Lot Polish Airlines Uçak Bileti

Nereden
Gidiş Tarihi
Dönüş Tarihi
Kapat

Lot Polish Airlines Uçak Bileti

En Ucuz Yurt Dışı Uçak Bileti Fırsatları

 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Lviv
  15.01.2018
  583 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Katoviçe
  21.12.2017
  764 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Poznan
  16.12.2017
  771 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Gdansk
  14.01.2018
  785 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Wroclaw
  26.12.2017
  785 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Tallinn
  2.12.2017
  798 TL
 • LOT Polish Airlines
  İstanbul - Krakov
  21.12.2017
  802 TL

Lot Polish Hakkında Genel Bilgiler

En eski hava yolu firmalarından bir tanesi olan Lot Polish, Polonya menşeli firmalardan bir tanesidir ve 1929 yılında sektöre adım atmıştır. Önemli ve güçlü yatırımlar ile birlikte gelişme kaydeden firma, kalabalık filosu ile de dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çok sayıda ödüle sahip olan ve bu ödülleri hak ettiğini rahat bir uçak yolculuğu ile de ortaya koyan Lot Polish, 787 Dreamliner uçaklarını kullanarak bir ilke imza atmış ve bunu Avrupa’da gerçekleştiren ilk firma olmuştur. Star Alliance üyesi olarak da bilinen Lot Polish, an itibarıyla 30’dan fazla uçağı ile birçok noktaya sefer düzenlemeye de devam ediyor.

 

Check-in

Check-in işlemlerinde çok sayıda alternatif mevcut ve bu alternatiflerden ilki; online check-in. Her firmada olduğu gibi bu firmada da işlemlerinizi web sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Online check-in sonrası biniş kartınızı bastırmanız gerektiğini biliyorsunuz ve bu kartı havalimanında almak istediğinizde ekstra ödemek yapmak durumunda kalabilirsiniz. Uçuştan 1 gün önce açılan sistem, uçuşa 2 saat kala kapanıyor. Check-in işlemleri için fazlasıyla süreniz var. Biniş kartlarınızı mesaj olarak alabiliyor ya da dilerseniz mail kutunuza aktarabiliyorsunuz. Bu süre değişiklik uçuş yönüne bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor, bu yüzden net bilgi almak adına firma web sitesini ziyaret etmeniz çok daha sağlıklı olacaktır. Özellikle yolcu sayısının çok fazla olduğu durumlarda sistemi yoğunluktan kurtarmak adına bu tür değişiklikler yapılabiliyor.

 

Bagaj Hakkı

Business sınıfında yer alıyorsanız 9 kilo ağırlığında iki adet bagaj hakkına sahipsiniz. Premium sınıf yolcusu iseniz 12 kg ve iki adet şeklinde bir bagaj hakkı karşınıza çıkıyor. Ekonomi sınıfı ve ekonomi plus yolcusu iseniz 8 kg ve 1 adet bagaj hakkına sahip oluyorsunuz. Fotoğraf makinesi, evrak çantası ve laptop gibi ürünler ücret ödemeden yanınıza alabileceğiniz ürünlerden bazılarıdır. Bagaj hakkı, uçuşa bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor. İç hatlar için business sınıfında iseniz parça başına 32 kg sınırlama ve 2 parça şeklinde bir bagaj hakkı karşınıza çıkıyor. Ekonomi sınıfında yer alıyorsanız 23 kg ve 1 parça eşya olarak bir sınırlama karşınıza çıkacaktır. Online bagaj rezervasyonu gibi bir avantajınız da var ve bu avantajı kullandığınız takdirde %10 daha az ödeme yapıyorsunuz. Bagaj taleplerinizi online olarak gerçekleştirmeniz her daim sizlerin lehine olacaktır.

 

Koltuk Seçimi

Koltuk seçimi online check-in esnasında yapabiliyor ve koltuk düzenini de detaylı bir şekilde görüntüleyebiliyorsunuz. Standart ve geniş koltuklar için ekstra ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini firmaya ait kurumsal web sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Konforlu bir yolculuk için geniş koltukları tercih edecekseniz eğer daha fazla ödemeniz gerektiğini de bilmeniz gerekiyor. Acil çıkışa yakın noktada yer alan koltuklar için bazı sınırlamalar söz konusudur ve bu sınırlamalar da yine firmaya ait web sitesinde yer almaktadır.

 

Yiyecek ve İçecek

6 saatten az süren uçuşlar ve 6 saatten fazla süren uçuşlar olarak yiyecek ve içecek servislerinde bir farklılık karşınıza çıkıyor. Menü seçimlerinizi uçuş öncesi online olarak yapabiliyorsunuz ve firmaya ait web sitesini ziyaret ederek meni incelemesi de yapabilirsiniz. Özel taleplerinizi de uçuştan 1 gün önce firma yetkili isimlerine iletebiliyorsunuz.

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.

Sizi fırsatlar için bilgilendirelim!

KAYIT OL
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder