En Ucuz Philadelphia Varışlı Uçak Biletleri

 • United Airlines
  İstanbul - Philadelphia
  8.11.2017
  1933 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Philadelphia
  29.11.2017
  1947 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Philadelphia
  6.12.2017
  1947 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Philadelphia
  24.11.2017
  1954 TL
 • United Airlines
  İstanbul - Philadelphia
  26.10.2017
  1955 TL
 • Qatar Airways
  İstanbul - Philadelphia
  25.11.2017
  1960 TL
 • Air Canada
  İstanbul - Philadelphia
  1.12.2017
  1974 TL
 • Lufthansa
  İstanbul - Philadelphia
  27.10.2017
  1981 TL

En Ucuz Philadelphia Kalkışlı Uçak Biletleri

 • Qatar Airways
  Philadelphia - İstanbul
  20.11.2017
  2264 TL
 • Qatar Airways
  Philadelphia - Ankara
  16.11.2017
  2451 TL
 • THY
  Philadelphia - İzmir
  18.12.2017
  3582 TL
 • JetBlue Airways {Jet Blue}
  Philadelphia - Gaziantep
  5.11.2017
  3654 TL
 • United Airlines
  Philadelphia - Antalya
  6.12.2017
  4957 TL

Philadelphia Hakkında Genel Bilgiler


Pensilvanya eyaletinde yer alan şehir, nüfus bakımından Amerika Birleşik Devletlerinin en büyük beşinci şehri olarak karşımıza çıkıyor. Şehir aynı zamanda Pensilvanya eyaletinin de en büyük şehirleri sıralamasında kendisine birinci sırada yer buluyor. A.B.D.’nin ilk başkenti olma unvanını da hali hazırda bünyesinde barındıran şehir, ülke ve eyalet için büyük önem taşımaktadır. Modern mimarisinin yanı sıra geçmişe dair izleri de hali hazırda bünyesinde barındıran ve Amerika tarihine yön veren şehir, ziyaretçiler için de büyük önem taşıyor. Şehirleşme çalışmalarının en önemli örnekleri bu adreste karşımıza çıkıyor. Geniş sokakları ve kalabalık caddeleri ile sosyal hayatının da güçlü olduğu adreslerden bir tanesi olan Philadelphia, her geçen gün biraz daha gelişiyor ve çok daha insana hitap ediyor.


South Street, ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği merkez bölgelerden bir tanesidir ve burası gece hayatına yön veren çok sayıda bar ve gece kulübüne de kusursuz bir şekilde ev sahipliği yapıyor. Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden eğlenceye sizler de ortak olabilir ve şehrin eğlence kültürüne kısa sürede adapte olabilirsiniz. Şehirde aktif olarak hizmet veren 2 adet havalimanı var ve hali hazırda ülkemiz üzerinden bu limanlara yolcu taşıma eylemi de sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriliyor.

 

Havalimanlarına ulaştıktan sonra şehir merkezine ulaşmanız için çok fazla alternatif var ve bu alternatifler de aşağıdaki gibidir.

Mustin Alf Havalimanı Ulaşım Bilgileri


Otobüs

A, B, C, D ve E terminallerinin çıkış noktasında sizleri karşılayan otobüsler, bile fiyatları bakımından oldukça ekonomik ve sahip oldukları geniş güzergah sayesinde de yine yolcular tarafından çok fazla tercih edilen alternatiflerden bir tanesidir. Tek yön gidiş için otobüs biletine ödeyeceğiniz ücret ise 3 Dolar olarak belirlenmiştir.


Taksi

Havalimanında günün her saati hizmet veren taksileri bulmak oldukça kolaydır. Taksi fiyatları gayet uygun ve yine taksilerin güvenli ulaşım araçlarından bir tanesi olması da bu alternatifin daha fazla tercih edilmesini sağlıyor.


Diğer Alternatifler
Araç Kiralama

Havalimanı terminal binasında ofisleri bulunan araç kiralama firmaları, seyahatlerini daha kusursuz bir hale getirmek isteyen yolculara araç hizmeti sunuyor. Araçlar hakkında detaylı bilgi edinmek ve fiyat bilgisi almak adına dilerseniz firmalara ait web sitelerini ziyaret edebilir ve online olarak da rezervasyon yaptırabilirsiniz.


Philadelphia Int. Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Tren

F terminal binası önünden hareket eden trenler, diğer terminalleri de dolaşarak yolcularını alıyor. sabahın erken saatlerinde başlayan seferler akşam saatlerinde son buluyor. Tren seferleri 30 dakika aralıklarla gerçekleştiriliyor ve hızlı olmasının yanı sıra güvenilir bir seyahat de sizleri bekliyor olacaktır.


Taksi

Havalimanında hizmet veren taksiler, günün her saati hizmet veren yegane alternatiflerden bir tanesidir. Taksi şoförleri oldukça kibar ve şehri tanıma konusunda dilerseniz şoförlerden de yardım alabilirsiniz. Gece tarifesi uygulaması mevcut bu yüzden saat 22:00’dan sonra taksileri tercih ederseniz ekstra ödeme yapmak durumunda kalabilirsiniz.


Diğer Alternatifler
Araç Kiralama

Rent a car firmaları bu limanda da yerini almış durumda. Ofislerini ziyaret ederek talepleriniziiletebilir ya da dilerseniz web sitelerini ziyaret ederek rezervasyon işlemlerinizi online olarak da kısa bir süre içerisinde tamamlayabilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder