En Ucuz Pittsburgh Varışlı Uçak Biletleri

 • Air Canada
  İstanbul - Pittsburgh
  4.06.2018
  2502 TL
 • Air Canada
  İstanbul - Pittsburgh
  3.06.2018
  2508 TL
 • United Airlines
  Ankara - Pittsburgh
  16.06.2018
  2562 TL
 • United Airlines
  Ankara - Pittsburgh
  30.06.2018
  2572 TL
 • Air Canada
  İstanbul - Pittsburgh
  19.05.2018
  2589 TL
 • Air Canada
  İstanbul - Pittsburgh
  30.06.2018
  2614 TL
 • Lufthansa
  Ankara - Pittsburgh
  26.05.2018
  2731 TL
 • THY
  İstanbul - Pittsburgh
  6.07.2018
  3489 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Pittsburgh Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Condor Airlines
  Pittsburgh - İstanbul
  5.06.2018
  2752 TL
 • THY
  Pittsburgh - Ankara
  16.07.2018
  6277 TL
 • THY
  Pittsburgh - Adana
  3.07.2018
  6376 TL
 • Delta Air Lines
  Pittsburgh - İzmir
  3.07.2018
  10935 TL
Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Pittsburgh Hakkında Genel Bilgiler


Pittsburgh, Amerika Birleşik Devletlerinin Pensilvanya eyaletine bağlıdır ve bu eyaletin en büyük ikinci şehri olarak bilinmektedir. Gelişmişlik düzeyi bir hayli yüksek olan şehirde modern örgülerin yanı sıra güçlü bir mimari de hakimdir. Sahip olduğu iklim nedeniyle kış aylarında zorlu koşulları da beraberinde getiren şehir, turizm için temmuz Ayında çok daha uygun bir hale geliyor. Yapılan yatırımlar sayesinde şehri ziyaret eden insanların sayısı da her geçen gün artıyor ve özellikle konaklama imkanları son dönemde çok daha dikkat çekici bir hal aldı.

 

Şehirde çok sayıda köprü mevcut ve çelik sanayinin gelişmesi de bunun en önemli nedenlerinden bir tanesidir. Şehir, bazıları tarafından ‘’Çelik Şehri’’ ve ‘’Köprü Şehri’’ olarak da lanse edilmektedir. Ülke ekonomisine çelik endüstrisi ile birlikte büyük ölçüde katkıda bulunan şehir, bu sektör sayesinde güçlü bir iş gücünü de beraberinde getiriyor. Yerli halkın büyük bir kısmı çelik fabrikalarında çalışırken belli bir kesim de ticaretle uğraşmayı tercih ediyor.

 

Şehir, kültürel etkinliklere ev sahipliği yapan çok sayıda alanı da sizinle buluşturuyor. Benedum Center da bu adreslerden bir tanesi ve şehri henüz keşfeden ziyaretçilerin de ilgi odağı olmayı başarmış durumdadır. Beyzbol, yerli halkın yakından takip ettiği spor dallarından bir tanesi ve şehre ait çok sayıda beyzbol takımı olduğunu da belirtmek gerekiyor. Etkileyici beyzbol sahaları da ziyarete açık ve dilediğiniz an sahaları gezebiliyorsunuz.


Hareketli sosyal yaşantı gece hayatını da olumlu etkileyen detaylardan bir tanesi ve şehrin merkez bölgesinde konumlanmış olan çok sayıda bar ve kulüp de ziyaretçilerin göz bebeği olmuş durumdadır. Sabahın erken saatlerine kadar hizmet veriliyor ve farklı müzik kültürüne sahip olan çok sayıda mekan var. Pittsburgh havalimanı sonrası şehir merkezine nasıl ulaşabileceğiniz konusunda aşağıdaki alternatifler de sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Pittsburgh Havalimanı Ulaşım Bilgileri


Otobüs

Terminal binasının altıncı kat girişinden hareket eden ve bu noktadan yolcu alan otobüsler, konforlu ve ekonomik olmalarının yanı sıra engelli vatandaşları da düşünüyor. Engelli vatandaşlar için sandalye ayrıcalığı sunan otobüslere bilet satın alarak binebilir ya da ödemelerinizi nakit ve kredi kartı olarak otobüs içerisinde de yapabilirsiniz. İlk sefer saat 05:30 sularında başlıyor ve gece geç saatlere kadar bu seferler devam ediyor.


Taksi

Havalimanında legal olarak hizmet veren sayısız firma var ve taksilere günün her saati ulaşmanız da mümkündür. Taksi fiyatları oldukça uygun ve birçok taksi firması bagajlarınız için sizlerden ödeme talep etmiyor.


Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Seyahatlerinizi sorunsuz bir şekilde tamamlamak ve şehri daha hızlı bir şekilde keşfetmek isterseniz eğer limanda yer alan araç kiralama ofislerini ziyaret ederek araç taleplerinizi iletebilirsiniz. Ekonomik modellerin yanı sıra limuzin gibi lüks araçları da kiralayabiliyorsunuz ve şoförlü hizmet avantajı da mevcuttur.


Özel Servisler

Pittsburgh Supershuttle firması tarafından gerçekleştirilen shuttle hizmetinden faydalanmak için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor. Kalabalık gruplara hizmet veren bu araçları kullanmak adına diğer yolcular ile de ortak bir seçim yapabilirsiniz. Şoförlü araçlar sayesinde şehir merkezine ulaşmanız çok daha kolay ve çok daha hızlı olacaktır.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder