Lütfen Bekleyiniz
Sizin için en uygun uçak biletlerini arıyoruz.

Öger Türk Tur Uçak Biletleri

Nereden?
Nereye?
Gidiş Tarihi
 
Dönüş Tarihi

Öger Türk Tur Hakkında

Türkiye son yıllarda hızla gelişmekte olan bir ülke. Bu gelişimle doğru orantılı olarak havacılık sektörü de son yıllarda büyük atılımlar gerçekleştirmektedir. Sektörde yeni kurulmuş bir çok firma olsa da piyasada aktif rol oynayan şirketler arasında köklü bir geçmişe sahip olanlarda mevcut durumda. Bu tarz köklü şirketlerin varlığı sektörde önemli bir faktör durumunda. Bahsettiğimiz tecrübe sahibi firmalardan bir tanesi olarak Öger söylenebilir. Firma ülkemizde 40 yılı aşkın zamandır hizmet vermekte olan son derece başarılı havayolu markalarından bir tanesidir.

Havayolu şirketi ağırlıklı olarak Almanya ile Türkiye arasındaki bağlantıyı kurmak adına kurulmuştur. Ülkemizden Almanya'ya yapılan işçi göçü döneminde kurulan firma günümüze kadar bu hat üzerinde başarılı bir şekilde taşımacılık yapmaktadır. Ayrıca ülke içerisinde de bir çok noktaya ilk defa uçak seferi düzenleyen firma olma ayrıcalığına da sahiptir. Öger rezervasyon işlemleri online olarak internet üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. Bu işlemi internet üzerinden yapmak adına www.ucakbileti.com sitesini kullanmak en mantıklı yol olacaktır. Site üzerinden kolaylıkla bilgi alınması için oldukça basit bir yapı ile hazırlanan bilet arama motoru müşteriler için büyük bir zaman kaybının önüne geçmektedir. Site Öger online bilet alınmasına olanak tanıyan bir özelliktedir ve bahsettiğimiz işlemi gerçekleştirmek oldukça basittir. www.ucakbileti.com siteni kullanarak bilet almak için yapılması gereken işlemler sadece iki adımdan oluşmaktadır. İlk olarak arama motoruna gerekli bilgilerin girilmesi ve istenilen güzergaha ait uçak seferlerinin listesine ulaşılmalıdır. Bu işlemden sonra karşınıza çıkan liste sayesinde Öger uçak bileti fiyatları hakkında bilgilere rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. Karşınızda tüm seferlere ait fiyat bilgisinin olması, seyahat planlaması yaparken büyük oranda işinizi kolaylaştıracak bir unsurdur. Bu sayede hangi gün hangi saatte daha uygun fiyatlı bilet olduğunu görebileceksiniz.

Günümüzde bahsettiğimiz uygun fiyattan bilet alabilmek adına bizlere en çok avantajı firmaların yapmakta olduğu kampanyalar sağlamaktadır. Bu kampanyalar yeri geldiğinde ciddi oranda fiyat indirimi yapmakta ve maliyetlerimizi olabildiğince aşağıya çekmektedir. Fakat buradaki en büyük handikap bir çok havayolu firmasının gerçekleştirdiği kampanya ve indirimlerin daha bizler haberdar olmadan bitiyor olmasıdır. Bu noktada ise en büyük yardımı gene www.ucakbileti.com sitesi sunmaktadır. Sitede yer alan kampanyalar bölümünde istediğiniz firmaya ait kampanya bilgisine ulaşabiliyorsunuz. Bu durum tabi ki Öger kampanyaları içinde geçerlidir. Eğer bu takip etme durumunu sık sık gerçekleştiremeyecek iseniz sizin içinde alternatif bir yol site tarafından sunulmaktadır. Siteye üyeliğinizi gerçekleştirdiğinizde mail olarak gerekli kampanyaların bilgilendirmesini alabilirsiniz. Bu durum sizlerin kampanya ve indirimlerden olabildiğince fazla düzeyde faydalanmanıza yani maliyetlerinizi en düşük seviyeye çekmenize olanak sağlayacaktır. Hem kalite ve konfordan faydalanırken hem de bütçenizi zorlamayacak olmak herkesin isteyeceği bir durumdur. Bu durumu sağlamak adına www.ucakbileti.com sitesini düzenli olarak takip etmek son derece faydalı bir karar olacaktır.

Öger Bagaj Hakkı

Türkiye ile Almanya arasında uçak bileti satışlarında önemli bir yere sahip olan Öger Havayolları, gün geçtikçe havayolu ulaşımında yetkinliğini arttırmaktadır. Havayolu sektöründe etken rol oynayan Öger, teknolojinin getirileri sonucunda 30 kilogramlık bagaj hakkı ile yurtdışı uçuşlarda çok tercih edilmektedir. Antalya, Bodrum ve Dalaman uçuşlarında ücretsiz bagaj hakkı çocuk başına 28 güne kadar 20 kilo, 29'uncu günden itibaren ücretsiz bagaj hakkı çocuk başına 30 kg’dır.

Bagaj Teslimi

Bagajı olan yolcular bagajlarını teslim etmek üzere havalimanındaki ‘Bagaj Teslim’ ya da ‘Online Check-in’ noktalarına başvurmalıdırlar. Bagaj teslimatı için bankonun kapanma saatleri, dış hatlar için uçuşun tarifeli saatinden 1 saat önce, iç hatlar içinse 45 dakika öncedir. Fazla bagajı olan yolcular, yapacağı ‘fazla bagaj ödemesi’ işlemini de göz önünde bulundurarak havalimanında erkenden bulunmalıdır. Ekstra veya fazla bagajın (yani yukarıda belirtilen sınırları veya ebatları aşan) nakli ücretlidir. Fazla bagaj, uçuş güzergâhı başına 10 Euro/kg tutmaktadır. Bisikletler, sörfler, Kayak takımları, golf çantaları ve sailboard gibi spor aletlerinin ücreti uçuş başına 50,00 Euro’dur. Ücretler uçuş öncesi check-in de ödenmelidir.

Her yolcu uçağa yalnızca maksimum 5 kilogramlık ve 56cm x 45cm x 25cm ebatlarında 1 adet el bagajı alabilir. Verilen bagaj para, mücevher, bilgisayar, kamera, cep telefonları vs. gibi kırılır veya bozulur nesneler, değerli eşyalar ve de müşterinin ihtiyaç duyabileceği nüfus cüzdanları, ev ve araba anahtarları veya ilaçlar içermemelidir.

Öger Transferler

Öger Türk Tur Havayolları hiç bir şehirde transfer hizmeti yapmamaktadır.

Öger Uçakta İkram

Öger Türk Tur Havayolları tüm tarifeli uçuşlarda yiyecek ve içecek ikram hizmetleri ücretlidir.

Öger Uçuş Öncesi ve Sonrası

Uçak seyahatim için bilette yazan kalkış saatinden ne kadar zaman önce havaalanına gelmem gerekir?

Uçak kalkış saatinden 120 dakika önce yolcuların havaalanında hazır olmaları gerekmektedir.

Uçak kalkış saatinden uzun bir zaman önce havaalanında olmamız neden gereklidir?

EU genel havacılık şartlarına göre belirtilen bu süre, her havaalanının özelliklerine göre ayarlanmıştır. Önceki yıllarda yaşanan güvenlik zafiyetleri sebebiyle yolcuların bir kaç kez pasaport kontrolünden geçmesi, bagaj ve el bagajlarının daha sık denetlenmesi, iki saat veya daha fazla bir süreyi gerektirmektedir.

Yolcuları uçağa alma işlemleri ne zamana kadar sürer?

Uluslararası uçuş genelgelerine göre yolcuları uçağa alma işlemleri uçak kalkış saatinden 45 dakika önce sona erer.

Rötar neden olur?

Her havayolu firmasının uçuş planlamasında bazı aksaklıklar olabiliyor. Bunlardan bazıları aşağıdaki gibidir:

  • Uçması beklenen uçağın başka bir uçuştan geç gelmesi
  • Teknik arızalanmalar
  • Teknik arızalar sonucu uçak değişikliği yapılıp, sefere konan yeni uçağın hazırlık süresinin beklenmesi
  • Havalimanında, hava trafiğinde veya uçağın gideceği havalimanındaki olağanüstü hava trafiği koşulları ve hava şartları sebebiyle
  • Uçağa biniş sırasında geciken yolcuların anonslara rağmen bulunmaması

Taşınması yasak olan maddeler nelerdir?

Sıkıştırılmış gazlar (yanıcı, yanmaz ve zehirli), Patlayıcı maddeler, cephane, havai fişek ve işaret fişekleri, ateşli silahlar, Zehirler, Radyoaktif maddeler, Sivri uçlu aletler (bıçak gibi)

E-Bilet kaybolma durumunda ne yapması gerekir?

Elektronik biletin kaybolma, çalınma ve unutulma riski yoktur. Kaybolduğu takdirde size verilmiş olan Kayıt Numarasından isminiz ve uçağınız yetkililer tarafından tespit edilip işlemlerinizin hızlı ve sorunsuz gerçekleşmesi sağlanır.

Uçuş planıyla ilgili yolcudan kaynaklanmayan değişim olduğunda haberdar olur muyum?

Bilet alındığında belirtilen iletişim numaralarından yolcularla iletişime geçilerek yapılacak değişiklik bildirilerek imkân dâhilindeki tüm alternatifler sunulmaktadır.

 

Öger Türk Tur Kampanyaları

Oger

Öger’den Kurban Bayramında Ek Seferler

13-03-2015
Öger Almanya'ya düzenlediği ek seferlerle Almanya'da yaşayan sevdiklerinizle sizi buluşturuyor. Biletiniz Ucakbileti.com'da.
Öger Türk Tur Uçak Biletleri için Arama Yapınız.