Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Royal Jordanian Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Royal Jordanian Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Royal Jordanian Hakkında Genel Bilgiler

Ürdün merkezli firma, aynı zamanda Ürdün’ün ulusal hava yolu firmasıdır. 1963 yılında aktif olarak uçuşlarına başlayan hava yolu firması, Kral 2. Abdullah gözetiminde çalışmalarına devam ediyor. An itibarıyla 30’dan fazla uçağa sahip olan hava yolu firması, uçak filosunu genişlemeye de devam ediyor. 2007 yılında gerçekleştirilen üyelik ile birlikte firma kusursuz bir gelişme kaydetmiş ve daha geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. One World üyesi olan hava yolu firmalarından bir tanesidir ve bu üyeliğin firmaya kazandırdığı kurumsallık da yadsınamaz.

40 ülkeye 60’dan fazla nokta olmak üzere seferler düzenleyen Royal Jordanian, ekonomik bilet fiyatları ile de geniş bir kitleye hitap etmeyi başarıyor. Uçak içi konfor, sektördeki diğer rakiplerine göre çok daha üst düzey seviyeye ulaşmış durumda ve bu konuda ekstra hassasiyet gösterdiklerini de belirtmek gerekiyor. Konforlu ve ekonomik uçuş misyonunu benimsemiş olan firma, deneyim sahibi personel kadrosu ile de beklentilere kusursuz bir şekilde yanıt veriyor. Uçak içi eğlence detayı da göz kamaştırıyor ev yolcularına daha konforlu bir seyahat sunabilmek adına teknolojinin nimetlerinden en iyi şekilde faydalanan bir firma olduğunu söylemek de mümkündür.

 

Check-in İşlemleri

Royal Jordanian tercihi yaptığınız takdirde check-in işlemlerinizi iki farklı şekilde yapabiliyorsunuz. İlk seçenek birçok hava yolu firmasında olduğu gibi online check-in olarak gerçekleştiriliyor. Uçuşlarınızdan 24 saat önce panel aktif hale geliyor ve web sitesi üzerinden işlemlerinizi yapabiliyorsunuz. Süre sınırlaması ise uçuş saatine 4 saat kala olarak belirlenmiştir. Bu süreyi geçirdiğiniz takdirde sistemi kullanamıyorsunuz.

Check-in işlemlerini hava limanında yapmak isteyen yolcular da, uçuş saatinden en az 1 saat kadar önce limanda yerini alarak işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilir. Çok sayıda kiosk cihazı mevcut ve zaten cihazlar da işlemlerinizi nasıl yapacağınızı dijital ortamda sizlere aktarıyor. Uçuşa bağlı olarak check-in işlemlerindeki süre kısıtlamaları değişiklik gösterebiliyor bu yüzden net bir bilgi almak adına çağrı merkezi personeli ile görüşmeniz ya da resmi web sitesini ziyaret ederek bilgi almanız çok daha sağlıklı olacaktır.

 

Bagaj

1 adet bagaj sınırlaması karşınıza çıkıyor ve kilo sınırlaması da 20 kg’dır. Birinci sınıf yolcular da ise bu sınırlama değişiklik gösteriyor ve kilo sınırlaması 30 kg’a kadar çıkıyor. Çocuklar için ise herhangi bir değişiklik yok ve yetişkinler ile aynı haklara sahip olduklarını da belirtmek gerekiyor. Uçak kabinine dahil edilecek çanta için kilo sınırlaması ise 10 kg olarak belirlenmiştir.

Bazı seyahatlerde ve gidilen noktaya bağlı olarak bagaj sınırlamasında değişiklikler söz konusu olabilir. Avrupa seyahatleri de buna dahil ve bagaj hakkınız bu kez 2 parçaya kadar çıkıyor. Kilo sınırlaması ise 32 kg olarak belirlenmiştir.

 

Uçak İçi Eğlence

Koltuklarınızda bulunan dijital ekranlar aracılığı ile dizi ve film seyredebilir ve dilerseniz müzik de dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra gazete ve ergi sunumları da yapılmaktadır. Dijital ekranlarınızda var olan oyunları da seyahat boyunca oynayabilir, keyifli bir yolculuğa adım atabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder