Hızlı Erişim

En Ucuz Reykjavik Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Reykjavik Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Reykjavik Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Reykjavik Hakkında Genel Bilgiler

Turistler için ilgi çekici destinasyonlardan biri olan Reykjavik, İzlanda için de büyük önem taşıyor. Ülkenin başkenti ve aynı zamanda en önemli şehri olan Reykjavik, Türk ziyaretçilerin de göz bebeği olmayı başarıyor. Reykjavik uçak bileti alış verişleri ile birlikte sizler de seyahat için adımlarınızı atabilirsiniz.

Şehir, ülkenin ticari, kültürel ve sanatsal merkezi olarak da lanse ediliyor. Ülkenin diğer şehirleri ile bir kıyas yapıldığı takdirde her anlamda bir adımda olduğunu görebiliyoruz. 1786 yılında başlayan çalışmalar ve şehre yapılan yatırımlar ile birlikte ticari anlamda ve mimari alanında büyük gelişmeler kaydedilmiştir. Hali hazırda en popüler şehirlerden bir tanesi olmayı başaran Reykjavik, turizm alanında da yatırım almaya devam ediyor.

Ucuz Reykjavik uçak bileti için vakit kaybetmeden harekete geçmeniz gerekiyor ve an itibarıyla hava yolu firmalarının bu şehre çok daha ucuza uçuş gerçekleştirdiklerini de görebiliyoruz. Şehir, doğası ve görünümü ile etkileyici bir hal almış durumda. Yeşil alanların en fazla olduğu ve güvenliğin hat safhada olduğu ende destinasyonlardan bir tanesidir. Dünyanın en güvenli şehirleri arasında gösterildiğini de belirtmek gerekiyor.

Doğal alanlar ve yeşil dünyanın yanı sıra ihtişamlı mimari yapıları ve sanat merkezleri ile de farklı bir şehir olmayı başarıyor. Müze ve kiliselerin sayısı çok fazla ve bu yapılar da turistlerin ilgisini çekmektedir.

Şehirde manzaranın tadını çıkarmak isteyen turistler için çok sayıda konaklama alternatifi bulunuyor ve fiyatlar da bir hayli uygun. Lüks otellerin yanı sıra ekonomik rakamlara konaklayabileceğiniz sevimli apartlar da bulunuyor. Şehir merkezine çok uzak kalmadan hizmet alabileceğiniz konaklama alternatiflerinin sayısı da bir hayli fazladır.

Sosyal hayatın hareketliliği, sokakları doldurup taşırmaya yetiyor. İş çıkışı insanlar evlerine kapanmak yerine kafeleri, barları ve restoranları dolduruyor. Gece kulüplerinde alkol fiyatı ne yazık ki çok pahalı ancak uygun fiyata alkol satışı yapan mütevazı barlar da mevcuttur. Gece saat 12’den sonra ışıklar açılıyor ve göz kamaştırıcı bir eğlence hayatı karşınıza çıkıyor. Sıcakkanlı insanları ve daha da önemlisi saygılı insanları ile birlikte güven içerisinde eğlenebilir ve gece hayatının tadını sizler de çıkartabilirsiniz.

En uygun Reykjavik uçak bileti satın almak için ucakbileti.com üzerinden sorgulama işlemlerinizi yapabilir ve tüm firmaların sefer bilgilerine daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Reykjavik, şehir içi ulaşımın da en rahat olduğu adreslerden bir tanesidir. Şehrin önemli noktalarına kısa sürede ulaşabiliyor ve keşfetme fırsatı buluyorsunuz. Havalimanına adım attıktan sonra şehir merkezine seyahat etmek için de birçok alternatif mevcuttur.

Reykjavik Havalimanı Ulaşım Bilgileri

 

Otobüs

Şehir içinde hizmet veren otobüsler, havalimanı şehir merkezi ulaşımı için de ayrı bir güzergah oluşturmuş durumda. Akşam saatlerine kadar devam eden seferler için biletlerinizi şoförden ya da bilet gişelerinden temin edebilirsiniz.

 

Taksi

Havalimanına bağlı çalışan legal taksiler, uygun fiyatla taşımacılık hizmeti sunuyor. Sabahın erken saatlerinde olduğu gibi gece geç saatlerde de taksi hizmeti mevcuttur.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Şehri kısa sürede ve daha konforlu bir şekilde keşfetmek isterseniz eğer araç kiralama alternatifini kullanabilirsiniz. Spor, lüks ve aile araçları olmak üzere geniş bir yelpaze sizleri bekliyor olacaktır.

Reykjavik Haritası

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder