Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Ryanair Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Ryanair Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Ryanair Hakkında Genel Bilgiler

Popüler olmasını düşük uçak biletlerine yoran firma, 1985 yılında aktif olarak sektöre adım atmıştır ve İrlanda menşeli bir firmadır. Firma ait iki adet merkez birim bulunuyor ve bir tanesi Dublin Havalimanında, diğeri ise Londra’da yer alıyor. Kısa sürede büyümeyi başara ve mütevazı duruşu ile dikkatleri üzerine çeken firma, geniş uçuş ağı ile de fark yaratmayı başarıyor. 150’den fazla noktaya uçan ve daha da önemlisi 50 milyon gibi bir yolcuya ulaşmayı başaran firmanın ilerleyen günlerde çok daha kalabalık bir müşteri portföyüne sahip olacağı da aşikar. Uygun bilet fiyatları ve konforlu uçakları ile birlikte tercih edilebilir firmalar arasında kendine özel bir yer buluyor.

Check-in

Check-in işlemleri için alternatifleriniz bulunmuyor ve tek tercih hakkınız da online işlemler olarak karşınıza çıkıyor. 15 gün öncesi ve son 4 saat kala bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz ve firmanın kendine ait kurumsal bir web sitesi üzerinden bu işlemleri gerçekleştiriyorsunuz. Rezervasyonu yönet butonu step step işlem yapmanızı sağlayacaktır. Online bilet işlemlerinde bilet ücreti 7 pound olarak belirlenmiş durumda ancak bu işlemi çağrı merkezi aracılığı ile yaparsanız 14 pound ödemek durumunda kalıyorsunuz. Her uçuşta olduğu gibi biniş kartınızı bastırmanız gerektiğinizi artık biliyorsunuz. Biniş kartınızı bastırmadığınız takdirde havalimanında 70 pound gibi bir ödeme yapmanız gerekecektir ve bu da oldukça yüksek bir rakam. Bavullarınızın ödemesini de yine havalimanında yapabiliyorsunuz ve bu konuda detaylı bilgi almak isterseniz kurumsal web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

1 adet ve 10 kg sınırlı el bagajı hakkınız mevcuttur. 55x40x20 boyutlarında bir sınırlama söz konusu. Firmanın bu konuda fazla hassasiyet gösterdiğini de belirtmek gerekiyor ve uzun süre bu kontroller yapılıyor. Bagaj rezervasyon ve ödeme işlemlerini de yine online olarak yapmanız sizlere maddi anlamda kolaylık sunuyor çünkü havalimanında 100 pound’dan fazla bir ödeme yapma durumu ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Uçuş yönü ve sınıfa göre bagaj detayları değişiklik gösterebiliyor ve yine firmaya ait web sitesinde bu konu ile ilgili geniş bir açıklama ve bilgilendirme de mevcuttur.

Koltuk Tercihi

Koltuklar arasında sabit bir mesafe söz konusudur ve bu mesafe 30 inç olarak belirlenmiştir. Acil çıkış kapılarına yakın bölgelerde yer alan bölümde daha geniş alana sahip koltuklar yer alıyor. Rezervasyon esnasında koltuklarınızı bildirerek 10 pound ekstra ödeme ile bu geniş koltuklara sahip olabiliyorsunuz. Konforlu bir seyahatin bedeli de tam olarak bu şekilde. Ucuz bilet nedeniyle daha fazla tercih edilen bir firma ancak gördüğünüz gibi koltuk arası mesafeler oldukça dar ve bu da ucuz biletin getirdiği olumsuz durumlardan bir tanesidir. Firmanın belki de en büyük eksiliklerinden bir tanesi de budur. Rezerve edilmeyen koltuklar için ödeyeceğiniz ekstra ücret ise 7 pound olarak belirlenmiş durumda.

Yiyecek İçecek Sunumu

Mutfak ve ücretlendirme konusunda Ryanair firmasına ait kurumsal web sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz. İşleyiş ve mutfak ile ilgili tüm bilgiler yine bu adreste yerini almış durumda.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder