satın alınabilir. Buradan uygun fiyatlar ile araba satın alarak, ülkenize çıkartmanız mümkündür.  Ayrıca farklı markalarda sigara alarak da uygun fiyatlı avantajların keyfini çıkarabilirsiniz. Sigara da oldukça uygun fiyatlıdır ve hediye olarak da genellikle sigara tercih edilmektedir. Şehre ait içkiler de oldukça ilgi odağıdır. Bir çok yerde bu içkiler hediyelik olarak satılmakta olup yerli ve yabancı her türden turistin de ilgisini fazlaca çekmektedir.  Ayrıca elektronik aletlerde de şehir oldukça ucuzdur. Buradan iphone, ipad gibi ürünleri de oldukça uygun fiyatlar ile satın almanız mümkündür.  Hatta buradan almış olduğunuz elektronik aletlerin fiyat uygunluğu ile gezide harcadığınız masrafları bile karşılamanız mümkündür.  Ayrıca hediyelik olarak ağaç oymasından yapılmakta olan maşrapalardan da satın alabilirsiniz.  Bunlar el işçiliği ile yapılır ve oldukça hoş ürünlerdir. Şehri yansıtması adına bu ürünlerden satın alarak sevdiklerinize harika hediyelikler götürmeniz mümkün olacaktır.  Ayrıca eğer araba ile geldiyseniz şehre kesinlikle benzin alabilirsiniz. Çünkü burada benzin oldukça ucuza satılmakta. Dönüşte depoyu doldurup o şekilde dönüş yapabilirsiniz. 

 

 

Şehirde yer almakta olan alışveriş merkezlerini kesinlikle gezmenizi öneririz. Buradan kıyafet alabilir ya da en güzel parfümleri daha uygun fiyatlara bulmanız mümkündür. Batum şehrine geldiğinde şehri öncelikle keşfe çıkın. Sonrasında ise her yeri tek tek dolaşın ve en güzel yerlerden en güzel ürünleri satın alın.  Ayrıca şehir içerisinde el işlemesinden yapılan harika nitelikte ürünler de yer almaktadır.  Şehir merkezinde yer almakta olan Batumi plazadan aradığının her şeyi en  uygun fiyatlar ile bulmanız mümkündür.  Bu alışveriş merkezi 2015 yılında açılmıştır. Yeni olmasına rağmen ilgiyi yerli ve yabancı turistler tarafından oldukça üzerine toplamayı başarmıştır.  Bu alışveriş merkezinden özellikle de elektronik eşyaları oldukça uygun fiyata almanız mümkündür.  Buranın kendine ait pek fazla özel ürünü bulunmaz ve şehirde bulunmakta olan ürünler genellikle Almanya ülkesinden ithal edilmektedir.  Bambu ürünler çoğunluktadır. Bu ürünlerden yapılmış olan süsler, bardaklar, kaşıklar alarak ülkenize döndüğünüzde sevdiklerinize hediye edebilirsiniz. Bu hediyelikler oldukça güzel olarak hazırlanmıştır ve de  harika hediyelikler olarak şehirde yerini alır.  Şehri tanıtan küçük buzdolabı magnetlerinden alarak da ülkenize döndüğünüzde arkadaşlarınızı ve ailenizi mutlu edebilirsiniz. 

 

Batum şehrine geldiğinizde de göreceksiniz ki şehirde diğer ülkelere göre hediyelik satan nitelikte pek fazla dükkan mevcut değil.  Burada yer alan hediyelik satan yerler ise bakkalı andıran dükkanlardan oluşmakta.  Buradan alabileceğiniz küçük hediyelikler ile sevdiğiniz insanları mutlu edebilirsiniz. Bu tip yerlerden şehrin belli bölgelerinde görmeniz mümkündür.  Ama içki severler için şehirden alınabilecek en iyi şey şaraptır. Bunu da unutmamak gerekir.

 

Şehirde yer almakta olan alışveriş merkezleri ise şunlardır:

 

Flea Market Dry Bridge:  Burada çok sayıda hediyelik eşyayı bir arada bulmanız mümkün.  Ziyaret edilip, gezilecek yerler arasında yerini alıyor. Oldukça hoş bir atmosfere sahip burası. Dilediğiniz hediyelik eşyayı en uygun fiyata almanız mümkün.  Birbirinden ilginç ve eğlenceli ürünlere burada ulaşmanız mümkün.

 

 

Prospero’s Books & Caliban’s Coffee:   Burada harika kahvelerin ve tatlıların tadına bakmanız mümkün.  Ayrıca buradan harika kitaplar da satın alabilirsiniz.  Alışveriş merkezi oldukça samimi bir şekilde döşenmiş olduğundan oldukça dikkat çekiyor.  Burada günün yorgunluğunu atarak güzel kitaplar okuyup, satın almanız mümkün.

 

Tbilisi Mall:  Burası Batum’a biraz uzak mesafede yer almakta.  Alışveriş için oldukça çok dükkan burada yer almakta.  Yeni yapılmış güzel AVM’ler arasında yerini alıyor.  Akşamları özellikle oldukça kalabalık oluyor burası.  Vaktiniz bol ise ve alacağınız ürün de çoksa kesinlikle burayı tercih etmenizi öneririz. Güzel bir günü burada geçirebilmeniz mümkün.

 

 

Estia Handmade Arts Boutique:  Burada oldukça ilginç ürünlere erişim sağlamanız mümkün.  Gürcistan’a özel süsler burada yerini almakta. Çocuklar içinde burada eğlence yerleri mevcut.  Burada oldukça samimi bir ortama erişim sağlamanız mümkün. Harika bir günü burada sıkılmadan geçirebilmeniz mümkündür.  Kendiniz ve sevdikleriniz için mükemmel ürünleri buradan almanız mümkün.

 

Badagı: Burada aradığınız her türlü ürüne erişmeniz mümkün. Hediyelik eşya alabilmek için gerçekten güzel seçenekler burada yer alıyor. Burada çalışan personellerde oldukça cana yakın ve ilgililer. Her konuda sizlere yardımcı olan bir kitle burada mevcut.

 

Markt: Burası yerel pazarı andıran şekilde düzenlenmiş.  Rengarenk bir yer ve ayrıca merkeze yakın. Buradan harika peynir, bal gibi ürünleri satın alabilirsiniz.

 

Central Market:  Burada oldukça güzel ürünler bulmanız mümkün.  Her türden sebze ve meyveye de erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

Aka Group Travel: Oldukça güzel tur şirketlerinin bulunduğu bir yer burası. Şehir içi rehberli turlar için burayı tercih edebilirsiniz. Oldukça hoş bir ortam ve gezilebilecek yerler arasında yerini alıyor.

 

Shopping Tours Georgia:  Burada da şehre ait farklı ürünlere erişim sağlamanız mümkündür.  Rengarenk ürünleri buradan keşfe çıkabilirsiniz. Ülkenize dönerken elinizi boş olarak dönüş yapmak istemiyorsanız kesinlikle buraya uğrayın. Harika hediyelikler ile sevdiklerinizi mutlu etme fırsatını yakalayın.

 

Tbilisi Free Walking Tours: Burası gezilecek yerler arasında. Ama burayı gezerken mükemmel hediyelik satan yerlere  uğrayıp, harika bir alışveriş yaparak gününüzü tamamlamanız mümkündür.

 

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz Batum alışveriş merkezleri oldukça ilginizi çekeceğe benziyor. Buralardan harika ürünler alarak, gezinizi tamamlamanız mümkündür.  Böylece Batum’a ait almış olduğunuz ürünler ile sevdiklerinizi mutlu etme fırsatına erişmiş olursunuz.  Harika dükkanlarda gezerken gününüzün nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

 

Bu harika şehri keşfetmek için hemen Batum uçak bileti satın alın ve tatilinizin keyfini sonuna kadar çıkarma fırsatını yakalayın. Erken rezervasyonlar ile satın almış olduğunuz bilet ile harika bir tatil geçirin.  Çok kısa sürede Batum şehrine uçarak, hemen şehrin tadını çıkarmaya başlayın. Batum şehri i gece hayatı, kendine has kültürü, mükemmel yemekleri ile tüm ziyaretçilerini bekliyor. Bu şehre gelerek unutamayacağınız bir tatil fırsatını geçirmeye hemen hazır olun.  Harika hediyelik satan dükkanları gezerek, dönüşte harika ürünler satın alma fırsatını yakalayın. Batum gece ve gündüzü ile size harika zaman geçirtecek yerler arasında yerini alıyor. Harika özellikleri ve güzel denizi ile sizleri çağrıyor bu şehir. Vizesiz tatil yapma imkanını kaçırmayın. Uçak biletinizi en uygun fiyatlar ile satın alarak, bu şehri keşfetmeye hazır olun.  Erken tarihte almış olduğunuz uçak bileti ile en uygun fiyatlar ile uçmanın keyfini çıkarın. Kısa sürede şehre iniş sağlayın ve konaklama yapacağınız yere ulaşın. Sonrasında ise çok sayıda eğlence mekanını ve alışveriş merkezinin sevdikleriniz ile birlikte tadını sonuna kadar çıkarın.  Batum her türlü güzelliği ile sizleri kucaklamaya hazır. Herkese uyacak nitelikte yerler burada mevcut. Yapmanız gereken yerinizi ayırtmak ve sonrasında ise valizinizi hazırlayarak, şehre yolculuk yapmak. Şimdiden herkese bu mükemmel şehirde iyi eğlenceler, iyi alışverişler diliyoruz. 

Diğer Gürcistan Kalkışlı Uçuşlar

X
Batum Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder