Hızlı Erişim

En Ucuz Nalchik Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Nalchik Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Nalchik Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Nalchik Hakkında Genel Bilgiler

Kabardey-Balkarya Cumhuriyeti’ne başkentlik yapan şehir, Rusya’nın en önemli şehirleri arasında yer alıyor ve güneyinde yer almaktadır. Nalchik, turizm konusunda büyük yatırımlar yapılarak bir adım öne çıkartılmış durumda ve özellikle dağ turizminde önemli bir yere sahiptir. Kamp yapmak isteyen gezginler için çok sayıda fırsat sunan şehir, kış aylarında da gerçek bir kayak merkezine dönüşüyor. Nalchik uçak bileti araması ile birlikte sizler de seyahatleriniz için ilk adımlarınızı atabilirsiniz.

Kış aylarında olduğu gibi yaz aylarında da değerlendirilebilecek ender şehirlerden bir tanesidir. Her mevsim güzelliğini koruyan bu şehir, keşfedilmeyi bekliyor. Irmakları ve doğal alanları ile birlikte yaz turistlerine de mükemmel bir tatil olanağı sunuyor ve ülkemiz vatandaşları da bu şehri keşfetmek adına harekete geçmiş durumda.

Ucuz Nalchik uçak bileti için ucakbileti.com adresi sizlere yardımcı olacaktır. Ülkemizden bu şehre sefer düzenleyen çok sayıda firma var ve dönem dönem uygun bilet fiyatları ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyorlar.

Şehrin önemli noktalarından bir tanesi Nalchik Parktır. Özellikle yaz aylarında muhteşem görüntüsü ile harika bir yürüyüş parkuruna dönüşen bu adresi sizler de ziyaret edebilirsiniz. Chegem Kanyonu da yine ziyaret edilmesi gereken önemli noktalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Kanyonda bulunan şelalel de görülmeye değer. Yaz aylarında en çok ziyaretçi kabul eden adreslerden bir tanesi olduğunu söylemek de mümkündür.

 En uygun Nalchik uçak bileti avantajları ile birlikte bu şehre ekonomik bir seyahat gerçekleştirmek mümkün ve bu konuda hava yolu firmaları da sizlere yardımcı olacaktır.

Şehir çok büyük değil ve şehir içi ulaşım araçları ile birlikte şehrin önemli noktalarına kısa sürede ulaşmak da mümkündür.

Konaklama imkanları oldukça fazla ve turizme verilen önem ile birlikte konaklama alternatiflerinin sayısı da arttırılmış durumda.  Kentte çok sayıda alış veriş merkezi de bulunuyor ve şehir merkezinde belli günler kurulan pazarlar da turistlerin ilgisini çekmeye devam ediyor.

Gece hayatı çok gösterişli değil fakat merkez bölgede bulunan gece kulüpleri ve barlar, eğlence anlayışınıza hitap edecektir. Canlı müzik ve alkol satışı sabahın erken saatlerine kadar devam ediyor. Turistlerin yoğun olarak ziyaret ettiği dönemlerde gece hayatı çok daha kusursuz bir hal alıyor.

Nalchik havalimanına ulaştıktan sonra aşağıdaki alternatifleri kullanarak şehir merkezine çok kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Nalchik Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Havalimanında hizmet veren 14 numaralı otobüs, en geniş güzergaha ve haritaya sahip olan hattır. Bu hattı kullanarak şehir merkezine ve şehrin en çok ziyaretçi kabul den önemli noktalarına da ulaşabilirsiniz. Bilet fiyatları oldukça uygun ve dilerseniz haftalık ya da günlük bilet tercihi de yapabilirsiniz.

Troleybüs

10 ruble karşılığı hizmet alabileceğiniz bu alternatif, şehir içi ulaşımda büyük önem taşıyor ve havalimanı şehir merkezi ulaşımını da daha kusursuz hale getiriyor.

Taksi

Havalimanı şehir merkezi, taksi ile birlikte 5 dakika gibi bir süreye tekabül ediyor. Eğer aceleniz varsa ve bir an önce şehir merkezine ulaşmak istiyorsanız taksileri tercih edebilirsiniz.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Online adresleri üzerinden rezervasyon hizmeti sunan ve terminal binasındaki araç kiralama ofisleri ile de reel dünyada hizmet veren rent a car firmalarını ziyaret ederek araç kiralayabilirsiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder