En Ucuz Rotterdam Varışlı Uçak Biletleri

 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  9.07.2018
  377 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  2.07.2018
  404 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  5.07.2018
  481 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  28.06.2018
  518 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  21.06.2018
  520 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  4.06.2018
  641 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  31.05.2018
  673 TL
 • Corendon Airlines
  Antalya - Rotterdam
  21.05.2018
  802 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Rotterdam Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Corendon Airlines
  Rotterdam - Antalya
  24.05.2018
  535 TL
 • British Airways
  Rotterdam - İstanbul
  14.07.2018
  7470 TL
 • British Airways
  Rotterdam - Ankara
  16.07.2018
  7677 TL
 • British Airways
  Rotterdam - Adana
  7.07.2018
  7761 TL
 • British Airways
  Rotterdam - İzmir
  25.05.2018
  7940 TL
 • British Airways
  Rotterdam - Dalaman
  15.07.2018
  8442 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Rotterdam Hakkında Genel Bilgiler

Hollanda’nın güneyinde konumlanmış olan Rotterdam, ikinci dünya savaşında büyük hasar görmüş ve neredeyse şehrin büyük bir kısmı da yok edilmiştir. 1950 ve 1970 yılları arasında büyük bir restorasyon çalışması ile günümüz modern yapısına kavuşmayı başaran şehir, gezginlerin de sık sık ziyaret ettiği adreslerden bir tanesi haline gelmiştir. Amsterdam’dan sonra ülke için önem arz eden ikinci büyük şehir olan Rotterdam, aynı zamanda ülkenin ticaret merkezi olarak da bilinmektedir. İş gücü ve ekonomisi bir hayli güçlü olan şehir, her geçen gün bu anlamda kendini biraz daha geliştiriyor.

 

Avrupa’nın en iyi müzelerine sahip olan Rotterdam, geçmişe dair birçok eseri de hali hazırda bünyesinde barındırmayı başarıyor. Restorasyon çalışmaları ile koruma altına alınan tarihi eserler de yine turistler ve şehir için büyük önem taşıyor. Kalabalık sokaklarında şehri keşfetmek için ulaşım araçlarına ihtiyacını yoktur ve yaya olarak da şehri keşfetme şansına sahipsiniz. Güçlü bir sosyal hayata sahip olan şehir aynı zamanda eğlenceli gece hayatı ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Liman ve parklar da yine şehrin en ilgi çekici alanlarından bazılarıdır. Şehri bütünüyle dolaşmak isterseniz bunu yaya olarak yapmanın yanı sıra güçlü ulaşım ağı ile de mümkün kılabiliyorsunuz. Şehirde alt yapıya büyük önem veriliyor ve ulaşım alt yapısı da bu bağlamda bir hayli güçlü görünüyor. Havalimanı şehir merkezi arası mesafeyi aşağıdaki alternatifler ile birlikte kısa sürede kat edebilirsiniz. 

Rotterdam Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Terminal binası karşısında hareket eden otobüsleri kullanarak sizler de yaklaşık 25 dakika gibi kısa bir sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ziyaretçilerin en çok kullandığı alternatiflerden bir tanesi olan otobüsler, sabahın erken saatlerinde seferlerine başlıyor ve gece geç saatlere kadar hizmet veriyorlar. Hafta içi ve hafta sonu otobüs bulmak oldukça kolay ve şehir merkezine gitmek için bineceğiniz otobüs ise 33 numaralı otobüs olmalıdır.

 

Metro

Şehri de bütünüyle saran bir metro ağı mevcut ve şehir içi ulaşımda olduğu gibi havalimanı şehir merkezi ulaşımında da metronun önemi oldukça fazladır. E harfli metro hattı sizi şehir merkezine taşıyacak olan hattır. Aynı zamanda güzergah dahilinde birçok önemli istasyonda duran metro, şehrin önemli noktalarına seyahat etmek isteyen ziyaretçilerin de tercih ettiği alternatiflerden bir tanesidir. Bu alternatif ile birlikte hem daha hızlı bir şekilde hem de daha konforlu bir şekilde şehir merkezine kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

 

Taksi

Havalimanı bünyesinde hizmet veren resmi taksilerden hizmet alabileceğiniz gibi özel taksi firmalarını da ziyaret ederek taksi talebinde bulunabilirsiniz. Taksi fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve limanda hizmet veren taksi firmalarının tam sıralı listesine erişmek isterseniz eğer havalimanına ait web sitesini ziyaret etmeniz de yeterli olacaktır.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Online araç kiralama hizmeti sunan firmalarının tamamı, limandaki ofislerinde de gün boyu hizmet vermeye devam ediyor. Taleplerinizi online olarak oluşturabileceğiniz gibi dilerseniz ofisleri ziyaret ederek de oluşturabiliyorsunuz. Popüler araç kiralama firmalarına ait ofislerden daha detaylı bilgi alabilir ve bu firmaların listesine ulaşmak için de havalimanına ait kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder