Hızlı Erişim

En Ucuz Novosibirsk Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Novosibirsk Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Novosibirsk Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Novosibirsk Hakkında Genel Bilgiler

Sibirya Federal bölgesine başkentlik yapan Novosibirsk, aynı zamanda bölgenin en kalabalık ve en büyük şehirlerinden biridir. Son sayım ile birlikte nüfusun 1.5 milyonu geçtiği söyleniyor. Novosibirsk ucuz uçak bileti için turistler genellikle kış dönemini tercih ediyor. Her ne kadar hava eksileri görse de kış aylarında bu şehirde görüntü gerçekten muhteşem bir hal alıyor.

Novosibirsk uçak bileti alış verişlerinizde de göreceksiniz, ülkemizde aktif olarak çalışmalarına devam eden birçok hava yolu firmasının bu şehre aktarmasız uçuşları mevcuttur.

Şehir, soğuk olmasına rağmen kış aylarında da çok fazla ziyaretçi çekiyor. Turizm ile ilgili güç yatırımların yapıldığını söylemek mümkün değil ancak konaklama konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Özellikle şehir merkezinde çok fazla otel mevcut fakat daha uygun fiyatlı bir konaklama için yapmanız gereken şey şehrin arka sokaklarını keşfetmek ve tercih etmek olacaktır.

Novosibirsk Opera ve Bale Binası, yerli halk ile birlikte turistlerin de en çok ilgisini çeken yapılardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Haftanın birçok günü opera dinletisi ve bale gösterileri gerçekleştiriliyor. Bina, mimari olarak dikkat çektiği gibi etkinlikler konusunda da oldukça dikkat çekici bir tavra sahiptir.

Novosibirsk en uygun uçak bileti için de sizlere bir öneride bulunmak istiyoruz. Ucakbileti.com üzerinden yapacağınız aramalar vakit kaybını engelleyecektir. Tüm firmaları tek te dolaşmak ve sefer bilgisi almak yerine sizler de tek bir adres üzerinden sorgulamalarınızı daha kısa sürede ve daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bu soğuk şehrin insanlarının çok sıcakkanlı ve iyi niyetli insanlar olduklarını da belirtmek gerekiyor. turistlere bakış açıları ticari bir kaygıdan öte daha misafirperver bir bakış açısı olarak karşımıza çıkıyor. İnsanların birbirine saygılı ve bu şehirde günaydın, iyi akşamlar gibi nezaket örnekleri de büyük takdir topluyor.

Şehir oldukça güvenli ev gece geç saatlerde tek başınıza eğlenmeniz de mümkündür. Gece hayatının renkli ve hareketli olduğunu ifade etmek mümkündür. Özellikle şehir merkezinde gösterişli gece kulüpleri dikkatleri üzerine çekiyor ve her kültüre hitap eden eğlence mekanı bulmak da hiç zor olmayacaktır.

Novibirsk havalimanına adım attıktan sonra şehre kısa sürede ulaşmak için çok fazla alternatif yok ancak taksiler günün her saati hizmet veriyor ve fiyatları da oldukça uygun.

Novosibirsk Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Taksi

Az önce de belirttiğimiz gibi legal taksiler havalimanında gün boyu hizmet veriyor. Pazarlık yapmanıza gerek yok çünkü taksilerin tamamında taksimetre mevcut ve bu uygulama üzerinden hizmet veriyorlar. Şehir içinde hizmet veren otobüs ve minibüs tarzı araçlar ne yazık ki her daim bulunmuyor ve her dönem hizmet vermiyorlar. Bu yüzden taksi en önemli ulaşım aracı olarak kabul görüyor.

 

Diğer Alternatifler

Ücretli Servisler

Havalimanı bünyesinde hizmet veren ücretli servisler her dönem hizmet veriyor. Şehir merkezi ile birlikte belli bir güzergaha sahip olan servis araçlarını da tercih edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Yerli ve yabancı araç kiralama firmalarına ofisleri aracılığı ile ulaşabilir ya da web siteleri üzerinden rezervasyon işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Çok sayıda firma ve çok sayıda kiralık araç sizleri bekliyor olacaktır. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder