Hızlı Erişim

En Ucuz Seattle Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Seattle Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Seattle Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Seattle Hakkında Genel Bilgiler

Washington Eyaletinin King Kontluğuna bağlanmış olan şehir, kendisine yakın olan Kanada’da meydana gelen altın hücumu döneminde önemli bir yere sahip olmuş ve birçokları tarafından geçiş bölgesi olarak nitelendirilmiştir. Şehirde önemli markalar hali hazırda aktif olarak hizmet verdiği için ekonomik anlamda da önemli bir güce sahiptir. Dünyanın en önemli alış veriş sitelerinden bir tanesi olan Amazon’un ofisi buradadır. Yine Starbucks da bu önemli markalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor.

 

Finans ve kültür merkezi olarak da nitelendirilen şehir, bu anlamda da önemli bir güç unsuru olarak karşımıza çıkıyor. Mimarisi ile kendini gösteren, ekonomik gücü ile de fark yaratan şehir, markaların yanı sıra dünyaca ünlü müzik gruplarının da doğduğu şehir olarak biliniyor. Bulunduğu coğrafya iklimine de etki etmiş durumda ve her yıl ziyaretçi kabul edebilecek bir iklime sahiptir.

 

Yerel restoranların yanı sıra yatırım için bu şehri tercih eden çok lüks restoran ve işletmeler de hem şehrin mutfak kültürüne hem de ekonomisine büyük ölçüde katkıda bulunmaktadır. Ülkemizin önemli hava yolu firmalarından bir tanesi olan Thy, Seattle uçuşlarına aralıksız devam ediyor ve dilerseniz Türk Hava Yolları bilet fiyatları araştırması sonrası sizler de biletlerinizi satın alabilirsiniz.

 

Şehir, gece hayatı ile de ziyaret edilmeyi fazlasıyla hak ediyor. Union ve Pike, lüks gece kulüpleri ve barların yer aldığı bölgelerden bazılarıdır ve bu bölgeler yaz aylarında daha kalabalık bir nüfusa ev sahipliği yapıyor. Şehirde ulaşım oldukça kolay ve havalimanı şehir merkezi ulaşımında da karşınıza çok fazla alternatif çıkıyor. 

Seattle Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Uygun Türk hava yolları bilet fiyatları avantajlarından yararlanarak Seattle şehrine ziyaret edebilir ve Thy ayrıcalıkları ile sağlıklı ve konforlu bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hafif Raylı Tren

Havalimanındaki park alanının dördüncü katından istasyon bölgesine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz. 15 dakikada bir hareket eden renler sayesinde sizler de ortalama 40 dakika gibi bir sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Tren biletlerini ne yazık ki araç içerisinde temin etmeniz mümkün değil bu yüzden gişelerden temin etmeniz gerekiyor. Bagajlarınızı koyabileceğiniz özel alanlar mevcuttur ve sizleri konforlu bir seyahat bekliyor olacaktır.

 

Deniz Uçağı

Şehir merkezine olmasa da limanların tamamına deniz uçağı ile ulaşım havalimanı üzerinden mümkündür. An itibarıyla tek bir firmanın işletmeciliğini üstlendiği bu ulaşım hizmeti, keyifli ve konforlu bir seyahati de beraberinde getiriyor.

 

Taksi

Park alanının üçüncü katında taksilere ayrılmış bir bölüm var ve burayı ziyaret ederek taksileri kullanabiliyorsunuz. Hafta içi olduğu gibi hafta sonu da taksi hizmeti mevcuttur ve bagajlarınız için ekstra ödeme yapmak durumunda da değilsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Araç kiralama merkezi adı altında firmaların ofislerinin toplandığı bir alan mevcuttur. Burayı ziyaret ederek araç kiralayabilir ve kiraladığınız araçları kullandıktan sonra dilerseniz firmaların şehir merkezindeki ofislerine de teslim edebilirsiniz. Çok sayıda firmanın hizmet verdiğini de belirtmek gerekiyor.

 

Shuttle

Taksiler gibi shuttle servisleri de park alanının üçüncü katında hizmet veriyor. Yolcu alıp bırakma işlemi burada gerçekleşiyor. 10 ila 20 dolar arası bir ücret ödeyerek tek yön seyahat edebiliyor ve şehir merkezine de ulaşabiliyorsunuz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder