Bakü Gece Hayatı

Bakü Gece Hayatı

Bakü doğal ve tarihi mekânlarını gezip, yorucu bir tempodan sonra eğlenceli bir gece hayatı arayanların oldukça memnun ayrılacağı bir şehirdir. Tarihi ve doğal güzelliklerinin yanı sıra gece hayatıyla da adından oldukça söz ettiren Bakü gece hayatı, sakin bir eğlencenin en doğru adresi.

Gece hayatı mekânlarının çoğu Bakü’de, Fıskiye Meydanı’nda toplanmıştır. Bu mekânlarda yerel halktan ziyade öğrenciler ve turistlerin gece hayatının nabzını yukarılara taşıdığını söyleyebiliriz. Pahalı gece hayatı mekânlarından, ucuza kadar her bütçeye hitap eden eğlence yerlerinde gönlünüzce eğlenebilirsiniz.

Bakü’deki gece hayatı mekânlarının birçoğunu publar oluşturmaktadır. Turist ve öğrenciler tarafından en çok tercih edilen mekânlar publardır. Buralarda sakin bir Bakü gecesinde içkilerinizi yudumlarken sevdiğiniz şarkılarla Bakü gece hayatının keyfini çıkarabilirsiniz.

Daha çok Bakü yerlilerinin tercih ettiği bir diğer mekân ise gece kulüpleridir. Buralara girişte bir miktar para ödemeniz gerekeceğini hatırlatalım. Gece kulübü içerisinde de hesap öderken dikkatli olmalısınız, zira hesabın yüklü gelmesi oldukça olasıdır.

Bakü’de sabahlara kadar süren çılgın partilerden bahsetmek doğru olmayacaktır. Elbette şehirde böyle mekânlar bulunmaktadır fakat sayıca azdır. Bakü’de gece hayatı hafta içi gece 01:00, hafta sonları ise gece 2 – 3’e kadar sürmektedir.

 

 

Bakü’de başlıca gece hayatı mekânları ise şunlardır ;

● Phoenix Bar

● O Malley’s Irish Pub

● Hairy Lemon

● Otto Club

● Old Room Bar

● Mojo Club

● La Nota

Bakü gece hayatında eğlenceyi yerinde deneyimlemek isterseniz Bakü uçak bileti bir tık kadar uzağınızda!

İyi eğlenceler dileriz!

Sırakadaki Şehir Rehberi
X
Bakü Uçak Bİleti Ara
Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder