Hızlı Erişim

En Ucuz Rostov Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Rostov Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Rostov Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Rostov Hakkında Genel Bilgiler


Güney Rusya’ya Başkentlik yapan şehirde nüfus yoğunluğunun büyük bir kısmını Kazaklar oluşturuyor ancak çok kalabalık bir etnik kimlik söz konusu ve bu bağlamda kozmopolit yapısı ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bir şehir olduğunu da belirtmek gerekiyor. Şehrin ekonomisinin büyük bir kısmı tarım ile sağlanıyor ve bu bağlamda ülkeye de katkısı oldukça fazladır. Verimli topraklar en iyi şekilde değerlendiriliyor ve yerli halkın büyük çoğunluğu da tarım ile uğraşmaktadır. Şehirde benzin oldukça uzun ve bu da araç sahibi insanların sayısını her geçen gün biraz daha arttırıyor. Petrol zengini ülkelerden bir tanesi olan Rusya, bu bağlamda refah düzeyi yüksek şehirleri de bünyesinde barındırmaya devam ediyor.


Şehir, güçlü bir sosyal hayatı da beraberinde getiriyor ve bu hareketlilik gece hayatına da net bir şekilde yansıyor. Turistlerin ziyaret ettiği dönemlerde bar ve kulüplerde ilgi çekici etkinlikler düzenleniyor ve eğlence sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor. Şehirde alkolün çok ucuz olması da gece hayatına olumlu yansıyan detaylardan bir tanesidir. Yerli halkın özel üretim içkiye ilgisi çok fazla ve bu içkileri bar ya da gece kulüplerinde tatma fırsatına da sahipsiniz. Rusya, iklimi bakımından turizme çok elverişli değil gibi görünse de Rostov bu ön yargıları yıkmaya devam ediyor ve ülkenin en çok ziyaretçi kabul eden şehirlerinden bir tanesi olmayı da başarıyor.


Turizm ile birlikte şehirdeki konaklama fırsatları da artmış durumda ve bu bağlamda herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınızı da söylemek mümkün olacaktır. Rostov havalimanına adım attıktan sonra sizleri şehir merkezine ulaştıracak olan çok fazla alternatif yok ancak taksiler bu sorunu bir nebze de olsa çözüme kavuşturuyor.

Rostov Havalimanı Ulaşım Bilgileri


Taksi

Taxi Aeroservis firmasına bağlı olarak hizmet veren taksiler, havalimanında sizleri bekliyor olacaktır. Lisanslı taksilere çok fazla ödeme yapma durumunda kalmıyorsunuz ancak gece yarısı olduğunda gece tarifesi uygulaması karşınıza çıkacaktır. Bagajlarınız için ekstra ödeme alınmıyor ve dilerseniz taksiye binmeden önce fiyat hakkında şoförlerden de bilgi alabilirsiniz. Taksiler, ulaşımın en önemli alternatifi olduğu için araç sayısı da her geçen gün arttırılıyor. Sabahın ilk ışıklarında ve gece geç saatlerde taksi bulmanız çok da zor olmayacaktır.


Diğer Alternatifler
Araç Kiralama

Şehre daha hızlı bir şekilde ulaşmak ve şehri çok daha hızlı bir şekilde keşfetmek isterseniz eğer araç kiralama firmalarına ait ofisleri de ziyaret edebilirsiniz. Havalimanında bu firmalara ait çok sayıda ofis bulunuyor ve bazı firmalar yoğunluğu azaltabilmek adına online rezervasyon hizmeti de sunuyor. Dilerseniz online olarak işlem yapabilir ve limana adım attığınız anda araçlarınızı hazır bir şekilde teslim alabilirsiniz.

 

Otel Servisleri

Ücretsiz olarak hizmet veren otel servislerini de kullanabiliyorsunuz. Konaklayacağınız otel, araç hizmeti sunuyorsa rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Servis araçları, bagajlarınız için ekstra alan ayırıyor ve daha konforlu bir seyahat de sizleri bekliyor.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder