Hızlı Erişim

En Ucuz Yurt İçi Lufthansa Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

En Ucuz Yurt Dışı Lufthansa Uçak Biletleri

Tümünü Göster
Tümünü Gizle

Lufthansa Hakkında Genel Bilgiler

Almanya’nın resmi hava yolu firması olan Lufthansa, Avrupa standartlarının çok üzerinde bir firma ve zaten yapılan araştırmalar da bu firmanın Avrupa’nın en büyük hava yolu firması olduğunu ortaya koyuyor. Bununla da kalmıyorlar ve dünyanın ikinci büyük hava yolu firması olmayı da başarıyorlar. 1954 yılında Lufthansa adını alan firma, her geçen gün büyümeye devam ediyor ve merkezi de Köln’de yer alıyor. Totalde 400’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren firma bu alanda da büyük bir rekora imza atıyor. 2008 yılında aldığı dünyanın en iyi havayolu ödülü ile birlikte başarısını da perçinlemiştir. Dünyadaki en iyi transatlantiği ödülüne de sahip olan ve 1997 senesinden bu yana bu ödülü her yıl alan bir firmadır. Filosunu ve uçuş ağını her geçen gün büyüten firma, seyahatlerinizi çok daha kusursuz hale getirmek adına çalışmalarına da hız kesmeden devam ediyor.

Check-in

Havayolu firması tarafından yapılan en önemli uyarılardan bir tanesi uçuştan 2 saat kadar önce limanda olmanız şeklindedir. Check-in işlemlerini havalimanında yapabilirsiniz ve dilerseniz firmaya ait olan web sitesini kullanarak online olarak da bu işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. Ek olarak mobil cihazlarınız ile yapacağınız barkod download işlemleri de geçerlidir ve check-in için sunulan alternatiflerden bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor. Biletlerinizi online olarak aldıktan sonra kartınızı bastırarak süreci tamamlayabiliyorsunuz.

Bagaj Hakkı ve Fiyatlandırma

Ekonomi sınıfı uçuşları tercih ediyorsanız eğer her bir bagajın ağırlığı 32 kg olmak zorundadır ve toplamda 64 kg gibi bir sınırlama mevcuttur. First Class uçuş tercihi yaparsanız eğer bu sınırlama 96 kg’a kadar çıkıyor ve her biri 32 kg olmak üzere 3 bagaj hakkına sahip oluyorsunuz. Ekonomi sınıfı uçuşu tercih edecek olursanız ek bagaj için ödeyeceğiniz tutar 50 Euro olarak belirlenmiş durumdadır. El bagajı için karşınıza çıkan sınırlandırma ise 8 kg ve 55x40x23 cm şeklinde belirlenmiştir. Laptop ve ek bir el çantası için de izin veriliyor ve bunlar için herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur.

Koltuk Tercihi

Koltuk tercihlerinizi check-in işlemleri ile birlikte aynı anda yapabiliyorsunuz ve diğer firmalarda olduğu gibi koltuk seçimi için herhangi bir ücret talep etmiyorlar.

Yiyecek İçecek Sunumu

Seyahat esnasında sunulan yiyecek ve içecekler için ikram niteliğinde herhangi bir ücret söz konusu değildir. Sahip olacağınız menüler, bilet ve uçuşlarınıza göre değişiklik gösterebiliyor ve konu ile ilgili yetkili firma personelinden daha net bilgiler alabilirsiniz. Dünyanın en seçkin mutfaklarını bünyesinde barındırmayı başaran Lufthansa, konfor konusunda olduğu gibi mutfak konusunda da bir adım öne çıkıyor ve kalitesini de bariz bir şekilde ortaya koyuyor. Ücretli sunumların yanı sıra para ödeyerek satın alabileceğiniz yiyecek ve içecekler de mevcut ve bu konuda da geniş bir yelpazeye sahip olduklarını belirtmek gerekiyor.

Ek olarak seyahatlerinizi daha eğlenceli hale getirmek adına teknolojik ürün desteği de sunuluyor ve film, müzik, dizi gibi görsel hizmetler de mevcut. Bunun yanı sıra gazete ve dergi konusunda da taleplerinize yine ücretsiz olarak yanıt veren firmalardan bir tanesi olduğunu belirtmekte fayda var…

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder