Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Öger Türk Tur Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Öger Türk Tur Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Öger Türk Tur Kampanyalar (Kampanya ve Fırsatlar)

Sona Erdi
Sunexpress ile muhteşem yaz geliyor

Sunexpress ile muhteşem yaz geliyor

Sunexpress havayolları kendisinin en önemli destinasyonları olan Antalya ve İzmir için 49 Tl den başlayan fiyatlarını açıkladı.

Devamı >
Sona Erdi
Sunexpress ramazan kampanyası

Sunexpress ile Ramazanda tüm yurtiçi uçak biletleri 39 TL

Sunxpress havayolları 2017 ramazan ayında 1 aylık döneminde tüm yurtiçi destinasyonları 39 TL den başlattı sizde hemen alın karlı çıkın.

Devamı >
Tüm Kampanyalar

Öger Türk Tur, 04 Ocak 2016 tarihinde şirket yetkilileri tarafından yapılan açıklama bugüne kadar devam etmekte olan faaliyetlerini durdurma ve kapatma kararı aldı. Türkiye ve Almanya arasında önemli bir uçuş operatörü olan firmaya alternatif olarak Sun Express ve Türk Hava Yolları ile dilediğiniz zaman yurt içi ve yurt dışı yüzlerce noktaya aktarmasız ve aktarmalı uçuşlar ile seyahat edebilirsiniz.


1972 Yılında Hamburg’da kurulan şirket Öger Grubu’nun en eski firmasıdır. Öger Türk Tur, Almanya ve Türkiye arasında sefer düzenleyen en büyük havayolu firmalarından biriydi. 1200’den fazla acente ile güçlü bir altyapıya sahip olan Öger Türk Tur’un iş birliği yaptığı firmalar arasında Germanwings, Sun Express, Atlasjet, Lufthansa, Tuifly, Germania ve Condor gibi ünlü havayolu şirketleri vardı.


Merkezi Hamburg’da bulunan şirket 50 çalışanı ile kaliteli hizmeti esas alarak çalışmalarını sürdürdü. 1985 yılından bu yana yine Öger ekibinin bir parçası olan Selim Ataş genel müdür olarak görev yaptı. 


Öger Türk Tur, şehirler arası ve uluslararasu uçuşlarda spor takımları ve şirketler için alternatifler sunması ve büyük gruplara uçuşlarda ev sahipliği yapmasıyla lider firmalardan biriydi. Almanya’da Hannover, Hamburg, Bremen, Dortmund, Düsseldorf, Frankfurt, Köln, Münih, Stuttgart, Berlin, Nürnberg, Kassel, Friedrichshafen ve Zweibrücken gibi toplam 19 havalimanına uçuş gerçekleştirdi. Türkiye’de ise İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon, Bursa, Bodrum, Edremit, Elazığ, Erzurum, Dalaman, Gaziantep, Hatay, Malatya, Kütahya ve Zonguldak şehirlerine direkt olarak uçuşlar gerçekleştirildi. 


2013 yılı içerisinde Öger Türk Tur Türkiye ile Almanya arasında toplam 1,2 milyon yolcuyu güvenli bir şekilde taşıdı. 04.01.2016 tarihinde ise şirket faaliyetlerini durdurma ve kapatma kararı aldı. 

 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder