Bari Gece Hayatı

Bari Gece Hayatı

İtalya’nın güzide şehirlerinden biri olan Bari, gece hayatı bakımdan da oldukça popüler bir şehirdir. Bari tarih mekânların dokusunun yanında eğlenceli, renkli ve oldukça canlı gece hayatıyla da insanları kendisine hayran bırakan yerlerden biridir. Eğer siz de İtalya’nın en güzel şehirlerinden biri olan bu kentte hem gündüz gezip hem de gece eğlencelerine katılmayı istiyorsanız en kısa zamanda sitemizden Bari uçak bileti almanızı tavsiye ederiz.

Bari, gece hayatı konusunda aklınıza gelebilecek her türlü tarza uygun mekân, gece kulübü ve barları bulabileceğiniz şehirlerden biridir. Birçok turisti kendisine çeken gece hayatı mekânlarının mimari yapısı sayesinde gece hayatı bakımından oldukça beğenilen turistik kentlerdendir. Bari’de zevke ve tarza uygun olan mekânların bölgelere göre değişiklik gösterdiklerini belirtmeliyiz. Yani kentin bir noktasında gece kulüpleri, barlar oldukça popülerken şehrin bir diğer kısmı şarap evleriyle tanınıyor. Eğer kalıplara sığmak istemiyorsanız şarap evlerinden içkilerinizi tadabilir, daha sonra gece kulüplerine ve barlara giderek gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

 

 

Bari’nin güney bölgesi genellikle barlarla, gece kulüpleriyle ve eğlence mekânlarıyla doludur. Bari’nin en popüler gece kulüplerinin başında Demode Club yer almaktadır. Bu club, Bari’de oldukça popüler mekânlarından biridir. Demode Club her hafta farklı müzik konseptiyle kapılarını misafirlerine açtığını görebilirsiniz. Farklı müzik tarzlarıyla eğlenmek isteyenlerin karşısına çıkan bu mekânın konserlerle de müşterilerini eğlendirdiği bilinmektedir. Bunun yanında ünlü grupları, sanatçıları bünyesinde ağırlayan Demode Club’da eğlencenin doruklarına kadar çıkabilirsiniz. Demode Club’ı Via Dei Cedri, 14, 70026, Bari, İtalya adresinde bulabilirsiniz. Bunun yanında Demode Club’a 0 805 621 567 telefon numarasıyla da ulaşabilirsiniz. Demode Club gelen müşterilerinin tamamından olumlu düşünceler toplamayı başarabilmiştir. Bari’de eğlencenin en doğru adreslerinden biri olan bir diğer mekan Vinagusta' dır. Via de Rossi 11, Bari, İtalya açık adresinden bulabileceğiniz bu yerde doyasıya eğlenecek ve İtalya’nın gece hayatının içerisinde yerinizi alacaksınız. Bu yerde eğlence anlayışınızı yeni baştan yazabilirsiniz.

Bari’ye gelip gece dışarıya çıktığınızda uğramadan eve dönmemeniz gereken yerlerin başında ise, Che Gusto C’e mekânı yer almaktadır. Leziz dondurmaların tadına bakabileceğiniz bu yer sizlere dondurma anlayışınızı tamamen değiştirmenize neden olacaktır. Che Gusto C’e mekânını Via de Rossi, 153, Bari, İtalya açık adresinden bulabilirsiniz. Bunun dışında Che Gusto C’e yerine +39 340 539 56 90 telefon numarasından da ulaşabilmeniz mümkündür. Saat 10.00’la akşam 23.00 saatleri arasında bu yeri açık bulabilirsiniz. Bari’de bulunan Dolcacaffe, sizlere alışılmış tatları oldukça farklı ve bir o kadar leziz bir şekilde sunan güzide mekânlardan biridir. Via Diaz Armando, Bari BA, İtalya açık adresinden ulaşabileceğiniz bu yerde arkadaşlarınızla sohbet edebilir, eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz.

 

 

Bari’de her zevke ve her tarza uygun olan eğlence mekânları bulunduğunu belirtmiştik. Doyasıya eğlenebileceğiniz, sabaha kadar dans edebileceğiniz mekânların yanında sakin, kolaylıkla sohbet edip içkinizi yudumlayabileceğiniz mekânlar da bulunmaktadır. Bari’de gece hayatında farklı eğlence tatları arayan kişilerdenseniz Checkpoint Charlie gece eğlence mekânına gelmenizi tavsiye ederiz. Sıcak ve samimi bir ortama sahip olan Checkpoint Charlie’de birbirinden nefis kokteyllerinizi yudumlarken ücretsiz atıştırmalıkları tadabileceksiniz. Checkpoint Charlie orijinal konsepti, lounge müzik tarzıyla sizleri kendisine hayran bıraktıracaktır. Checkpoint Charlie mekânına Via Giuseppe Bozzi n.42, 70121, Bari, İtalya açık adresinden ulaşabilirsiniz. Bari gece hayatında daha sakin, sanat dolu ve kültürel doygunluğa ulaşmanızı sağlayacak mekânlar arayışındaysanız hiç zorlanmadan ve daha fazla yorulmadan Noise mekânına gitmenizi tavsiye ederiz. Noise’a geldiğiniz zaman sanata doyacaksınız, içkinizi yudumlarken arkadaşlarınızla hoş sohbetler de bulunabileceksiniz. Bunun yanında mekânın içerisinde sergilenen sanat eserlerini gözlemleyebilirsiniz. Böylece gece hayatında eğlenirken aynı zamanda kültürel yanınızı da besleyebilme şansını elde edebileceksiniz.

Bari, gece kulüpleri yanında şarap evleriyle de oldukça popüler bir turistik beldedir. Bari'de bar eğlenceleri, gece kulüplerinin aksine şarap evleri, şarap barları bulabileceğiniz şehrin kuzeyinde kalan Old Town bölgesinde leziz şarapları tadabileceksiniz. Şarap evleri arasında Wine Bar Caffetteria yer almaktadır. Via B.Petrone 61, Bari, İtalya adresinde bulabileceğiniz bu mekanda İtalya’nın meşhur şarapların lezzetinin tadına bakabileceksiniz.

 

 

 

Bari’de popüler olan ve sizlerin de buralara kadar gelmişken mutlaka uğramanız gereken yerlerden biri Divinae Follie mekânıdır. Divinae Follie mekânı, eğlencenin, dansın ve kalabalığın tek doğru adresidir. Birbirinden eğlenceli konseptlerle karşınıza çıkan bu mekânda doyasıya eğlenecek ve Bari’den asla ayrılmak istemeyeceksiniz. Divinae Follie mekânını viale ponte lama, 9, 76011 Bisceglie BT, İtalya açık adresinden bulabilirsiniz. Bunun dışında +39 080 398 60 50 telefon numarasından da Divinae Follie ulaşabilme şansınız bulunmaktadır.

Arkadaşlarınızla, sevdiklerinizle sohbet edebileceğiniz, bunun yanında içkinizi yudumlayabileceğiniz Bari’nin oldukça popüler olan mekânlarından bir diğeri de Taverna del Maltese’dir. Bu yer gece eğlencesinde oturup içkisini yudumlayıp sohbet etmek isteyenlerin mutlaka uğraması gerektiği yerlerden biridir. Taverna del Maltese mekânını Via Domenico Nicolai, 67, 70124 Bari, İtalya adresinden bulabilirsiniz. Açık adresinin yanında  +39 080 524 45 77 telefon numarasıyla da Taverna del Maltese’e ulaşabilme şansınız bulunmaktadır. Taverna del Maltese’nin çalışma saatleri saat 11.00’le 03.00 saatleri arasındadır. Bu saat aralığında Taverna del Maltese’yi açık bulabilir, dostlarınızla sohbet edebilmek için tercih edebilirsiniz.

 

 

Bunların yanında La Parilla de Juan, Bari’nin en popüler restoranlarından biridir. Yemek yemenin yanında Meksika müziğine ve içkisine doyabileceğiniz bu yer, sizleri Meksika kültürüne ve yemeklerine doymanıza neden olacaktır. La Parilla de Juan geldiğiniz zaman mutlaka mojitolarından bir tanesini denemelisiniz. Buradaki mojitoyu denedikten sonra bir daha hiçbir mojitoyu beğenemeyeceksiniz. La Parilla de Juan’ı İtalya’da Piazza Mercantile, 21, 70124 Bari, açık adresinden bulabilirsiniz. Bunun dışında La Parilla de Juan’a +39 080 524 56 92 telefon numarasından da ulaşabilme şansınız bulunmaktadır. Bari’nin mükemmel lezzetlerini sunan ve arkadaşlarınızla hoş sohbet yapabileceğiniz bir diğer yeri Terra di Mezzo’dur. Bu yeri İtalya’da Via Giovanni Amendola, 133, 70126 Bari adresinde bulabilirsiniz. Ayrıca Terra di Mezzo yerine +39 080 557 36 92 telefon numarasından da ulaşabilme imkânınız bulunmaktadır.

Bari’de gece eğlencenin en doğru adreslerinden bir diğeri ise Nordwind di Vincotto Leonardo gece kulübüdür. Bu mekânı İtalya’da Via Pietro Giannone, 16/E, 70126 Bari açık adresinden ulaşabilirsiniz. Bunun yanında +39 080 558 00 28 telefon numarasından da Via Pietro Giannone gece kulübüne ulaşabilmeniz mümkündür. Hem müzikle eğlenebileceğiniz hem de yemek yiyebileceğiniz güzide mekânlardan bir diğeri Reef disco restaurant’tır. Bu mekânı Via Giovine, 60, 70126 Bari, İtalya açık adresinde bulabilirsiniz. Bunun yanında +39 080 403 43 28 telefon numarasından da ulaşabilmeniz mümkündür. Bu yerlerin dışında Heineken Disco Club ve Joy’s Pub’da Bari’de mutlaka uğramanız gereken yerlerin arasında bulunmaktadır.

İyi eğlenceler dileriz!

Sırakadaki Şehir Rehberi

Diğer italya Kalkışlı Uçuşlar

X
Bari Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder