Hızlı Erişim

En Ucuz Punta Cana Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Punta Cana Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Punta Cana Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Punta Cana Hakkında Genel Bilgiler


Dominik Cumhuriyeti’nin Doğu kısmında konumlanmış olan bölgeye Punta Cana ismi verilmiştir. Buradaki belediyeye bağlı olan şehir, Atlantik ve Karayiplerin yüzü olarak da lanse ediliyor. Şehir, 1900’li yılların başında büyük bir gelişim kaydetmiş ve turistik şehirler arasında kendine yer bulmayı başarmıştır. Her yıl binlerce ziyaretçiye ev sahipliği yapan şehri sizler de dilediğiniz her dönem ziyaret edebiliyorsunuz. Özel hazırlanmış olan golf sahaları, temiz plajları ve etkileyici coğrafyası ile gerçek bir turizm şehri olan Punta Cana, sahip olduğu turistik konum nedeniyle konaklama alternatiflerinin sayısını da her geçen gün biraz daha arttırıyor.


Ekolojik park ve doğal parkları ile birlikte hoş bir seyahati de sizinle buluşturan şehir, yapılan yatırımlar ile birlikte daha ilgi çekici bir hal almıştır. Şehirde sık sık safari etkinlikleri düzenleniyor ve şehri ziyaret eden turistlerin en çok ilgi gösterdiği turlardan bir tanesi de safari turlarıdır. Hareketli bir sosyal hayatın yanı sıra hareketli de bir gece hayatı sizleri bekliyor ve özellikle merkez bölgedeki gece kulübü ve barlar, sabahın ilk ışıklarına kadar sizleri en iyi şekilde misafir edecek olan mekanların başında geliyor. Alkol ile ilgili herhangi bir yasağın olmaması da gece hayatına olumlu anlamda katkıda bulunan detaylardan bir tanesidir.

 

Punta Cana havalimanına ulaştıktan sonra buradan şehir merkezine seyahati kolaylaştıran alternatifler ise aşağıdaki gibidir.

Punta Cana Havalimanı Ulaşım Bilgileri


Taksi

Havalimanı şehir merkezi ulaşımının yanı sıra havalimanından yakın çevredeki şehirlere seyahat etmek için de taksileri kullanabilirsiniz. Taksiler, mesafe tanımaksızın uzak noktalara da hizmet veriyor ve günün her saati çalıştıklarını da belirtmek gerekiyor. Araç kiralama hizmetlerinin yanı sıra en çok tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Fiyat bilgisi almak adına taksi firmalarını arayabilir ya da seyahat öncesi şoförlerden detaylı bilgi alabilirsiniz. Taksiler en konforlu ulaşım araçlarından bir tanesi olarak biliniyor ve konforun yanı sıra hızlı olmaları da bu alternatifi daha fazla tercih edilir hale getiriyor. Taksilerin büyük bir kısmı taksimetre uygulamasını kullanıyor ve bu bağlamda yüksek rakamlar karşınıza çıkmıyor.


Diğer Alternatifler
Araç Kiralama

Havalimanında hizmet veren ve günün büyük bir kısmında kapılarını ziyaretçilere açan araç kiralama firmaları, online olarak da hizmet vermektedir. Araç kiralama işlemini dilerseniz online rezervasyon formu aracılığı ile de gerçekleştirebilir ve bu sayede zaman kaybı yaşamamış olursunuz.


Otel Servisleri

Punta Cana, özel bir turizm şehri olduğu için konaklama imkanları da oldukça fazla. Otellerin büyük bir kısmı daha kusursuz hizmet verebilmek adına ücretli olarak servis hizmeti sunuyor ve bu servis araçları sayesinde havalimanı otel ya da şehir merkezi ulaşımını da mümkün hale getirebiliyorsunuz. Bu detay hakkında bilgi almak için konaklayacağınız adresleri arayarak sorularınızı iletebilir ve böyle bir servis hizmeti mümkünse sizler de vakit kaybetmeden rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder