Hızlı Erişim

En Ucuz Montreal Varışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Montreal Kalkışlı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Montreal Kalkışlı Yurt Dışı Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Montreal Hakkında Genel Bilgiler

Kuzey Amerika’nın en gelişmiş ve en modern şehirleri arasında kendine yer bulan Montreal, ‘’En Avrupalı’’ şehir gibi ilginç bir ifade ile de anılıyor. Kanada’nın en büyük şehri olan Toronto’dan hemen sonra ikinci sırada yer alan bu şehir, ihtişamlı mimarisi ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

Modern görüntüsünün yanı sıra tarihine de sahip çıkan bir şehir olduğunu belirtmek gerekiyor ve hali hazırda restore edilen çok sayıda tarihi bina olduğunu da belirtmek gerekiyor. Turistler için keşfedilecek çok fazla nokta ve yapı mevcut. Turizm konusunda da bir adım önde olan ve yaptığı yatırımlar ile de daha fazla turiste ev sahipliği yapan şehir, Kanada için çok farklı bir öneme sahip ve ‘’Kültür Başkenti’’ olarak da lanse edilmektedir.

Montreal uçak bileti alış verişleriniz sonrası şehir hakkında bilgi almak adına bu sayfayı da kullanabilir ve seyahat öncesi fikir edinebilirsiniz. Montreal ucuz uçak bileti tercihi yapmak isterseniz sezon dışı dönem çok daha doğru bir tercih olacaktır çünkü bu dönemde bilet fiyatlarında inanılmaz bir düşüş gözlemleniyor.

Montreal, sosyal hayatı, samimi insanları ve geniş sokakları ile keşfedilmeyi bekliyor. Alış veriş yapmak isteyenlere de büyük ayrıcalıklar sunan ve Rus Street ile birlikte beklentileri fazlasıyla karşıladığını görebiliyoruz.

Montreal en uygun uçak bileti fırsatlarını değerlendirerek sizler de şehri keşfetmek için adımlarınızı atabilir ve ekonomik bir seyahat ile şehre ulaşabilirsiniz.

Sabahın erken saatleri ile başlayan hareketlilik gece geç saatlere ve hatta ertesi güne bile sarkabiliyor. Montreal, gece hayatı konusunda da sizleri tatmin edecek olan şehirlerden bir tanesidir. Plateau Bölgesi, eğlencenin merkezi ve nabzının tutulduğu yer olarak biliniyor. Çok sayıda bar ve gece kulübü bu bölgede ancak daha sakin bir eğlence modeline ihtiyacınız olduğunda Eski Montreal bölgesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Montreal uygun uçak bileti avantajı ile birlikte seyahatlerinizden ayırdığınız parayı güzel bir gecede harcayabilir ve sabaha kadar dans edebilirsiniz. Montreal’de gece uzun ve alkol yasağı olmadığı için fiyatlar da bir hayli ucuzdur.

Montreal havalimanına ulaştıktan sonra şehir merkezi ulaşımı için aşağıdaki alternatifleri kullanabilirsiniz.

 

 

Mirabel Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

747 numaralı otobüs, hafta içi olduğu gibi hafta sonu da hizmet veriyor ve ortalama 1 saat gibi bir sürede sizleri şehir merkezine ulaştırıyor. Geliş terminalinde yer alan bilet noktalarından biletlerinizi temin edebilir ve otobüslere bu biletler ile binebilirsiniz.

Aerobüs

15 ila 30 Dolar gibi bir ödeme yaparak bu araçları tercih edebilirsiniz. Otobüsler kadar geniş bir güzergaha sahip değil ancak şehrin önemli noktalarında duraklar mevcut olduğu için tercih edilebilir bir hal alıyor.

Taksi

Havalimanında her daim hizmet veren legal taksileri kullanarak seyahatlerinizi daha hızlı ve konforlu hale getirebilirsiniz. Çok fazla taksi firması olduğu için fiyatlar da çok daha uygun ve bariz bir rekabet durumu söz konusudur.

 

Diğer Alternatifler

Araç Kiralama

Rent a car firmaları, havalimanı bölgesinde sizleri bekliyor olacaktır. Kiralama işlemlerini daha hızlı bir şekilde yapmak isteyen yolcular ise online olarak bu işlemi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor.

 

P Trudeau Havalimanı Ulaşım Bilgileri

Otobüs

Burada da 747 numaralı otobüs sizleri karşılayacaktır. Haftanın her günü 24 saat hizmet veren bu otobüs için 10 dolarlık ödeme yapmanız gerekiyor. Şehir içi ulaşımı da bu otobüsü kullanarak gerçekleştirmek isterseniz daha ekonomik olan 3 günlük ya da haftalık bilet temin edebilirsiniz.

Tren

Dorval’da yer alan istasyona ulaşmak için havalimanı tarafından ücretsiz servis hizmeti sunuluyor. İstasyona vardığınızda sizi Montreal şehir merkezine ulaştıracak trenleri de bulabileceksiniz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder