Bari'ye Ne Zaman Gidilir?

Bari'ye Ne Zaman Gidilir?

İtalya’nın Güneydoğusunda yer alan Bari’de Akdeniz iklimi görülmektedir. Türkiye’de Akdeniz Bölgesi'nde görülen hava olayları liman şehri olan Bari’de de görülmektedir. Yazları sıcak, kışları ılık ve yağışlıdır. Bari'de mevsimler arası sıcaklık farklılıkları çok olmamaktadır. Bu bağlamda hem Türkiye’nin Akdeniz ikliminden uzaklaşmak istemeyen misafirler hem de ülkemizdeki kalabalık dolayısıyla şikâyetçi olan kişiler tatil için Bari şehrini tercih edebilirler. 

 

 

İtalya Bari hava durumu göz önüne alındığı zaman en yüksek sıcaklık 30 santigrat derece olarak ölçülmüştür. En düşük sıcaklıksa yaklaşık 4 santigrat derecedir. Şehirde sıcaklık sıfırın altına düşmediğinden dolayı kışın kar keyfi yapılmamaktadır. Kış sezonunda tercihiniz kardan yana değilse liman şehri olan Bari muhakkak ziyaret noktası olmalıdır. Sıcaklık ortalamalarının gayet güzel olması ve deniz kıyısında bir şehir olması nedeniyle de birçok insanın bu sakin şehri tercih ediyor.

Bari uçak bileti ülkemizde ucuz olması yoluyla da tatil yapmak için tercih sebepleri arasına girmektedir. Bari'ye ve daha birçok tatil noktasına ekonomik uçuş fırsatlarımız için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bari'ye ne zaman gidilir sorusunun yanıtını ise şu şekilde vermek mümkün; deniz - kum- güneş diyenlerdenseniz, yaz ayları sizin için ideal olacaktır. Fakat ben kalabalığı da sıcağı da pek sevmem diyenlerdenseniz bahar ayları sizin için oldukça uygundur.

İyi tatiller dileriz !

 

Sırakadaki Şehir Rehberi

Diğer italya Kalkışlı Uçuşlar

X
Bari Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder