En Ucuz San Francisco Varışlı Uçak Biletleri

 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  15.09.2017
  1985 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  13.09.2017
  1987 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  10.09.2017
  2003 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  14.09.2017
  2010 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - San Francisco (SFO)
  5.09.2017
  2014 TL
  Satın Al
 • Antalya (AYT) - San Francisco (SFO)
  9.09.2017
  2014 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  16.09.2017
  2023 TL
  Satın Al
 • İstanbul (IST) - San Francisco (SFO)
  5.09.2017
  2053 TL
  Satın Al

En Ucuz San Francisco Kalkışlı Uçak Biletleri

 • San Francisco (SFO) - Antalya (AYT)
  29.07.2017
  3412 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - İstanbul (IST)
  30.08.2017
  3431 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - Ankara (ESB)
  13.09.2017
  3822 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - Diyarbakır (DIY)
  8.08.2017
  3912 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - İzmir (ADB)
  26.08.2017
  4045 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - Lefkoşa (ECN)
  5.09.2017
  4399 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - Gaziantep (GZT)
  14.09.2017
  4457 TL
  Satın Al
 • San Francisco (SFO) - Dalaman (DLM)
  10.09.2017
  4460 TL
  Satın Al

San Francisco Hakkında Genel Bilgiler

Kaliforniya Eyaletinin Kuzeyinde konumlanmış olan San Francisco, kültür ve finans merkezi olarak lanse ediliyor. 19. Yüzyıl başlarında hareketlenen şehir büyük bir gelişme ve zenginleşme kaydederek ön plana çıkmış ancak büyük deprem ile birlikte büyük bir zarar görmüştür. Bu zararın ve enkazın izleri hali hazırda hissedilebiliyor ancak şehir iyi bir toparlanma ile yeniden gelişme kaydetmeye başlamış ve toparlanmıştır.

 

Batı kıyısının en zengin ve en gelişmiş şehri olan san Francisco, her yıl binlerce turiste ev sahipliği yapan güçlü de bir coğrafyaya ve kimliğe sahiptir. Sıcakkanlı ve samimi insanları bulabileceğiniz geniş sokakları da sizleri selamlamaya hazırlanıyor. Golden Gate Köprüsü, şehrin sembol mimarilerinden bir tanesidir ve ziyaretçilerin ilgisini de en çok çeken adreslerden bir tanesi olduğunu söylemek mümkündür. Alcatraz hapishanesi efsanelerini dinlemek isterseniz eğer bir rehbere ihtiyacınız olacaktır ve dünyaca ünlü o efsane hapishane de şehrin önemli adreslerinden bir tanesi olmayı başarıyor. Şehirdeki kozmopolit yapı, mutfak kültürüne de güçlü ve belirgin bir şekilde yansımış görünüyor. Dünya mutfağının farklı lezzetleri, şehrin önemli restoran ve kafelerinde sunuluyor. Damak tadınıza uygun lezzetler bulacağınızın garantisini de veriyorlar.

 

Sosyal hayat bakımından güçlü bir şehir olan San Francisco, gece hayatı ile de oldukça hareketli ve renkli bir kimliğe bürünmüş durumdadır. Castro ve Mission Bölgelerinde eğlence hayatı biraz daha ön planda ve bu bölge gece yarısı olduğunda çok daha hareketli bir hal alıyor. Gece kulüplerinin yanı sıra bar sayısı da oldukça fazla ve şehirde ok fazla alkol tüketiliyor. Havalimanına ayak bastıktan sonra sizler de hızlı bir şekilde şehir merkezine hareket etmek isterseniz aşağıdaki alternatifleri kullanabilirsiniz. 

San Francisco Havalimanı(SFO) Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Havalimanındaki terminallerin önünden hareket eden otobüsler yalnızca şehir merkezine ulaşım hizmeti vermiyor. Bunun yanı sıra güzergah boyunca şehrin önemli noktalarındaki duraklara da uğruyorlar. Tek gidiş için bu otobüslere ödeyeceğiniz ücret 2 Dolar olarak karşınıza çıkıyor. Otobüsler gün boyu hizmet veriyor ve hafta sonu da sefer saatleri değişmiyor. Havalimanına adım attığınız her an otobüs bulmanız mümkündür.

 

Demiryolu

8.65 Dolar tek yön gidiş bilet fiyatı ile sizler de hızlı trenleri kullanarak şehir merkezine seyahat edebilirsiniz. Konforlu ve daha hızlı olması nedeniyle tercih edilebilecek alternatiflerden bir tanesi olduğunu da belirtmek gerekiyor. Hızlı trenleri tercih ettiğiniz takdirde şehir merkezine ulaşım süreniz de ortalama yarım saat olacaktır.

 

Taksi

Gelen yolcu noktasında yer alan taksiler, günün her saati hizmet veren ulaşım alternatiflerinden bir tanesidir. Havalimanında yer alan ücretsiz telefonları kullanarak duraklar ile iletişim kurmanız da mümkündür. 1191’i tuşlayarak bilgi masasında bilgi alabilirsiniz. Havalimanı şehir merkezi ulaşımını taksi ile gerçekleştirmeyi düşünüyorsanız eğer ödeyeceğiniz ücret de 45 ila 50 dolar arası değişiklik gösterecektir. Taksicilerin havalimanı kurallarına uyma gibi bir zorunlulukları vardır bu da fiyatların yükseltilmesinin önüne geçiyor.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Terminale çok yakın olan firma ofislerine yürüyerek ulaşabilirsiniz. Havalimanında aktif olarak hizmet veren 10’dan fazla firma karşınıza çıkıyor ve bu firmaları ziyaret ederek araç kiralayabiliyorsunuz. Erken rezervasyon gibi bir tercih yapmak isterseniz de firmaların web sitelerini kullanabilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz.

 

Shuttle/Transfer

 Airtrain adı verilen havalimanı servisi, hafif raylı sistem olarak karşımıza çıkıyor. Terminaller arası ulaşımı kolay hale getiren bu ulaşım aracı, aynı zamanda istasyon ve araç kirala firmalarına ulaşmanızı da daha kolay hale getiriyor ve güzergahı da bu şekilde belirlenmiştir. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X