Hakkımızda

Ucakbileti.com ailesi olarak, uçak bileti satın alırken yaşadığınız tüm zorlukları gidermek, bu işlemi standartların dışına çıkarmak ve uçak bileti alanında lider olmak amacı ile yola çıktık. Detay ve zaman gerektiren bir işlem olan uçak bileti satın alma işleminizi kolay, hızlı ve güvenilir bir hale getirdik.
Uçak biletinizi, ister online olarak isterseniz 7/24 hizmet veren çağrı merkezimiz aracılığı ile kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. “Koşulsuz müşteri mutluluğu” nu ilke edinen Ucakbileti.com’dan online olarak biletinizi 3 adımda alabilirsiniz. Ucakbileti.com’un pratik ve kolay kullanılabilen arayüzü sayesinde istediğiniz yurtiçi ve yurtdışı destinasyonlarını, fiyat, tarih, saat bazında size anında listeler. Tüm havayolu firmalarını tek ekranda karşılaştırabilir, en ekonomik uçak biletini online alışverişte en güvenilir sistem olarak kabul edilen 3D Secure güvencesiyle gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Böylece hem zamandan tasarruf eder hem de bütçenize en uygun uçak biletini almış olursunuz. Ayrıca, taksitli ödeme kolaylığından da yararlanabilirsiniz. Destinasyonlarla ilgili kampanayalardan, seyahat dünyasındaki yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız e-bültenimize üye olabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya kanallarından bizi takip edebilir ve sürekli güncellenen içerikler ile havayolu dünyasını yakından takip edebilirsiniz.

 

Misyonumuz

“Koşulsuz müşteri mutluluğu” felsefesini esas alan, takım ruhu çerçevesinde amaçladığımız noktaya ulaşılması, attığımız her adımda “mükemmeliyetçilik” in izlerini sürmek ve ulaştığımız her noktayı mükemmellikte yeni bir bir başlangıç kabul etmek. Her daim organizasyonel yapımız içerisinde, müşterilerimize verdiğimiz hizmet; insan odaklı, sistematik ve disipline edilmiş bir anlayış sergileyerek sürekli iyileştirmeyi amaç edinmek.  Bu sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda süreçlerimizin verimliliği evrensel düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi sağlanırken, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların da belirlenmesini sağlamak. “Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımın bizi, her zaman bir adım ileri taşıyacağına” duyduğumuz inançla, teknik ve davranışsal yetkinliği artıracak, rekabet avantajı sağlayacak teknolojileri takip etmek. Etkinliği ve verimliliği artırmak için müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine en uygun çözümleri mümkün olan en kısa zamanda sunmak. Her geçen gün yenilenen, kalite odaklı hizmet anlayışını sürdürmek. Ekip ruhumuz ve insan odaklı yaklaşımımızla müşterilerimize, hızlı, eksiksiz ve güvenilir bir hizmet sunmak.

 

Vizyonumuz

Profesyonel hizmet anlayışıla, örgütsel verimliliğimiz, girişimci ruhumuz ve gelişime açık dinamizmimizle, toplumun her kesimine, müşteri odaklı entegre iletişim çözümleri sağlayarak her zaman hızlı, kaliteli ve ekonomik hizmetler sunarak, sektörde lider kurum halini almak.

 

Kalite Politikamız

Globalleşen dünyanın sunduğu teknolojik donanım ışığında, müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en doğru şekilde anlayarak, eğitimli, uzman, yenilikçi bir ekip ruhuyla en doğru iletişim kanalı aracılığında uygun çözüm ve değer önerileri sunmak. Müşteri odaklı hizmet anlayışını, toplumun her kesimine en hızlı ve etkin ekilde ulaştırmak, etik değerlerin ve toplumsal sorumluluğun bilincinde dünya standartlarında faaliyet göstermek ve müşteri memnuniyetini herşeyin üzerinde tutan lider bir kuruluş olmak.

 

Yolculuğunuz dünyanın hangi noktasına olursa olsun, bundan sonra rotanız belli, Ucakbileti.com

İyi uçuşlar...

Ucakbileti.com, Akdeniz Pe-tour Turizm Tic. A.S. adına Türsab A1679 belge mumarası ile kayıtlı, A sınıfı belgeye sahip seyahat acentesidir.
Ucakbileti.com işlemleri Akdeniz Petour Turizm Seyehat Tic. A.S 8822861 IATA Kodu ile yapılmaktadır.
X
Yeni Üyelik
Kayıt
Zaten Üyeyim
Şifremi Unuttum
Email Gönder