Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Olympic Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Olympic Air Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Olympic Air Hakkında Genel Bilgiler

 

Aristotle Onasis tarafından kurulmuş olan hava yolu firması, 1957 yılından bu yana aktif olarak uçuşlarına devam ediyor. Olympic Air uçak bileti aramalarınızı ucakbileti.com üzerinden yapabilir ve uygun fiyatlı bilet için bu hava yolu firmasını tercih edebilirsiniz. Uzunca bir süre ulusal hava yolu firması olarak hizmet veren ve bu bağlamda Yunanistan menşeli firmalar arasında kendine yer bulan firma, takvimler 2009’u gösterdiğinde özelleştirildi ve yenilenmiş filosu ile birlikte hizmetlerine kaldığı yerden devam etti.

2012 yılında önemli bir adım atıldı ve yine Yunanistan menşeli bir başka hava yolu firması olan Aegean ile birleşerek daha da büyüdü. Atılan bu adım ile birlikte firmanın uçuş haritası da genişledi ve kısa sürede daha fazla yolcuya hizmet etmeye başladı. 30’dan fazla uçağa sahip olan ve sahip olduğu filoyu da her geçen gün biraz daha büyüten firma, ekonomik bilet fiyatlarının yanı sıra konforlu uçuş ayrıcalığı ile de dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. En uygun Olympic Air uçak biletini sizler de ucakbileti.com aracılığı ile daha kısa sürede bulabilirsiniz. Olympic Air uçak bileti aramalarının yanı sıra firmanın hangi tarihlerde hangi noktaya sefer düzenlediği de yine bu adres aracılığı ile karşınıza çıkıyor. 

 

Check-in

Olympic Air en ucuz uçak bileti satın alma işlemi sonrasında check-in işlemleri karşınıza çıkacak ve dilerseniz bu işlemleri de online ekran aracılığı ile sorunsuz bir şekilde yapabileceksiniz. Seyahat saatinden 48 saat kadar önce bu ekran aktif hale geliyor ve yolcular da check-in işlemlerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Firmaya ait uygulamayı akıllı telefonlarınıza indirerek de check-in işlemlerinizi telefonlarınız aracılığı ile yapmanız mümkündür. Bir diğer alternatif ise havalimanında yer alan kontuarlardır ve seyahat saatinden 3 saat kadar önce havalimanı kontuarlarında yerinizi alarak işlemlerinizi yapabilirsiniz. En ucuz Olympic Air uçak bileti satın alma işlemi sonrası check-in işlemlerinizi de yapmanız gerekiyor.

 

Koltuk Seçimi

En ucuz Olympic Air uçak biletini satın aldıktan sonra yine online ekran üzerinden koltuk seçimlerinizi de yapabiliyorsunuz. Firma, annelere ve hamile kadınlara olmak üzere aynı zamanda engelli vatandaşlara da koltuk önceliği tanıyor. Ekran üzerinden boş koltukları görebilecek ve seçimlerinizi de tek bir tık ile yapabileceksiniz. Özel koltuklar için ekstra ödeme yapmanız gerektiğini de belirtmekte fayda var.

 

Yiyecek İçecek

Konforlu seyahatin yanı sıra uçak içi hizmet kalitesi ve profesyonelliği ile de dikkatleri üzerine çeken Olympic Air, beklentileri bu bağlamda da karşılamaya devam ediyor. Uçağa adım attığınız andan itibaren su, kruvasan ve meyve suyu ikramı başlıyor. Alacağınız bu hizmet için herhangi bir ödeme yapmanıza da gerek yoktur. Yine sıcak yemek servisi de ücretsiz olarak yapılıyor ancak bu durum bilet sınıfına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.

Seyahatten en az 1 gün önce haber verdiğiniz takdirde size özel menü hazırlığı da söz konusudur. Sağlığınıza zarar verecek gıdaları tüketmek istemiyorsanız eğer bunu firmaya iletmeniz yeterli olacaktır. Talebiniz doğrultusunda gerekli hazırlıklar yapılacak ve size özel gıdaların yanı sıra yine size özel menüler de karşınıza çıkartılacaktır.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder