Hızlı Erişim

Saga Airlines Hakkında Genel Bilgiler


Takvimler 4 Şubat 2010’u gösterdiğinde Saga Airlines adı ile sektörde yerini alan firma, IVAO’dan aldığı izin ve onay ile birlikte resmi olarak uçuşlarına başlamıştır. İç hat uçuşlarında geniş bir yelpazeye sahip olan ve bu yelpazeyi her geçen gün biraz daha büyütmek adına çalışmalarına devam eden firma, farklı bir konuma sahiptir. Uluslar arası uçuşlarını İstanbul ve Antalya üzerinden gerçekleştiren firma, kısa sürede büyük bir gelişme kaydetmiş ve beklentilere de üst düzey seviyede yanıt vermeyi başarmıştır. 7 senelik serüvene göz atıldığında büyük bir yükselişte olduğu görülen firma, personel kadrosu ve güven veren duruşu ile de önemli firmalar arasında yer almaya devam ediyor.


Saga Airlines, sahip olduğu kurum içi kurallar ve personel alımı konusunda da kayda değer bir başarı elde etmiş durumda. Personel seçimlerini büyük bir titizlikle yapan ve kalitenin yanı sıra güven ortamını da daha güçlü hale getirmek adına çalışmalarına devam eden firma, uçakların ve personel kadrosunun bir başka firmaya kiralanması üzerine hizmet veriyor.


İstanbul- Türkiye menşeli bir firma olan Saga Airlines, sektördeki önemli hava yolu firmaları ile çalışıyor ve bu çalışma da az önce belirtildiği gibi kiralama şeklindedir. Yalnızca uçak değil, personel kadrosu kiralama hizmeti de sunan Saga Airlines, Air Malta ve Mahan Air gibi firmalar ile de çalışıyor. Firma, resmi olarak 2004 yılında kuruldu ancak 2010 yılında uçuşlara ve hizmet vermeye başladı. 2010 yılında imzalanan anlaşma ile birlikte firma asıl kimliğine kavuştu ve uçak bakım hizmetleri ile birlikte kiralama çalışmaları ile de kısa sürede gündeme geldi.


An itibarıyla 9 uçaklık mütevazı bir filoya sahip ve genç bir yaş ortalaması ile de karşımıza çıkıyor. Sahip olduğu personel kadrosunu büyük bir titizlikle seçen ve kiralama hizmeti sunan Saga Airlines, kaliteyi ve güveni arttırmak adına kurum içi çalışmalarına da devam ediyor.


Hizmet sunduğu firmalardan olumlu yorumlar alan ve kiralama hizmetlerini araç bazında değil, personel bazında da geniş bir yelpazeye taşıyan Saga Airlines, önemli firmalar ile de iletişim halindedir. Kiralama hizmetlerinin yanı sıra uçak bakım hizmeti de sunan firma, Sudan Airways ve Pegasus gibi firmalara da hizmet vermektedir.


Ak Kol Turizm Havacılık Nakliyat ve Dış Ticaret anonim Şirketi bünyesindeki varlığını sürdüren Saga Airlines, sahip olduğu müşteri memnuniyeti ve kalite misyonu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Firma web sitesine göz atıldığı takdirde personel gelişimi için önemli çalışmaların yapıldığını sizler de görebilirsiniz. Kiralama hizmetlerinde bugüne kadar sorun yaşamayan ve yaşatmayan firmanın, personel alımlarındaki hassasiyeti de görülmeye değer.


Avrupa, Orta Doğu, Orta Asya ve Afrika’da hizmet veren büyük hava yolu firmalarına uçak ve personel kiralama hizmeti sunan Saga Airlines, yeni dönemde de adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Özellikle büyük firmalar ile çalışması ve bu firmalara hizmet sunuyor olması Saga Airlines’ı çok daha popüler hale getiriyor. Havacılık kuralları ile birlikte ISO 9001:2000 şartlarını da eksiksiz bir şekilde yerine getirmek adına yola çıkan firma, günümüzde de aktif olarak çalışmalarına devam etmektedir.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder