Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Meridiana Fly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Meridiana Fly Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Meridiana Hakkında Genel Bilgiler

2010 yılında uçuşlarına başlayan Meridiana, 40’tan fazla destinasyona uçuş hizmeti gerçekleştiriyor. Konforlu uçuş ve uygun bilet fiyatları ile çok sayıda yolcunun tercih ettiği firmalardan bir tanesi olarak karşımıza çıkıyor. 28 araçlık uçak filosu ile hizmet veren Meridiana, her geçen gün sahip olduğu uçak sayısını arttırarak daha kalabalık bir filo ile hizmet vermeyi tercih ediyor. İtalya merkezli olan firma, 1963 yılında Alısarda adı ile piyasada yer almış ve az önce de bahsettiğimiz gibi Meridiana olarak da 2010 yılında hizmet vermeye başlamıştır.

2010’un Şubat ayında Eurofly ile birleşen firma, tam ismi Meridiana Fly olarak sektördeki yerini almıştır ve uzun süredir bu isim ile uçuşlarına devam etmektedir. 2011 yılında yeni bir atılım ile karşımıza çıkan Meridiana, Air Italy ile birleşmeyi kabul etmiş ve daha güçlü bir hal almıştır. Yaptıkları yatırımlar ve aldıkları kararlar ile her daim doğru adımlar atan firma, büyümeye ve gelişmeye de devam ediyor.

Kıtalararası ve Avrupa uçuşlarında İtalya’nın en büyük ikinci hava yolu firması olma unvanını da elinde bulunduran Meridiana, 2005 yılında kendi rekorunu kırarak 4 milyon yolcuya ulaşmıştır ve bu da büyük bir başarı olarak kayıtlara geçmiştir.

Uçak içi servis hizmetleri kusursuz bir hal almış durumda. Her koltukta film izleyebileceğiniz ve müzik dinleyebileceğiniz özel televizyon ve ekranlar karşınıza çıkacaktır. Rahat ve eğlenceli bir seyahat için tercih edebileceğiniz firmalar arasında yerini almaya devam ediyor. Farklı sınıflar için hazırlanmış olan güzel sürprizler de var. Yurtiçi uçuşlarda ekonomi sınıfı için yiyecek ve içecek servisi mevcuttur. Sınıflarınıza göre yiyecek ve içecek ikramlarında farklılıklar oluşabiliyor ve uçak içi servis hizmetleri hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz eğer firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Check-in

Havalimanında olduğu gibi bilgisayar başında da check-in işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde yapabiliyorsunuz. Online check-in ile birlikte özel koltuk tercihinde de bulunabiliyorsunuz ancak bunun için ekstra ödeme yapmanız gerekiyor. Sistemin açılış ve kapanış saati ile ilgili bilgi almak adına firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret etmenizi öneriyoruz çünkü zaman zaman değişiklikler olabiliyor.

Online check-in işlemlerinden sonra biniş kartınızı da yanınıza almanız gerekiyor çünkü uçuş anında bu karta ihtiyacınız olacaktır. Biniş kartlarınızı almayı unutursanız ve bu kartları havalimanından almak isterseniz ekstra ödeme yapmak zorundasınız.

 

Bagaj Hakkı

Güvenlik gerekçesi ile bagaj hakkı sınırlaması Meridiana hava yolu firmasında da karşınıza çıkıyor. Bagaj hakkı, uçuş yönü ve yolcu kapasitesi gibi detaylara bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. Güncel bilgiler için firmanın web sitesini ziyaret edebilir ve bilgi alabilirsiniz.

 

Yiyecek İçecek

Geniş ve lezzetli bir mutfağa sahip olan Meridiana, dini inançlarınıza ve sağlık durumlarınıza bağlı olarak özel sunumlar da yapıyor. Bu tür bir detay söz konusu ise bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Uçuşlarınızdan 1 gün önce yetkili personeli arayarak durumu belirtmeniz gerekiyor. Size özel bir menü hazırlanıp uçak içi serviste karşınıza çıkartılıyor. Bebek menüsü gibi özel menülere de sahip olduklarını belirtmek gerekiyor ve yine online olarak menü seçimi yapabiliyorsunuz. 

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder